переадресація Теле2

  1. Переадресація Теле2, її види
  2. Переадресація Теле2: як активувати послугу

Переадресація Теле2 необхідна для того, щоб перенаправити вхідні дзвінки з одного номера телефону на інший. Тобто номер, на який дзвонять, приймає цей дзвінок, а потім його переадресовує зовсім на інший телефон або номер. Дуже зручна функція для повсякденного життя.

Переадресація Теле2, її види

У нинішній час поширено кілька видів переадресації: У нинішній час поширено кілька видів переадресації:

Перший вид - це переадресація безумовна. Тобто виклики, які надходять на телефон, автоматом перенаправляються на інший номер телефону.

Другий вид - переадресація по зайнятості, коли номер користувача зайнятий.

Третій вид - відсутність відповіді, тобто, коли абонент, з якої-небудь причини не бере трубку.

Четвертий вид - це умовна переадресація. Дуже зручно, коли виклик перенаправляється на інший вказаний номер, при ігноруванні його протягом 25 сек.

Переадресація Теле2: як активувати послугу

Дана послуга підключається всім абонентам абсолютно безкоштовно в момент активації картки мобільного оператора. Абонентної плати на дану послугу теж не існує, що є великим плюсом для користувачів.

Важливо: Всі переадресовані виклики тарифікуються, як дзвінки у відповідності з вашим тарифним пакетом і в залежності від телефонного номера, куди встановлена ​​переадресація.

Установку переадресації можна провести через меню вашого мобільного телефону, а також за допомогою спеціально розроблених USSD команд. Для кожного виду переадресації буде своя окрема команда. Тому будьте уважні і не допустите помилку при її наборі.

Активація переадресації при вимкненому або поза зоною дії телефоні здійснюється набором наступною комбінацією цифр ** 62 * номер абонента # і клавіша зателефонувати Активація переадресації при вимкненому або поза зоною дії телефоні здійснюється набором наступною комбінацією цифр ** 62 * номер абонента # і клавіша зателефонувати. Для відключення переадресації даного типу на мобільному телефоні користувачеві необхідно набрати нескладну команду: ## 62 # і кнопка зателефонувати.

Якщо необхідно налаштувати умовну переадресацію, то її активація виконується набором ** 61 * номер абонента # і клавіша зателефонувати. Відключення відбувається за допомогою команди # # 61 # і кнопка виклику.

У разі, коли номер телефону зайнятий, активація переадресації здійснюється шляхом набору ** 67 * номер і кнопка виклику. Щоб відключити переадресацію цього типу, користувачеві потрібно набрати команду ## 67 # і натиснути кнопку виклику.

Безумовна переадресація всіх вхідних викликів на інший номер здійснюється набором команди ** 21 * номер абонента # і кнопка виклику. Відключення проводиться комбінацією цифр ## 21 # та натиснути виклик.

Номер телефону, на який буде відбуватися переадресація, необхідно набирати в міжнародному форматі, тобто вказувати перед номером +7.

Щоб виконати активацію всіх перерахованих вище переадресаций одночасно, необхідно набрати USSD-код * 004 * номер абонента # і клавішу виклик. Скасування виконується запитом ## 004 # і зателефонувати.

Сподіваємося, що даний матеріал, поданий у статті, допоміг вам розібратися з питаннями активації і відключення послуги переадресації на Теле2.