Плагін Вінка. Налагодження та робота в Веб-майстер Sape

  1. Налаштування розширення Вебмайстер SAPE
  2. Ми починаємо настройку плагіна з вкладки - Фільтри
  3. Яндекс
  4. Гугл
  5. посилання
  6. сторінки
  7. сайти
  8. сервіси
  9. налаштування
  10. Як працювати з плагіном Wink Sape
  11. Повне щастя від плагіна Xtool_checker

У сео спільнотах все більше чути розмови про нарощування якісної посилальної маси. Кажуть, що потрібно купувати тільки вічні посилання, тому що вони більш природні. Ніби пошукові системи не зможуть помітити, що це покупна посилання. Насправді Гугл і Яндекс добре розуміють, що таке посилання теж покупна. І не має значення де ви її купували на Ротапосте, або Міралінкс.

Більшість проблем виникає саме через неправильно відбору майданчиків. На практиці, навіть тепер, існує в інтернеті безліч сайтів, які стоять в топі завдяки орендним посиланнях. Особливою перевагою орендних посилань є їх низька вартість в порівнянні з постійними, вічними посиланнями.

Сьогодні ми поговоримо про плагіні Вінка для браузера Mozilla Firefox. Він призначений для роботи в біржі орендних посилань Sape. Так, саме так, ви вірно читаєте, в біржі Сейп. Не слухайте людей, які лякають різними жахливими історіями, що посилання цієї біржі призводять до фільтрів. Як було сказано вище сайти потрапляють під фільтри за неправильним покупку посилань.

Переходимо по посиланню і встановлюємо дане розширення https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/webmaster-sape/. Після установки в браузері справа вгорі в панелі повинен з'явитися синій квадратик з написом білими літерами SAPE. Натискаємо кнопку настройки і налаштовуємо плагін за нашим бажанням.

Налаштування розширення Вебмайстер SAPE

Плагін сильно спрощує роботу сео фахівця. По суті все, що необхідно було перевіряти в ручну, Вінк робить за нас автоматично. Особливо це відчувається, коли робота здійснюється над декількома сайтами і необхідно за день постійно купувати велику кількість посилань.

В налаштуваннях плагіна розташовано кілька вкладок. Кожній вкладці належить кілька кнопок на панелі тулбару Вебмастера Sape.

Ми починаємо настройку плагіна з вкладки - Фільтри

Ми починаємо настройку плагіна з вкладки - Фільтри

У кладці «Фільтри» головне вказати адреси сторінок, які містять в собі слова, що вказують на низьку якість контенту. Сюди відносяться сторінки: форумів, дощок оголошень, заборонених тематик, сторінки тегів і т.д. .

Яндекс

Яндекс

На вкладці Яндекса відзначаємо час індексації посилання. Якщо посилання не проіндексувалася протягом 30 днів, то є сенс її зняти після даного терміну і не платити гроші просто так. Іноді сторінки сайтів випадають з індексу. За цим теж треба стежити. Ми ставимо строк не індексації до трьох днів.

Гугл

Гугл

Для Гугла визначаємо такі ж налаштування, як для Яндекса. Найважливіше тут - індексація сторінок. Також за бажанням можете поставити галочку визначати PR головної сторінки сайту. Вона актуальна якщо просування здійснюється під Google і ви бажаєте знайти потужних донорів, щоб вони передавали контрольний вагу вашому сайту.

посилання

посилання

У вкладці «Посилання» розміщуються одні з найважливіших критеріїв якісного відбору донорів. Ставимо зовнішніх посилань на сторінці до 5 шт. Якщо більше, то в нашого донора сили будуть розсіюватися на інші сайти. І навіть при інших хороших показниках його робота на просування буде слабкою.

У підрахунку зовнішніх посилань враховуємо посилання з атрибутами nofollow і закриті в тезі noindex.

Чи не звертаємо на зовнішні посилання, які ведуть на понад авторитетні ресурси типу соціальних мереж і лічильників відвідувань.

