Підсумки «Запитай Сам!» З компанією «Зв'язковий»

Сьогодні стали відомі володарі головних призів проекту «Запитай Сам!», В якому брала участь компанія «Зв'язковий».

Конференція «Запитай Сам!» Є місцем обговорення найактуальніших питань. От не знали чогось наші користувачі про послуги та сервіси компанії «Зв'язковий», її історії, а тепер знають. Та ще й призи отримують за це. Компанія «Зв'язковий» і користувачі проекту «Будь мобільним» дізнаються один про одного багато нового і цікавого. Це підтверджує завершився проект «Запитай Сам!».

За тиждень, поки проходив збір запитань було поставлено понад 60 питань на самі різні теми. Але найпопулярнішими були питання про «Зв'язковий-Банку» і супутніх послугах.

Юрій Лабіс, комерційний директор групи компаній «Зв'язковий» відповів на питання наших користувачів і залишився задоволений таким неформальним спілкуванням з аудиторією.

Ну, а хто ж поставив найцікавіше запитання? Хто отримає призи від компанії «Зв'язковий»?

Такими щасливцями стали:

1 місце. Приз - смартфон Nokia E63i.
Автор: Kaktus
У прос № 98: Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи будуть в різних містах Росії відкриватися флагманські магазини, такі як на Тверській в Москві? Був в цьому магазині і мені дуже сподобалося. Ще в продовженні теми. Хто вигадує оформлення і концепцію таких магазинів? І чи буде там надаватися безкоштовний Wi-Fi або інші бонусні послуги для відвідувачів?

Відповідь: про кінця року «Зв'язковий» планує відкрити 50 магазинів в Росії в подібному форматі. У таких магазинах буде безкоштовний доступ WI-FI, ми думаємо над іншими зручними сервісами.

Оформленням магазинів займається відділ трейд-маркетингу ГК «Зв'язковий», наші дизайнери і ряд партнерів-підрядників компанії.

2 місце. Приз - мобільний телефон Nokia 2700.
Автор: Андрій Бобров
Питання №85:
Яке точну кількість телефонів було продано групою компаній «Зв'язковий»?

Відповідь: Якщо ми говоримо про 2010 рік, то 8,5 млн штук. Це результат всієї групи компаній, включаючи магазини в Росії та Республіці Білорусь, а також оптові та корпоративні продажі.

3 місце. Приз - мобільний телефон Samsung C3200.
Автор: Роза2010
Питання №107:
Добридень!
Я хотіла задати питання і поділитися враженнями про роботу персоналу.
1. По-перше, хотіла дізнатися чи є у вас навчальні центри з підготовки консультантів? І як ви самі оцінюєте рівень підготовки персоналу?
2. Друге. Які перевірки по оцінки роботи продавців ви проводите в магазинах? Чи є у вас "таємні покупці" і які зазвичай бувають результати таких перевірок?
Ну а тепер моє невелике думку, сподіваюся воно вам буде корисно.
3. На касах іноді бувають черги. Багато людей оплачують мобільний зв'язок. Чому людини, яка купує техніку, не обслуговують без черги?
4.Мне дуже не подобатися, коли тільки переступаючи поріг магазину продавці хором кричать: "ПЛАТЕЖІ НЕ ПРИЙМАЄМО" А хто сказав, що я прийшла оплатити стільниковий зв'язок ??? Відразу хочеться розвернутися.
5. Днями була в одному з салонів, доглядала телефон в подарунок чоловікові на ДР. У мене склалося враження, що нікому з продавців нічого не треба, а я надокучаю своїми питаннями. У підсумку просто пішла.
Дуже прикро, салони у вас насправді хороші, вибір великий, зазвичай якість обслуговування на рівні, а тут видно не пощастило або настрою у продавців не було. Але підсумок то один: такі "продавці" псують імідж бренду і відбивають бажання зробити покупку. Мені, наприклад, не хочеться більше заходити в цей салон.
З повагою.

