Переваги Гонконгу.

  1. Реєстрація компанії в Гонконзі і подальше обслуговування
  2. Відкриття і ведення банківських рахунків в Гонконзі і на Кіпрі

Пошук підвищення прибутковості свого бізнесу - це завдання кожного підприємця

Пошук підвищення прибутковості свого бізнесу - це завдання кожного підприємця. На сьогоднішній день очевидна необхідність географічного переміщення бізнесу туди, де це вигідно, в офшори.

Використання офшорних компаній в безподаткових юрисдикціях дозволяє організовувати прибутковий бізнес.

У чому вигоди офшорної компанії?

Вона дозволяє:

- фінансувати свій російський бізнес

під виглядом іноземного інвестора

- здійснювати володіння російськими активами

- реєструвати на неї торгові марки і

інтелектуальну власність, щоб

"Структурувати" виплати, роялті /

Останнім часом, Гонконг і офшори - поняття майже нерозлучні для підприємців з Америки і країн Європи.

Офшорні компанії - це зниження оподаткування фізичних осіб, зниження ставки податку на прибуток або повна відсутність такого податку, відсутність імпортних мит на ввезення устаткування для представництва, повна закритість інформації про власника бізнесу. Вони дозволяють створювати витрати для підприємств тих країн, в яких великий податок на прибуток і дохід.

Гонконг вже більше століття вважається визнаним пунктом входу іноземного бізнесу в Китай. Тут відомі всі тонкощі роботи з китайськими партнерами, а значить, максимально мінімізовані ризики, що виникають при діловому співробітництві з КНР. Більш того, між САР Гонконг і континентальним Китаєм діє Угода про більш тісне економічне партнерство (CEPA), що дає широкі привілеї зареєстрованим в Гонконзі підприємствам незалежно від їх національної приналежності. Наприклад, при наявності місцевого Сертифікату походження все вироблені тут товари імпортуються в КНР безмитно. Полегшений доступ на китайський ринок надається і гонконгських фірм, які працюють в сфері послуг. Існуючі двосторонні домовленості значно спрощують митні та санітарні формальності, забезпечують додатковий захист в області інтелектуальної власності та торгових марок. Ліберальне фінансове і податкове законодавство обумовлюють першочергову роль Гонконгу в якості каналу «проводки» платежів і центру акумулювання прибутку від операцій з Китаєм.

Територія Гонконгу офіційно не вважається офшором, що забезпечує лояльне ставлення контрольних органів більшості держав до перекладів сюди грошових коштів.

Банківський рахунок компанії дозволяє прив'язати до нього карти корпоративних клієнтів, власниками яких виступають реальні господарі бізнесу і члени їх сімей.

Офшорні структури використовуються не тільки в чистій комерції, поширені будівельні, інвестиційні, консультаційні схеми, в яких офшорним компаніям відводиться значне місце.

Компанія World Business Consult надає різні бізнес-послуги в Китаї і особливі економічні зони, серед яких - Гонконг, Британські Віргінські Острови і Кіпр. Завдяки тому, що в нашому штаті підібрані кращі економісти, юристи та перекладачі з китайського на російську мови, ми легко справляємося з будь-якими труднощами і проблемами, які виникають у російських підприємців при взаємодії з іноземними партнерами і співробітниками.

Реєстрація компанії в Гонконзі і подальше обслуговування

Чи маєте Ви власне виробництво в Китаї або займаєтеся оптовими поставками в цю країну, Ви легко зможете зареєструвати власний бізнес в Китаї з нашою допомогою. Реєстрація компанії в Гонконзі дозволить не тільки отримати звільнення від податків, а й отримати діючу легальну фірму з хорошою репутацією. Згідно з чинним законодавством, всі зареєстровані в цьому місті підприємства, провідні свою діяльність за межами САР Гонконг, не виплачують податки. При цьому, компанія може вільно укладати контракти з партнерами, бути на хорошому рахунку у фіскальних органів і мати можливість вести бізнес в Китаї або на території інших держав, реєструючи там свої представництва.

Відкриття і ведення банківських рахунків в Гонконзі і на Кіпрі

Чи ведете Ви власний бізнес в Китаї або на території іншої країни, Ви можете звернутися до наших фахівців для відкриття корпоративних і особистих рахунків на територіях Гонконгу або Кіпру. Завдяки статусу особливих економічних зон, Гонконг та інші офшори можуть надавати можливість зберігання грошей в локальних банках, які забезпечують своїм клієнтам високий рівень надійності. Ви можете бути впевнені, що ніхто крім Вас або Ваших представників не матиме до них доступ, в тому числі, і податкові органи будь-яких інших країн. Надаючи свої послуги в Китаї та Гонконгу, ми співпрацюємо з банками HSBC і Standard Chartered Bank. На Кіпрі ми співпрацюємо з FBME Bank. Кожен з них має солідну репутацію і високо оцінюється в міжнародній банківській системі.

Які б у Вас не виникали питання щодо відкриття рахунку в Гонконзі або ведення власного бізнесу закордоном, фахівці компанії World Business Consult Ltd з радістю нададуть Вам свої послуги. Вони не тільки зроблять попереднє консультування по вибору юрисдикції і складуть необхідний пакет документів, але і будуть супроводжувати Вас на всіх етапах реєстрації, переоформлення компанії або відкриття рахунку в Гонконзі.