Внутрішніх посилань ставимо не більш 125 шт.

Кнопка Ex також оцінює обсяг контенту на сторінці. Пишемо в налаштування не менше 1000 символів на сторінці. Сторінки з меншою кількістю символів можуть взагалі не потрапити в індекс.

сторінки

сторінки

Тут також як на вкладці «Фільтри» важливо прописати в стоп-слова для сторінок. У мене є список актуальних стоп-слів. Кому треба, пишіть - поділюся. Не хочу розміщувати тут, тому що там багато не хороших слів, які будуть гальмувати цю статтю.

Я поставив галочку в налаштуванні «Редіректи». Ви її можете забрати, тому що вона зазначає сторінки з перенаправленням.

Зверніть увагу на показник внутрішніх посилань головної сторінки. Їх кількість не повинна перевищувати 150 шт.

сайти

сайти

Тут головний акцент ставиться на трафік сайту. Нам підійдуть живі сайти, які подобаються людям. Мінімум відвідувань в день - 100 уникав.

Сайти у яких менше 20 сторінок в пошуку теж не якісні. Тут можна поставити значення 50. Наприклад, Міралінкс - біржа розміщення статейних посилань вважає якісними сайти у яких в пошуку не менш ста сторінок. Робимо висновки для себе.

У цьому блоці вказуємо, що вихідних посилань не більш як 5 шт.

сервіси

сервіси

З сервісів нам знадобляться два: Чектраст і xtool. Заповнюємо необхідні дані для запуску роботи функції збору показників трасту сайту.

налаштування

налаштування

У настройка відзначаємо «Пропускати при перевірці вже відмічені». І далі все налаштовуємо як на скріншоті.

Як працювати з плагіном Wink Sape

Ось ми закінчили налаштування плагіна. На цю процедуру витрачено 15 хвилин і тільки один раз. Тепер кожен день плагін буде економити масу часу і допомагати відбирати кращих посилальних донорів.

Рекомендую підійти до налаштувань серйозно і уважно. Краще кілька разів перевірити настройки. Від цього буде залежати ефективність роботи.

Наступний крок - відбір сайтів по фільтрам sape. Вибравши необхідні сайти ми відправляємо їх в розділ «Чекають підтвердження». Тут ми остаточно виберемо найякісніші майданчика.

В плагіні Вінка є безліч кнопочок, але для нас підійдуть тільки необхідні. Кнопки можна натиснути одночасно. Зверніть увагу, що якщо значення знаходиться в стані ОК (параметр в нормі), то з'являється зелений колір. Якщо параметр перейшов норму допустимого значення, то він буде виділятися червоним, або іншим кольором. Але в основному орієнтуйтеся на галочки. Вони відзначають всі, що не підходить під наші параметри.

Щоб вибрати самі соковиті майданчика необхідно пройти три етапи.

I. Перший етап

Натискаємо послідовно такі кнопки:

  1. LF - Контроль URL сторінок
  2. TF - здійснюється аналіз контенту, дуже добре просіваються заборонені тематики
  3. Ex - перевіряє загальна кількість зовнішніх посилань, яких не повинно бути більше 5 шт.
  4. Lv - перевіряє рівень вкладеності сторінки (!!! натискає тільки тоді, коли вирішили закуповувати другий рівень без варинат)
  5. HL - перевіряє приховані посилань, деякі веб майстри не сумлінно ставляться до продажу посилань і приховують їх з поля зору
  6. Cn - визначає кількість сторінок у пошуку
  7. D - фіксує кількість вихідних посилань, допомагає визначити заспамленності сайту
  8. T - перевірка трафіку (!!! раджу часто не користуватися, так як дуже часто на сайтах взагалі відсутні лічильники і метрики, хороший сайт може потрапити в сумнівні)
  9. XT - перевіряє траст по xtool, особливо ефективно для Яндекса
  10. CT - перевірка трасту і спаму сайтів, функція корисна для Google

Дві останні кнопки показують дані з платних сервісів. Але ви можете обмежуватися безкоштовними перевірками, які надаються кожному новому користувачеві. Доведеться час від часу заводити в цих сервісах нові акаунти. Краще купити нову картку телефон вартістю 20 грн. і перевірити посилання в сервісі Чектраст, ніж платити повну вартість. Інша справа, коли вам доводиться перевіряти посилання для сотні сайтів. Тоді будьте ласкаві платіть денюшку.