Відповідь: 1. Так, у нас є Навчальні центри в кожному Федеральному окрузі, які займаються як навчанням нових співробітників, так і додатковим навчанням вже працюють в компанії менеджерів. В цілому ми задоволені рівнем підготовки персоналу. Зараз ми впроваджуємо нову систему відбору і навчання співробітників.
2. Ми проводимо контрольні закупівлі для перевірки якості обслуговування, виконання умов проведення різних акцій.
Ми також запустили проект «Дай оцінку якість» на сайті svyaznoy.ru, де збираємо відгуки про роботу магазинів компанії, проводимо опитування NPS (Net Promoters Score - чистий коефіцієнт лояльності), який виявляє, скільки наших клієнтів могли б порекомендувати «Зв'язковий» для покупок своїм друзям і близьким. Вивчаємо відгуки клієнтів через опитування учасників програми «Зв'язковий-Клуб», наші call-центри.
3. У зв'язку з появою нових категорій товарів і послуг в нашій роздрібній сетівозросла навантаження на каси торгових точок. Але ми встановили додаткові платіжні термінали, які дозволяють самостійно і швидко оплачувати різні види послуг. Таким чином ми поступово розвантажили каси. Ми закликаємо наших продавців активніше знайомити клієнтів з можливостями терміналів і допомагати оплачувати послуги через них.
4. Ми опрацюємо це зауваження. Дякую за відгук.
5. І нам прикро чути такі відгуки. Ми розуміємо, що результати роботи нашої компанії безпосередньо залежать від поведінки менеджерів з продажу та якості обслуговування в магазині навіть в більшій мірі, ніж від самих креативних і масштабних рекламних компаній.
Повідомте нам, в якому салоні сталася така ситуація, на е-мейл [email protected]
Наша цільова аудиторія - це вся Росія. Ми усвідомлюємо, що не можемо когось обслуговувати якісно, ​​а кого-то - не дуже. Ми також розуміємо, що не можна вимагати відмінної роботи від погано підготовлених і незадоволених співробітників. Тому ми постійно поліпшуємо процедури набору, навчання та мотивації персоналу. Щомісячна винагорода менеджерів з продажу враховує показники якості обслуговування клієнтів даного конкретного магазину.

А автори цих питань отримають заохочувальні призи - подарункові карти номіналом 1 000 рублів. За картками можна бует купити будь-які товари в мережі магазинів «Зв'язковий».

Автор: Alexey
питання №95
Привіт, дуже подобатися ваша компанія. Постійно користуюся Картами Зв'язковий-Клуб і Зв'язковий-Банк. Беру участь в опитуваннях акціях компанії. В кінці вересня відвідуючи сайт Зв'язкового клубу натрапив на те що скоро у всіх магазинах зв'язкового можна буде отримати карту Зв'язковий Банк. Мене вона так зацікавила, чекав з нетерпінням дізнавався щотижня. І в листопаді вона прийшла до нас в Мурманськ. Відразу помчав в Зв'язковий щоб оформити.
Карта класна користуюся кожен день. Я дуже вдячний тим хто придумав випустити карту з Назвою компанії. Карта Красива, зручна, не якийсь комісії, радує що можна знімати в будь-якому банкоматі на території РФ, зберігати свої гроші і за це отримувати відсотки. Безкоштовна смс розсилка з акціями, з банківськими операціями.

Чи планується в подальшому випуск іменної карти вашого банку? змінитися чи дизайн карти, тип карти .Например GOLD, Платинова, Алмазна. Які ще послуги плануєте запустити і на Карті Зв'язковий-Банк і в салонах Зв'язковий. ???

Побільше б операторів в Платіжному терміналі встановленому в зв'язковим, Карту Зв'язковий Клуб-Майстер кард? Пропозиція в термінали встановити сканери для зчитування номера карти, щоб зайвий раз не вводити номер! Розділ в терміналах Дублікат чека. Якщо наприклад чека не виявиться можна буде прийти потім і отримати. До дня народження для власників карти організовувати не тільки знижки але і подарунки. Від зв'язкового.

