Питання з реставрації ванн - ТОВ "Мастеровой-Єкатеринбург" - послуги сантехніка і електрика, реставрація ванн, чоловік на годину і ремонт квартир +7 (343) 342 - 20 - 42

Головна > Питання та відповіді > За реставрації ванн

1) Яку гарантію Ви даєте на реставрацію ванни?

У нашому договорі прописана гарантія 3 роки. Виробник матеріалу дає гарантію 10 років за умови дотримання правил експлуатації.

2) Який матеріал Ви використовуєте?

Ми проводимо реставрацію ванн рідким акрилом. Торгова назва "Стакріл-Еколор", виробництво ТОВ "Еколор" (м.Санкт-Петербург).

3) Цей матеріал безпечний, якщо на нього дозвільні документи?

3) Цей матеріал безпечний, якщо на нього дозвільні документи

На даний матеріал отримані наступні документи:

4) Чи є запах після реставрації, як довго він зберігається?

Запах є під час самої процедури і через 2-3 години після, тому що сама реставрація проводиться за закритими і дверима, і згодом рекомендується двері ванної кімнати закрити і відкривати її якомога рідше, то запах мінімальний.

5) Через якийсь час можна користуватися відреставрованої ванній?

Поверхня висихає через 36 годин.

6) Як користуватися ванною після реставрації, ніж її мити і т.п.?

Мити ванну краще м'якими засобами у вигляді гелю, що не містять сильно їдких речовин. За умови частого миття, досить промивати поверхню ванни рідким милом, тому що покриття має малу кількість часу, в зв'язку з чим бруд не в'їдається. У плані використання - не використовувати металеві губки і щітки, не кидати в ванну важкі металеві та скляні предмети, при митті великих домашніх тварин використовувати силіконовий килимок для акрилових ванн.

7) Як зрозуміти розмір ванни - 1,5 або 1,7?

Вимірюється довжина ванни від борта до борта.

8) Як давно ви займаєтеся реставрацією ванн?

Ми, як організація - п'ятий рік, наші майстри мають досвід реставрації ванн від 12 років і більше.

9) Я дзвонив в інші фірми і там вартість реставрації акрилом - 2900, чому у Вас дорожче?

Ми не беремо участі в ціноформування інших фірм, але за себе можемо сказати, що вартість складиватся з вартості акрилу - більше 30% від вартості реставрації , Вартості робіт майстра і вартості робіт всіх структур, які призводять клієнтів саме в нашу компанію. Ми даємо на свою роботу гарантію 3 роки, укладаємо договір, в разі браку переробляємо все за свій рахунок, природно, що за все це ми призначаємо відповідну ціну.

10) Під час реставрації майстер зняв з ванни сифон, коли його можна буде поставити назад і чи можна користуватися пральною машиною і т.п.?

Сифон можна буде поставити назад через 36 годин, користуватися пральною машиною можна, якщо обережно - справа в тому, що не завжди каналізаційна система зроблена правильно і має необхідний ухил після ванни, тому є ймовірність, що під час зливу води вода потече не в стояк а в сторону ванни. А тому сифон відсутній, вода може потекти на підлогу. Тому, під час прання необхідно бути вдома і дивитися за тим, що відбувається.

11) Чому в прайсі є окремий пункт з зачисткою, адже ванну не можна покривати акрилом без зачистки?

Ми вважаємо окремою послугою додаткову зачистку раніше реставрується ванни, тобто якщо ванна вже була покрита чимось після заводської забарвлення (емаллю, фарбою, акрилом і т.п.) Дана робота вимагає додаткових тимчасових і фізичних витрат, часом чималих, тому ми беремо за це додаткові гроші. За складність, так би мовити, а інакше ми не беремося за роботу!

12) У мене акрилова ванна, вона тріснула / зіпсувалося покриття, ви зможете відреставрувати?

Особливості технології дозволяють наносити розчин для реставрації тільки на чавунні або сталеві ванни, акрилову ж ванну повернути до життя можна лише одним способом - за допомогою акрилового вкладиша типу "ванна у ванну". Ми не надаємо дану послугу. Вибачте.

13) Скільки часу триває робота по реставрації?

Стандартна реставрація ванни без додаткової зачистки займає 2,5-3 години, додаткова зачистка триває зазвичай 20-30 хвилин.

14) Я планую капітальний ремонт ванної кімнати - наклейку кахлю, білення стель, монтаж підлог, заміну труб і т.п. Коли мені краще зробити реставрацію ванни - до або після ремонту?

Ми завжди рекомендуємо спочатку закінчити ремонт, а потім, у фіналі, зробити реставрацію. Бо під час кап ремонту будівельники кидають і кидають в ванну все, що завгодно - інструменти, банки, склянки; ллють в ванну розчин для кахлю і т.п. Будь-яка ванна після такого може виглядати не дуже презентабельно. Тому спочатку капітальний ремонт, а потім реставрація.

15) Можна зробити ванну тільки білого кольору?

Виробник стакріл пропонує досить великий вибір кольорів - чорний, синій, зелений, фіолетовий, червоний, коричневий, жовтий. Додаючи різну кількість колера або ж змішуючи кольори, можна отримати практично будь-який відтінок. Єдине - про бажання замовити ванну нестандартного відтінку необхідно повідомити заздалегідь, щоб ми могли замовити колір у постачальника.

Який матеріал Ви використовуєте?
Цей матеріал безпечний, якщо на нього дозвільні документи?
Через якийсь час можна користуватися відреставрованої ванній?
Як зрозуміти розмір ванни - 1,5 або 1,7?
Як давно ви займаєтеся реставрацією ванн?
Я дзвонив в інші фірми і там вартість реставрації акрилом - 2900, чому у Вас дорожче?
Чому в прайсі є окремий пункт з зачисткою, адже ванну не можна покривати акрилом без зачистки?
У мене акрилова ванна, вона тріснула / зіпсувалося покриття, ви зможете відреставрувати?
Скільки часу триває робота по реставрації?
Коли мені краще зробити реставрацію ванни - до або після ремонту?

Дополнительная информация

rss
Карта