Хороші сайти у нас в кишені. Погані відзначені галочками. Що з ними робити. Ми говоримо про ефективність роботи. Значить зробимо так, щоб другий раз вони нам не траплялися. Перевіряти ті ж самі майданчики немає сенсу. Для цього внизу з правого боку адміністраторській частини сапи відправляємо сумнівні майданчики в BL (список поганих сайтів).

II

II. Другий етап

Дивимося які сторінки не потрапили в індекс Яндекса і Google. Це допоможе заощадити гроші. Тому що можна платити за посилання кілька місяців і вона не буде давати ефекту, тому що пошукові системи взагалі не бачать сторінку на якій вона розміщена.

Натискає кнопки:

  1. YP - перевірка проіндексованості сторінки в Яндексі
  2. GP - перевірка проіндексованості сторінки в Гуглі

YP - перевірка проіндексованості сторінки в Яндексі   GP - перевірка проіндексованості сторінки в Гуглі

Сторінки що не проіндексувалися досить просто скасувати в розміщенні. Тому, що інші сторінки того ж сайту можуть індексуватися добре. Якщо ми відправимо сайт в список BL, то втратимо хорошого донора.

Повне щастя від плагіна Xtool_checker


III. третій етап

Друзі, ще рано йти пити чай. Виконана величезна робота. Посилання ми вибрали хороші. Але чи будуть вони працювати? Ви напевно скажете: «Звичайно будуть, адже вони пройшли стільки перевірок ...». Все правильно, тільки існує ще одне Але. Пошукові системи Google і Яндекс підозріло і навіть агресивно ставляться до посилань, які розташовуються в нижній частині екрана і в футере. Такі посилання не тільки не працюють, вони занижують позиції сайту. Оптимально якщо посилання розміщується в першому екрані без прокрутки вниз. Визначити на якому рівні вікна браузера знаходиться розміщена посилання допоможе плагін Xtool_checker. Перейдіть по посиланню і встановіть http://xtool.ru/plugin.php.

php

В плагіні дуже багато налаштувань. Є такі ж самі функції, як і у Вінка. Для нас зараз важлива вкладка POS. Відкриваємо її і в налаштуваннях ставимо цифру 0.6. Що дає нам ця настройка. Ми будемо відсікати все посилання які знаходяться нижче шостої частини сторінки браузера по висоті. Повна прокрутка з верху в низ до кінця позначається цифрою 1. Отже від 1 до 0.1. Найгірші позиції це від 0.7 до 1.

Запустити в дію плагін можна тільки після розміщення посилань, коли вони з'явилися на сторінках сайтів.

Натискаємо кнопку «Перевірка позицій і отримуємо результат». Посилання вище значення 0.6 спокійно знімаємо.

Трохи поговоримо за яким принципом працює плагін. Вся висота екрану отримує значення 100%. Якщо посилання розміщується в самому вгорі, то це буде 10%, тобто 0,1. Значить посилання в самому вгорі. А 100% рівнозначно 1 і означає, що посилання в самому низу.

Чому ми залишаємо посилання тільки до 0.6? Птом що 0.6 - це все що знаходиться до центру екрану. Посилання розміщені на такій висоті працюють відмінно.

Натисніть на посилання , Щоб безкоштовно отримати доплнітельних матеріали з налагодження.

На сьогодні все. Бажаю, щоб ваші посилання працювали.

Схожі статті:

Але чи будуть вони працювати?

Дополнительная информация

rss
Карта