Які Доп. послуги можна отримати в зв'язковим.? Розкажіть, яка програма є ще для постійних клієнтів крім Зв'язковий-Клуб. Розкажіть? чи буде вона змінюватися в будущем.Что буде ізменено.Будут чи ще більше партнерів програми Зв'язковий-Клуб.

Було б здорово якщо в зв'язковим була продукція APPLE! Iphone, ipod, Ipad, Mac. Побільше телефонів Nokia! Плеєрів, гарнітур. Як за те щоб зв'язковий ще був Пунктом доставки товарів найбільших інтернет-магазинів? Спасибі постійний покупець Олексій

Відповідь: 1. Ми працюємо над питанням терміналу, повинні учасникам програми було зручніше оплачувати послуги, але рішення займає тривалий час. З приводу подарунків - намагаємося, проводимо переговори з партнерами, щоб було більше винагород в такі свята.
Дякую за позитивний відгук про карту Зв'язковий Банк, а також за Ваші побажання і пропозиції!
Ви можете вже зараз подзвонити в Центр підтримки клієнтів банку (за безкоштовним номером 8-800-100-00-05) і замовити поштову доставку додаткової карти Зв'язковий Банк, яка буде іменний. До речі, дизайн карти зазнає деякі зміни, якщо раніше ми випускали карту з основним кольором в сірих тонах, то зараз ми пропонуємо білі карти Зв'язковий Банк. Карти іншого статусу у нас теж будуть з'являтися, стежте за новинами на нашому сайті.
У «зв'язковим» можна отримати масу додаткових послуг: оплатити рахунки (телебачення, інтернет, мобільний зв'язок), погасити кредит, відправити гроші по Росії і СНД. Крім того, «Зв'язковий» надає послуги з укладення договорів обов'язкового пенсійного страхування спільно з Пенсійним фондом КИТ Фінанс і оформляє заявки на вступ в програму державного співфінансування пенсії.
2. Інший програми поки немає і ми не бачимо необхідності в ній. Звичайно, програма буде і далі розвиватися і вдосконалюватися, будемо приєднувати нових партнерів в різних містах, влаштовувати спеціальні акції для учасників. Слідкуйте за всіма оновленнями на сайті програми www.sclub.ru
3. У нас представлені продукти компанії Apple і Nokia. Ми будемо продовжувати розширювати асортимент в тому числі і за рахунок ексклюзивних пропозицій, доступних тільки в нашій мережі.
4. Ми працюємо над цим питанням.

Автор: 74ZLOY
питання №83
Добрий час доби! Постійно користуюся карткою СВЯЗНОЙ-БАНКУ, дуже зручний продукт! До цього користувався Зв'язковий-Мастеркард. У мене питання: коли в Челябінську почнуть видавати карту СВЯЗНОЙ-БАНКУ в інших точках продажів, а не тільки на Комсомольській площі? Чи можливо зробити 2ю карту на своє ім'я з різними особовими рахунками? Дуже хочу 2ю карту) Які програми планується ввести на мапі СВЯЗНОЙ-БАНКУ найближчим часом? Дякую за знижки в день народження і привітання-дрібниця, а приємно. Чи плануєте ви розширювати мережу салонів СВЯЗНОЙ-3? Якщо не секрет з якої точки Зв'язкового найбільші продажі в місті Челябінську? Бажаю вам вірних клієнтів-ви крутіше, ніж ваш прямий конкурент з кукурудзою.

