Підключення Bluetooth-пристроїв до Android емулятора

Всім прекрасно відомі обмеження Android емулятора :

  • Bluetooth
  • NFC
  • SD card insert / eject
  • Device-attached headphones
  • USB

Але, що робити, якщо у вас додаток працює з Bluetooth пристроєм і ви хочете його налагоджувати на емуляторі, щоб не витрачати час на процес передачі та установки * .apk файлу? Вихід є: VMware Workstation Player

Ви запитаєте, а чому не безкоштовний VirtualBox ? Все просто: VirtualBox не вміє на момент написання цієї статті нишпорити Bluetooth пристрою між гостьовий машиною і хостом. З використанням VirtualBox можна прокинути тільки usb в гостьову систему, і, якщо у вас є usb брелок з Bluetooth, то у вас все вийде, але ми хочемо залишити порти usb вільними на вашому комп'ютері, і тому будемо качати-з-будь-якого-знайомого-торрента купувати VMware Workstation Player .

Отже, насправді схема проста:

Після цього, всі пристрої, що бачить по Bluetooth ваш комп'ютер, буде бачити Android в Workstation Player. Залишилося зробити так, щоб команда adb devices показувала наш емулятор в списку. Можна скористатися, наприклад, додатком WiFi ADB - Debug Over Air і налаштувати bridged network connection гостьовий OS до мережевого адаптера на хості.

Використовуючи такий спосіб підключення, я став значно менше витрачати часу на запуск і налагодження після складання * .apk'шкі. Якщо у вас та ж проблема, якщо вам, як і мені набридло дебажіть взаємодія з Bluetooth переферией свого застосування, спробуйте цей шлях. навіть Geny Motion поки не вміє нишпорити Bluetooth пристрою!

Apk файлу?

Дополнительная информация

rss
Карта