Пенсіонер із Запоріжжя побудував унікальний будинок з пляшок від шампанського

Володимир Сиса побудував унікальне сімейне гніздечко, bdzhola.com

Житель селища Запорізької області Володимир Сиса став володарем унікального особняка в кілька поверхів, зведених за допомогою особливо міцного матеріалу - пляшок з-під пінного святкового напою шампанського. На будівництво унікального в Україні будинку чоловікові знадобилося довгих 20 років. Про це повідомляє "Бджола" .

Такий незвичайний фасад будинку Фото: bdzhola.com

Пенсіонер також використав незвичайний матеріал для облаштування свого подвір'я.

Чоловік почав будівництво в 90-х роках і визнається, що така кількість пляшок знайти було нелегко. В цілому на створення такого будинку у нього пішло аж 20 років кропіткої роботи!

Однак майстер не здавався і впевнено наближався до своєї мрії. І ось будівельні роботи завершені і він може похвалитися результатами.

І ось будівельні роботи завершені і він може похвалитися результатами

Будівництво довжиною в довгих 20 років Фото: bdzhola.com

Справа в тому, що пляшки виявляється дуже міцний і корисний в будівництві матеріал. Вони є своєрідним утеплювачем, адже повітря в пляшці затримується і нагрівається (або охолоджується) до комфортної температури. Тобто влітку в будинку прохолодно, а взимку - тепло!

Нагадаємо, у відомої української співачки Руслани Лижичко також унікальний будинок. Вона живе в еко-особняку , Який працює на сонячних батареях.

Вона живе в еко-особняку   , Який працює на сонячних батареях

Власнику будинку можна сміливо проводити екскурсії і пригощати друзів шампанським Фото: bdzhola.com

Втім, хтось бере не якістю, а кількістю. Так, дружина заступника мера Іллі Сагайдака виявилося власницею 8 будинків, 29 квар і 15 гаражів .

Як повідомляла "Країна", глава американської компанії Facebook Марк Цукерберг наполіг на знесення чотирьох будинків , Щоб вони не загороджували вид з його будинку на Пало-Альто штаті Каліфорнії. Причиною такого рішення Цукерберга називають також заклопотаність "можливістю втручання в його особисте життя"

підписуйся на Країну в Twitter . Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!