Перший в Україні автоматизований Семирівневий паркінг

 1. Платний паркінг 1 - 3 поверх
 2. Службовий паркінг 4 - 7 поверх

З відкриттям ТРЦ «Lavina Mall» на вул. Берковецькій в м.Києві, багато покупців відчули брак місць для паркування автомобілів на вже існуючих майданчиках. Компанія «Епіцентр» вирішила інвестувати значні кошти і побудувала нову багаторівневу парковку, яка додала додатково 1050 місць для паркування автомобілів. Для створення найбільшого комфорту відвідувачам гіпермаркету, паркінг був обладнаний зручною інформаційною системою, яка вказує кількість вільних місць на кожному рівні парковки.

Для створення найбільшого комфорту відвідувачам гіпермаркету, паркінг був обладнаний зручною інформаційною системою, яка вказує кількість вільних місць на кожному рівні парковки

Платний паркінг 1 - 3 поверх

Будівля багаторівневого паркінгу торгового комплексу Епіцентр - К 6 складається з семи поверхів. Перед основним в'їздом планується помістити семістрочное світлодіодне табло для відображення загальної інформації про вільні місця на всіх поверхах багаторівневого паркінгу.

Відвідування паркінгу з першого по третій поверх планується на комерційній основі. Для в'їзду на територію багаторівневого паркінгу водієві автотранспорту необхідно отримати паперовий чек зі штрих кодом, в стійці в'їзду, яка знаходитися перед шлагбаумом на головному вїзді в будівлю паркінгу. При наявності вільних місць на першому поверсі водій може проїхати прямо на паркінг 1 рівня, якщо вільні місця на першому поверсі відсутні, тоді водієві після проїзду шлагбаума необхідно повернути на ліво і по равлику піднятися на другий або на третій поверх. Додатково в равлику перед в'їздом на кожен поверх планується помістити однорядкове світлодіодне табло для відображення інформації про вільні місця на окремому поверсі. На основному виїзді планується організувати робоче місце оператора паркування.

Оператор паркування сканує штрих-коду на паркувальному талоні за допомогою ручного сканера штрих-кодів (а так само продовження (карти доступу) абонемента або внесення його в «чорний список»). При цьому у нього на екрані з'являється розрахунок вартості парковки і кінцева сума до оплати. Водій оплачує необхідну суму, після цього оператор відзначає в програмі робочого місця касира дану паркувальну сесію як закриту, при цьому фіскальний реєстратор друкує чек, який віддається водієві. Паркувальний талон має можливість розміщувати у себе не тільки зашифровану інформацію про паркувальної сесії (номер, дата, час), а й розміщувати на ній будь-яку іншу інформацію, яку захоче розмістити замовник без втручання виробника - це назва організації, інструкція користування парковкою, безкоштовне час і т.д. Для позначення закінчення зони платного паркування на багаторівневому паркінгу планується помістити перед початком руху на четвертий поверх Табло «Місць немає».

Для позначення закінчення зони платного паркування на багаторівневому паркінгу планується помістити перед початком руху на четвертий поверх Табло «Місць немає»

Службовий паркінг 4 - 7 поверх

Місце для паркування з четвертого по сьомий поверх планується для відвідування службового автотранспорту на основі постійних пластикових карт доступу стандарту EM-Marine. Для в'їзду на територію багаторівневого паркінгу водієві службового автотранспортного засобу необхідно притулити постійну пластикову картку до зчитувача службових карт на стійці в'їзду. Після відкриття шлагбаума водію на автотранспорті необхідно перейти вгору на будь-який вільний поверх для службового користування. На кожному поверсі багаторівневого паркінгу для службового користування планується помістити шлагбаум для контролю в'їзду та виїзду. В'їзд на поверх для службового користування здійснюється на основі постійних пластикових карт доступу стандарту EM-Marine, які необхідно притулити до зчитувача службових карт доступу.

Опціонально для поверхів, призначених під парковки службового транспорту, існує можливість організувати в'їзд транспортних засобів на основі системи розпізнавання державних реєстраційних номерів транспортних засобів.

Компанія СЕА є провідним вітчизняним розробником і виробником  паркоматів  ,  в'їзних і виїзних стійок  ,  інформаційних табло вільних місць  ,  автоматичних  парковок і  напівавтоматичних  паркувальних комплексів для аеропортів, ж / д і автовокзалів Компанія СЕА є провідним вітчизняним розробником і виробником паркоматів , в'їзних і виїзних стійок , інформаційних табло вільних місць , автоматичних парковок і напівавтоматичних паркувальних комплексів для аеропортів, ж / д і автовокзалів. Ціна багаторівневої парковки, купити паркомат, ціна підземного паркінгу, купити обладнання парковки, отримати кваліфіковану консультацію та з питань організації паркувальних комплексів, організації платної напівавтоматичного паркування, придбання і монтажу паркувального обладнання, звертайтеся в офіс Компанії СЕА по телефону +38 (044) 291- 00-41 або надсилайте запити на e-mail: [email protected]