Перевірка фотографії на Грін карту онлайн (Валідатор)

  1. Де можна перевірити фото?
  2. Загальна самостійна перевірка фото
  3. перевіряємо композицію

Кожен, хто претендує на виграш у лотереї green card 2021, повинен серйозно поставитися до підготовки фотографії, яку потрібно завантажити разом із заявою. Вона повинна повною мірою відповідати всім зазначеним вимогам. Будь-яке відхилення призведе до відмови в участі заявника. Тому так важливо перевірити фото на грін карту перш ніж відправити її. Спробуємо розібратися, як захистити себе від ризику бути дискваліфікованим.

Спробуємо розібратися, як захистити себе від ризику бути дискваліфікованим

Де можна перевірити фото?

Офіційний сайт лотереї розроблений з урахуванням всіх можливих запитів користувачів. Під час реєстрації тут працює спеціально призначена програма - валідатор. Якщо хочете взяти участь немає необхідності вдаватися до сторонніх ресурсів, а тому не потрапляйте на виверти шахраїв і користуйтеся офіційним сайтом.

Багато користувачів звертають увагу на те, що програма дозволяє завантажити практично будь-яке зображення і стверджують, що вона не функціонує належним чином. Насправді ці скарги не зовсім справедливі. Дійсно, валідатор не розпізнає саме зображення, але він і не призначений для цього. Його функції закінчуються на аналізі відповідності знімка технічним вимогам, а саме:

  • файл надіслано в форматі jpeg;
  • глибина кольору 24 біта;
  • файл «важить» не більше 240 кб;
  • мінімальний розмір від 600 * 600 до максимального 1200 * 1200 пікселів.

Якщо фотографія не підходить за розміром тут же можна його обрізати. Для цього

  1. вибираємо «Choose Photo», а навіщо потрібний файл із зображенням;
  2. Затискаємо бігунок +/- а потім маємо голову між зелених овалів. Зовнішній овал проходить по маківці, а внутрішній повинен торкнутися підборіддя. Голова розташовується по центру від вертикальної осі.
  3. Тиснемо «Crop foto» і зберігаємо підсумок під автоматичним назвою, навіщо перейменуйте файл як вам зручно.

На цьому функції валідатора закінчуються, інші частини перевірки доведеться зробити самостійно.

Загальна самостійна перевірка фото

Перші вимоги пред'являються до якості знімка. Різкість, чіткість, відсутність коригувань, прямий погляд в камеру і положення голови без нахилів очевидні і зрозумілі. Так само як і те, що заявник повинен бути на фото один і без сторонніх предметів, великих аксесуарів.

Якщо ви носите окуляри, то зверніть увагу, що відблисків на стеклах бути не повинно, оправа тонка і не закриває очі, а краще скористайтеся лінзами, якщо це можливо. Повинні бути видно вуха. Ніяких головних уборів за винятком тих, які носять з релігійних міркувань, але і вони не можуть закривати обличчя.

Увага! Тіней на фото бути не повинно. Ні на тлі, ні на саму особу.

Тепер подивимося на фон. Він не може мати орнаменту або квіткових візерунків. Він повинен бути нейтральним, в ідеалі світло - сірим. Зверніть увагу на те, що знімок не може бути піддано коректувань за винятком обрізки. Бажано уникати і чистого білого тла. Звертаючись до фотографа, відразу скажіть що знімок робиться на грінкарт і не повинен зазнавати будь - яких маніпуляцій. Справа в тому, що в подальшому фотографії будуть перевірятися спеціальною програмою в КСС, яка автоматично відмітає ретушувати фото. Чисто білий фон з легкістю приймуть за коригування - заклеювання заднього плану фотошопом і відсіють. Шкіра теж повинна бути натурального кольору. Якщо фотограф проігнорував ваші побажання, зверніться в інше ательє, ризик вилетіти з лотереї дорожче вартості фотографії.

Якщо фотограф проігнорував ваші побажання, зверніться в інше ательє, ризик вилетіти з лотереї дорожче вартості фотографії

перевіряємо композицію

Кількість заявок величезне і досягає мільйонів щорічно, природно, вони не піддаються ручній перевірці на початковому етапі. Для цього працює валідатор на офіційному сайті і спеціальна програма в КСС. Мета програми відсіяти множинні заявки і знімки, що не відповідають стандарту. Вона проконтролює відповідність відстань від голови до верхівки, вона повинна складати від 50 до 69% від всього знімка, і висоту рівня очей в рамках від 56 до 69%.

На цьому етапі відкриємо стандартну програму для Windows - Paint. Тут дуже зручно користуватися лінійками для визначення параметрів зображення. Якщо вони у вас не відображаються, поставте галочку у вікні «Лінійки» в розділі «Вид».

Для мінімальної за розміром фотографії 600 * 600 пікселів зіниці очей, з вертикальним ходом між 186 до 264 пікселями. Тепер перевіряємо розмір голови на зображенні. При мінімальному зображенні 600 * 600 вона повинна бути від 300 до 414 від маківки до підборіддя. Для цього відзначаємо їх лініями і віднімаємо з більшого менший.

Увага! Ці цифри збільшуються пропорційно фото, але не більше ніж 1200 * 1200 пікселів.

Якщо за всіма оцінками ваша фотографія відповідає вимогам офіційного сайту, то перевірте все ще раз і сміливо завантажуйте її разом із заявою. Але якщо виявилося хоча б мале невідповідність, краще переробіть знімок. Навіть припущення валідаротом і програмою в КСС фотографії докладно розглядаються візовим офіцером і можуть бути відкинуті вже при особистій подачі документів.

З огляду на, що знімок вкрай важливий для майбутньої участі лотереї, краще довірити фотографування професіоналу в ательє. Але навіть в такому випадку не варто нехтувати попередньою перевіркою.

Де можна перевірити фото?
Де можна перевірити фото?