Переказ грошей з картки на картку онлайн (Україна)

  1. Які сервіси використовувати?
  2. Як перевести гроші на карту через інтернет
  3. тарифи
  4. Безпека

Переказати гроші в Україні з карти на карту можна через інтернет, використовуючи спеціальні онлайн сервіси

Переказати гроші в Україні з карти на карту можна через інтернет, використовуючи спеціальні онлайн сервіси. Гроші зараховуються в лічені хвилини, тарифи і комісія невисокі.

Які сервіси використовувати?

Для переказу грошей через інтернет можна скористатися будь-яким з наведених нижче сервісів, всі вони надійні, так як використовують шифрування даних і застосовують технології, що запобігають шахрайство. Найбільш популярні в Україні такі сервіси: "Portmone", "Platon", "Pay2You", "Easypay", "Ipay", "Приватбанк".

Як перевести гроші на карту через інтернет

Сама процедура перекладу нескладна. Користувач вводить дані своєї карти (номер, термін дії, CVV, суму поповнення), після чого вказує номер картки одержувача. Після верифікації карти і підтвердження за допомогою смс, платіж відправляється.

тарифи

Зазначені платіжні системи працюють практично з усіма картами, випущені банками України. Інтернет сервіси беруть комісію за здійснення операції, зазвичай це 1% від суми переказу + 5 грн. Тобто якщо Ви перекладаєте 500 грн, з Вашої картки буде знято 510 грн. Зверніть увагу, що у одержувача можуть бути карти, з яких знімається певна сума при переказі грошей (тарифи встановлюються банком, який випустив карту).

Безпека

Щоб не потрапити на шахраїв, користуйтеся тільки надійними сайтами відомих компаній Щоб не потрапити на шахраїв, користуйтеся тільки надійними сайтами відомих компаній. Такі сайти використовують безпечне з'єднання і шифрування даних. У рядку адреси сайту повинен стояти зелений замочок.

Також компанії повинні бути сертифікованими партнерами Visa і Mastercard, про це вказують значки:

Також компанії повинні бути сертифікованими партнерами Visa і Mastercard, про це вказують значки:

Читайте також: Де зняти гроші без комісії

Читайте також:

Які сервіси використовувати?
Які сервіси використовувати?