Підлий чоловік побив Наталю Штурм і забрав дитину

Артистка звернулася до колишнього чоловіка, щоб він не травмував психіку дитини. Арсеній не стане зрадником ні для одного з батьків.

Арсеній не стане зрадником ні для одного з батьків

У мережі Наталія Штурм повідала своїм шанувальникам, що колишній чоловік відвіз їх сина Арсенія в невідомому напрямку, кудись в Смоленську область. Через це Наталя все літо не змогла виїхати з Москви і сиділа, переживала за сина. Також Штурм зізналася, що дуже боїться за Арсенія, так як його батько раптово вирішив в 14 років поламати психіку дитини. Знаменитість додала, звертаючись до екс-дружину, що невже 15 тисяч аліментів сильно турбують його. Можливо чоловік втомився, так би і сказав їй, вона забрала б Арсенія в іншу школу, поруч з її будинком. Крім цього Наталя Штурм додала, що такий війною нічого не добитися. Відзначимо, що з початком осені знаменитість так і не зможе побачити сина. Справа в тому, що єдиним звісткою від чоловіка стала повістка в суд на перевизначення проживання хлопчика і на виплату аліментів матір'ю.

Нагадуємо, що Наталя Штурм виховує двох дітей: доньку Олену і сина Арсеній. Спадкоємець з'явився на світло в шлюбі з Ігорем Павловим, з яким вона розлучилася зі скандалом. З'ясувалося, що чоловік побив Наталю, поламав ніс і ключицю.


Анна Котова