Переказ грошей в Польщу на карту Приват

Автор: Про життя в Польщі 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:04:00 (Посилання відкриється в новому вікні)

Всім привіт! Це канал «Про життя в Польщі», і я - Діма. Сьогодні жахлива погода, йде дощ, сиро, тому знімаю в машині. Сьогодні завдання яка? Мені перерахували гроші на картку Приват, мені потрібно зробити електронний переказ. Тому мені потрібно зараз в банкоматі з гривневої картки Приватні зняти злоті, а потім піти на пошту і відправити на рахунок. Хочу показати, як зняти з гривневої картки злоті, яка буде комісія, за яким курсом і складно це чи не складно.

Люди запитували, і я знаю, що багато хто користується картами банку «Кредо-Банк», який підпорядковується польському банку «PKO». Це його дочірній банк. Тому в Україні можна навіть відкрити рахунок в злотих і прямо в Україні класти злоті на карту. У мене ніколи не було проблем з тим, щоб розраховуватися в гривневої картці або знімати злоті. Комісія у Приватбанку теж не велика. Все залежить від курсу гривні до злотого. Іноді буває так, що злоті можна зняти або розрахуватися в магазині за курсом 6.0, а іноді буває, що по 6.5. Курс нестабільний, і тут вже нічого не поробиш. Отже, йдемо в банкомат, подивимося, як це робиться.

Будемо знімати в банкоматі «Euronet». Це банкомат, який видає і злоті, і євро, але нам потрібен злотий. Чому «Euronet»? Тому що тут маленька комісія, якщо знімаєш гроші, по крайней мере, Приватбанк бере маленьку. Отже, поїхали. Вибираємо «Wypłata gotówki», будемо знімати 350 злотих, вибираємо «innа kwotа», вводимо «350». Тут важливо вибрати на цьому екрані «Bez przeliczenie», щоб оплата була в злотих, а не перекладали вас по курсу долара до злотого. Без підтвердження, воно нам не треба. Очікуємо, забираємо. Пенензи є. Поїхали на пошту. Подивимося, за яким курсом, з якою комісією.

Зняв я по курсу 6.44 гривні, комісію взяв Приватбанк 45 гривень за цю операцію. Хтось скаже, що 45 гривень комісія - це багато, але, з огляду на, що людині потрібно зробити переклад, гроші знаходяться в Україні, то це швидкий і відносно дешевий спосіб передати гроші сюди і зробити переклад.

З вами був Діма, канал «Про життя в Польщі». Підписуйтесь, коментуйте! Поки що!

Польща - чудова країна для життя, але ми перестали займатися цією країною і сконцентрувалися на Канаді .

Подивіться наш старий ролик: " 7 способів переїхати до Польщі ", Він досі актуальний.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц Яндекс Дзен , YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Сьогодні завдання яка?
Чому «Euronet»?