Перший канал перейде на мовлення в 11 часових поясах в ніч на 25 грудня

Всі програми каналу для жителів непарних часових зон будуть також виходити згідно із зазначеним в телепрограмі часу Всі програми каналу для жителів непарних часових зон будуть також виходити згідно із зазначеним в телепрограмі часу   Кирило Клейменов   Фото: ТАСС, В'ячеслав Прокоф'єв   Москва

Кирило Клейменов

Фото: ТАСС, В'ячеслав Прокоф'єв

Москва. 24 грудня. INTERFAX.RU - Перший канал перейде на мовлення в 11 часових поясах РФ в ніч на 25 грудня, повідомив заступник генерального директора Першого каналу Кирило Клейменов в ефірі вечірнього випуску новин.

"Перший канал прийняв історичне рішення. Ми переходимо на 11-Зонне мовлення відповідно до 11 часовими поясами Росії", - сказав Клейменов. За його словами, перехід призначений на 1 січня, але в дійсності почнеться вже в ніч на 25 грудня, щоб глядачі встигли звикнути до нового розкладу.

Зміни торкнуться шести непарних часових поясів: Зони -1 (Калінінград), Зони +1 (Іжевськ, Астрахань, Волгоград, Самара, Саратов, Ульяновськ), Зони +3 (Омськ), Зони +5 (Улан-Уде, Іркутськ), Зони +7 (Владивосток, Хабаровськ, Біробіджан), Зони +9 (Петропавловськ-Камчатський, Анадир).

До цього моменту у Першого каналу було лише п'ять зон мовлення - в парних часових поясах, а мовлення в непарних проходило з годинниковим відставанням або випередженням зазначеного в телепрограмі часу.

Раніше про аналогічне зміні в схемі розповсюдження свого мовлення оголосив флагманський канал ВГТРК "Росія 1".