Перевірено в Мінську: новий тариф з морем інтернету і безкоштовними дзвінками

Мобільний оператор velcom запустив тарифи нового покоління - з великим обсягом трафіку, безлімітними 3G-дзвінками усередині своєї мережі і включеним пакетом хвилин в усі мережі Білорусі. Нова лінійка швидко стала популярною серед абонентів. Але так чи вона ідеальна при пильному розгляді? Ми постаралися розібратися в нових тарифах «Комфорт» .


Великий обсяг інтернет-трафіку

Нові тарифи стали логічним продовженням лінійки Smart і розроблені з урахуванням зростаючих потреб абонентів в інтернет-трафіку. Відповідно, це рішення підходить власникам смартфонів, які звикли активно користуватися мобільним інтернетом і «Серф», беручи до уваги гігабайтів.

Відповідно, це рішення підходить власникам смартфонів, які звикли активно користуватися мобільним інтернетом і «Серф», беручи до уваги гігабайтів

Лінійка «Комфорт» - це чотири тарифних плани з 1, 2, 4 і 8 ГБ інтернету, включеного в абонентську плату. Тарифікується використаний обсяг по 1 Кб. Коли інтернет-ліміт буде вичерпано, користувачеві прийде SMS-повідомлення - зручна опція для тих, кому критична не перевищувати включений обсяг.


Дешеві екстра-мегабайти

Втім, тарифні плани лінійки «Комфорт» відрізняє «копійчана» плата за додаткові мегабайти, тому навіть екстра-трафік обійдеться недорого. Наприклад, на тарифі «Комфорт 8» вартість 1 мегабайта понад включеного трафіку - 0,3 копійки (30 рублів), відповідно, при використанні додаткових 500 МБ сума оплати складе всього 1,5 рубля (15 000 рублів). На "Комфорт" один додатковий мегабайт коштує 1 копійку (100 рублів), на "Комфорт 2» - 0,7 копійки (70 рублів), а на "Комфорт 4» - 0,5 копійки (50 рублів).

Голосовий безліміт в своїй 3 G-мережі

Ще одна відмінна риса лінійки «Комфорт» - безкоштовні дзвінки всередині 3G-мережі velcom. Причому навіть якщо абонент зробив дзвінок в 3G, а потім телефон перейшов в режим 2G, то дзвінок буде безкоштовним. Найголовніше - щоб виклик був здійснений в 3G-мережі, тобто в момент, коли на екрані телефону присутній напис «3G», «H +» або «H». Тип мережі співрозмовника при цьому значення не має.

Таким чином, ці тарифні плани будуть зручні тим абонентам, які часто і довго спілкуються по телефону. Оператор першим в країні запустив голосовий безліміт в 3G-мережі, яка, до слова, покриває територію, де проживає понад 98% білорусів. До кінця року зв'язок 3G від velcom буде працювати практично в будь-якій точці Білорусі.


Включені хвилини в усі мережі Білорусі

У всі тарифи лінійки «Комфорт» включені хвилини в усі мережі країни - 100, 200, 300 або 400 в залежності від тарифного плану. При цьому вони не витрачаються при дзвінках усередині 3G-мережі velcom. Усередині 3G-мережі velcom, як уже говорилося, всі дзвінки нелімітованої і безкоштовні. Також хвилини в усі мережі не витрачаються при міжнародних дзвінках і в роумінгу.


Акція для нових абонентів

Для всіх нових абонентів протягом 90 днів діє 50-відсоткова знижка на абонентську плату. Так, в перші три місяці абонплата складе 4,95 рублів (49 500 рублів) на «Комфорт», 7,45 рубля (74500 рублів) на «Комфорт 2», 8,45 (84 500) на «Комфорт 4» і 10 , 95 (109 500) на «Комфорт 8».

Таким чином, тарифи лінійки «Комфорт» підходять насамперед тим, хто інтенсивно користується і інтернетом, і голосовим зв'язком. З розвитком мережі стандарту UMTS-900 - «нового покоління 3G» - абоненти в усіх регіонах країни отримують доступ до швидкісного мобільного інтернету і високоякісного голосового зв'язку.

Але так чи вона ідеальна при пильному розгляді?

Дополнительная информация

rss
Карта