Відповідь: До кінця березня ми плануємо завершити процес федерального розгортання, і наші послуги будуть представлені практично у всіх центрах мобільного зв'язку «Зв'язковий». Що стосується відкриття другого рахунку на Ваше ім'я, то це буде здійснено пізніше в цьому році. Ми будемо пропонувати можливість відкриття простих поточних рахунків.
За картками Зв'язкового Банку регулярно проводяться найрізноманітніші акції (як приклад: http://www.svyaznoybank.ru/Home/bank/news.aspx?newsid=24 ). До того ж постійно розширюється коло можливостей, які дає вам програма лояльності «Зв'язковий-Клуб».
Крім того, ми продовжуємо розширювати мережу центрів мобільного зв'язку, до кінця 2011 плануємо відкрити ще близько 500 магазинів.

Автор: maxway
питання №91
Я досить часто роблю покупки і плачу за телефон саме в зв'язковим. Хочу просто розповісти випадок.
Я купив 2 місяці тому телефон новий за 15990. Але з незрозумілих причин через 2 дня він перестав включатися. Я його відніс в магазин. Це був Зв'язковий. Там апарат відразу ж взяли, подивилися. Через 2 дні запропонували обміняти на новий аналогічний. Я погодився. Після цього новий працює без проблем.
А ось з моїм другом вийшла інша ситуація. Теж купив якийсь бракований апарат, але йому ось уже 2 місяці нічого не обмінює і гроші не повертає. Теж брав в зв'язковим, але іншому магазині. Телефон цей 100 раз уже тестували і висновок робили. Чому взагалі залежить чи будуть обмінювати або повертати гроші за браковані телефони? Як взагалі справи з шлюбом і як потрібно правильно робити?

Відповідь: Добрий день, на Вашу нагоди обмін був проведений через наявність явного дефекту в апараті. З нагоди з Вашим другом готові розбиратися, для цього нам необхідна наступна інформація-дата придбання апарату, в якому магазині купував, дата здачі апарату, контактний телефон Вашого друга. Обміняти або повернути товар можна після проведення перевірки якості. На підставі цього буде прийматися рішення про задоволення / НЕ задоволенні вимог.

Автор: abrosimov
питання №74
Чи плануєте ви випускати брендовані гаджети?

Відповідь: Поки що ні.

Автор: Vipt
питання №82
Доброго дня! 1. Чи буде в «зв'язковим» продаватися телефони компанії Motorola? З 1 січня 2011 року російською офіс закрили, а багато моделей цієї марки зараз дуже конкурентноздатні за критерієм ціна / якість.
2. Чи плануєте ви, будь-які привілеї чи бонуси при покупці через інтернет-магазин «Зв'язковий»?
3. Чи будуть у вашій мережі ексклюзиви від провідних виробників?

Відповідь: 1.Нет. Найближчим часом співпраця з Motorola не планується. Після ультра-тонкого телефону RAZR компанія не змогла представити на ринку цікаві мобільні рішення.
2. Так, ми постійно проводимо різні акції для учасників інтернет-магазину «Зв'язковий» і для передплатників наших соціальних мереж. Регулярно вводимо спецпропозиції і різні акції.
3. Так, звичайно будуть. Зараз у нас діє унікальна цінова пропозиція на телефони Nokia. Напередодні свят ГК «Зв'язковий» запустила рекламну кампанію «Найкращі подарунки коханим!» З просування Nokia X3-02 і Nokia C3-01, яка триватиме до 8 березня.

Автор: causus
питання №90
Розкажіть будь ласка, чому "Зв'язковий" не співпрацює з Теле2 в Челябінській області?

Відповідь: Ми співпрацюємо з оператором TELE2, в тому числі і в Челябінській області.

