Перший в світі Bluetooth-спиннер BlueSpin з датчиками дотику і обертання, а також соціальними функціями готується вийти на Indiegogo за ціною $ 49

Будь-гаджет стає краще, якщо додати в нього Bluetooth

Будь-гаджет стає краще, якщо додати в нього Bluetooth. По всій видимості саме цією думкою керувалися творці BlueSpin - першого в світі Bluetooth-спиннер, який незабаром почне збирати кошти на краудфандінговой платформі Indiegogo.

Насправді BlueSpin - це не просто іграшка, як може здатися на перший погляд. Крім Bluetooth цей спиннер може похвалитися активною підсвічуванням, сенсорними датчиками, які розпізнають дотики, а також магнітним датчиком положення, за допомогою яких визначається швидкість і кількість обертань. Отримані дані обробляються вбудованим процесором і тільки потім передаються за допомогою Bluetooth-модуля фірмовому мобільному додатку.

Софт BlueSpin здатний не просто показати ту ж швидкість обертання, але і додасть бонусні очки за виконані трюки, але найголовніше - дозволить змагатися з такими ж фанатами спиннер по всьому світу. У додатку можна буде додавати друзів, викликати їх на поєдинки, спілкуватися в чатах і шукати їх по сусідству з допомогою карти (до речі, та ж карта може показати місце, де ви випадково залишили свій недешевий спиннер).

Кампанія зі збору коштів на BlueSpin офіційно ще не запущена (старт повинен відбутися в липні, цільову планку на Indiegogo - $ 20 тис.), Однак автори вже озвучили орієнтовну вартість спиннер - $ 49 ($ 89 за пару або $ 439 за десять спиннер) і терміни поставки - вересень 2017 року.

Нагадаємо, що недавно віртуальний спиннер з'явився в пошуковику Google .

джерело: Indiegogo