Переїзд в Краснодар

Тріумфальна арка Краснодар

Привіт читачі мого ресурсу. Досить довго не писав тут, багато в чому це пов'язано зі службою в армії, переїзд в нове місто, і т.д. і т.п. Хочеться багато про що написати, але це вже в міру можливості. Хочу просто написати, так би мовити відзначитися що я живий і я повернувся!

Після закінчення служби в армії, я зробив всі необхідні документи і поїхав з Волгограда. Навіщо я в загально поїхав з Волгограда? Причин безліч, але про це вже напевно варто написати окремий пост. Скажу поки просто - в цьому місті мене вже нічого не тримає і я вирішив змінити звичну обстановку, і виїхати за тридев'ять земель.

Чому саме в Краснодар? А куди ще? Краснодар здався найоптимальнішим варіантів, тут теплий клімат, доглянуте місто, до моря 120 км. Не сказати що я в Краснодарі гість, у мене є крайове свідоцтво про народження. Від рідного місця, Краснодар перебувати в 170 км. Бував я в цьому місті не часто, в основному проїздом.

У найближчих планах влаштуватися на роботу, знайти музичних однодумців (про це я теж напишу), зайнятися саморозвитком і так само блогом.

За рік моєї відсутності, я зрозумів що інтернет повело більше в бік відеоблогінга, але у них звичайно ж свій формат тематики, але я думаю що можна спробувати деякі рубрики публікувати не тільки в текстовому форматі, а й аудіо форматі (у вигляді подкастів), а так само спробувати відео формат - якщо це буде доречно.

Навіщо я в загально поїхав з Волгограда?
Чому саме в Краснодар?
А куди ще?