Автор: Iskra
питання №106
Добридень!
1. Зв'язковий, мабуть єдина компанія, яка насправді цінує своїх покупців, полегшуючи їм життя, і постійно дивуючи новими послугами, акціями, бонусами і сервісами. Це дуже радує. Ви зацікавлені не просто в тому, щоб продати товар, але і в тому, щоб покупець потім до вас повернувся. Та й нам (покупцям) дуже вигідно користуватися вашими послугами.
У мене питання по партнерам програми "Зв'язковий клуб". Партнерів на даний момент у вас не багато, а в нашому місті їх взагалі "копійки". Найближчим часом ви плануєте розширити партнерську мережу саме в Челябінську? Якщо так, то які магазини у вас на прикметі?
2. Ще хотілося дізнатися з грошових переказів. Зовсім недавно з'явилася необхідність відправляти грошики за кордон. На сайті я прочитала "Ми пропонуємо своїм клієнтам зручний, швидкий і безпечний сервіс в сфері грошових переказів по Росії і країнам СНД." А з цією послугою ви не плануєте виходити "на міжнародка арену", щоб можна було відправляти - отримувати перекази по всьому світу?

Відповідь: 1. Дякую за вашу думку. Ми намагаємося розвивати партнерську мережу. Кілька федеральних партнерів будуть підключені найближчим часом.
2. Плануємо, швидше за все, в другому півріччі 2011 року.

Автор: anton_shineft
питання №76
Доброго дня! Розкажіть, чим зумовлені такі високі відсотки (10% річних), відсутність комісії в будь-яких банкоматах при використанні карти Зв'язковий-Банк, та ще й можливість накопичувати бонуси. Власне, де мишоловка? Які ще існують несподівані умови?

Відповідь: Мишоловки немає, більше того, при оформленні картки до 1 березня 2011 року ви зможете протягом першого року обслуговування користуватися їй безкоштовно. До речі, основна перевага карти - це можливість отримання кредитного ліміту до 100000 рублів в разі схвалення банком вашої заявки. Про решту переваги і тарифах карти ви зможете дізнатися на нашому сайті http://www.svyaznoybank.ru/home/retail/cards/advantages.aspx .
Зв'язковий Банк дуже ефективно використовує інфраструктуру ГК «Зв'язковий» і тому може собі дозволити пропонувати клієнтам реально вигідні умови по продуктам.

Автор: rem
питання №119
Привіт, Юрій.
В недалекому минулому товари вартістю дорожче 1000 рублів доставлялися безкоштовно, на додачу, в якості бонуса, вручалася карта "Зв'язковий - Клуб", що дуже стимулювало до покупок саме в інтернет-магазині "Зв'язковий".
Зараз доставка - від 300 р. Хоча в інших інтернет-магазинах доставка залишилася або зовсім безкоштовною або від 100 р. І покупець, який цінує час і гроші, звернеться саме в такі магазини ...
У зв'язку з чим було пов'язане таке рішення і чи збираєтеся ви знову повернутися до "старих правил гри"?
Дякуємо.

Відповідь: Знижувати вартість доставки в залежності від регіону плануємо з квітня. Рішення пов'язане з платної доставкою через дорогу логістику. У разі самовивозу з Інтернет-магазину клієнт за доставку не платить.

Всі фіналісти будуть повідомлені про виграш призів по електронній пошті і про способи того, як можна отримати всі презенти.
Якщо Вам не вдалося отримати приз в цей раз, не турбуйтеся! Беріть участь в нових конференціях «Запитай Сам!», Голосуйте і вигравайте ПРИЗ !!! Зовсім скоро стартують нові проекти «Запитай Сам!». Слідкуйте за новинами!

Ну, а хто ж поставив найцікавіше запитання?
Хто отримає призи від компанії «Зв'язковий»?
Скажіть, будь ласка, чи будуть в різних містах Росії відкриватися флагманські магазини, такі як на Тверській в Москві?
Хто вигадує оформлення і концепцію таких магазинів?
І чи буде там надаватися безкоштовний Wi-Fi або інші бонусні послуги для відвідувачів?
1. По-перше, хотіла дізнатися чи є у вас навчальні центри з підготовки консультантів?
І як ви самі оцінюєте рівень підготовки персоналу?
Які перевірки по оцінки роботи продавців ви проводите в магазинах?
Чи є у вас "таємні покупці" і які зазвичай бувають результати таких перевірок?
Чому людини, яка купує техніку, не обслуговують без черги?