підтримка сайту

 1. Технічна підтримка сайту
 2. Основні напрямки роботи
 3. Інформаційна підтримка сайту
 4. Основні напрямки роботи
 5. Новини
 6. Статті та кейси
 7. Акції
Замовити підтримку Замовити підтримку

Корпоративний сайт відкриває перед компанією широкі перспективи просування своїх товарів і послуг серед відвідувачів інтернету. Для того, щоб повністю використовувати потенціал мережевої реклами, необхідно не тільки створити сайт з привабливим дизайном, а й приділяти увагу постійному вдосконаленню його функціоналу і текстового вмісту.

Професійна підтримка сайту від інтернет-агентства «Веб Гармонія» - це цілий спектр послуг, що дозволяють перетворити корпоративний портал в дієвий і економічно вигідний інструмент інтернет-маркетингу. Команда професіоналів різних напрямків дозволяє нам реалізовувати управління інтернет-сайтом на всіх рівнях - від технічної підтримки ресурсу до створення унікального і цікавого контенту.

Основні принципи нашої роботи - це індивідуальний підхід до кожного замовника і точне виконання взятих на себе зобов'язань. Спеціально для наших клієнтів ми підготували не тільки окремі пропозиції по групах послуг, а й спеціальні тарифи, що дозволяють Вам замовити тільки необхідні роботи в потрібному обсязі. Гнучка цінова політика дає нам можливість визначати вартість додаткових робіт в індивідуальному порядку і пропонувати кожному з наших клієнтів оптимально підходящий варіант підтримки або просування сайту.

Технічна підтримка сайту

Техпідтримка включає в себе контроль за коректною роботою системи управління вмістом (CMS) сайту, професійне наповнення наданим контентом, а також усунення будь-яких технічних неполадок в роботі ресурсу.

Основні напрямки роботи

 • Контроль за технічним станом сайту;
 • Робота з контентом замовника (оновлення прайс-листів, товарних позицій каталогу, фотогалерей і т.д.);
 • Постійні оновлення сайту;
 • Роботи по програмінг (розробка / доопрацювання функціоналу).

Детальніше про послугу ...

Інформаційна підтримка сайту

Інформаційна підтримка інтернет-ресурсу включає в себе комплекс робіт по вдосконаленню і розширенню його текстового наповнення. Для оцінки ефективності і популярності контенту сайту проводяться періодичні аналітичні перевірки, за допомогою яких виявляються сторінки з великою кількістю відмов користувачів, «слабкі ланки» структури ресурсу, що вимагають корекції.

Основні напрямки роботи

 • Створення унікального і актуального текстового вмісту для сайту - тематичних новин, статей, товарних описів для каталогів і ін .;
 • Підбір актуальних фото- і відеоматеріалів;
 • Модерація вже існуючого контенту;
 • Корекція загальної структури та текстових матеріалів сайту, створення нових рубрик та підрозділів.

Детальніше про послугу ...

Просимо Вас звернути увагу, що зазначені в підрозділах ціни на послуги з технічної підтримки не є публічною офертою. Кінцева вартість послуг підтримки сайту в більшості випадків розраховується менеджером компанії в індивідуальному порядку. До числа основних параметрів, що впливають на підсумкову ціну послуги, відносяться особливості CMS і поточний стан сайту, а також загальний обсяг необхідних робіт в рамках Вашого проекту.

Залишити заявку на замовлення послуг з підтримки сайту Ви можете в розділі «Замовлення послуг» .

Новини

Новий Рік вже не за горами і колектив нашого інтернет-агентства приготував для Вас цікаву пропозицію по виготовленню та персоналізації корпоративної сувенірної продукції.

Всі новини Всі новини

Статті та кейси

Заповнюючи анкету на дизайн сайту, можливість вибору типу верстки часом ставить клієнтів веб-студії в глухий кут. У даній статті ми постараємося пояснити різницю між фіксованою, гумової та адаптивної версткою сайту, розповімо про плюси і мінуси кожної з них і дамо свої рекомендації по вибору.

всі статті всі статті

Акції

Відмінна новина для всіх власників сайтів на CMS «1С-Бітрікс», які давно не оновлювали ліцензію! З 1 по 31 липня ви зможете оформити стандартне продовження зі знижкою 50%! А якщо у ваших планах було ще й функціональне розширення, то до 31 липня, ви зможете перейти на ліцензії «Стандарт», «Малий бізнес» і «Бізнес» також зі знижкою 50% від базової ціни.

всі акції