Плагін woosidebars. Рекомендовані плагіни. Частина 1.

Описується плагін woosidebars, можливості, настройка, і використання. Плагін дозволяє створювати різні області віджетів (бічні колонки - sidebars) в залежності від вмісту сторінки. Перша частина статті "Рекомендовані плагіни". Описуються плагіни, які дуже бажано використовувати на сайті.

Кожна тема поставляється з декількома вбудованими областями для розміщення віджетів - на бічних колонках або підвалі. Зазвичай їх вибір не дуже великий. Деякі просунуті теми дозволяють створювати додаткові бічні колонки для сторінок. Це добре, але зовсім не гнучко. Наприклад, що робити, якщо ми хочемо відображати різні віджети для форуму, різних товарів в інтернет-магазині і т. Д. Тут нам на допомогу приходить плагін woosidebars від woothemes.

Цей плагін дозволяє створювати і відображати області розміщення віджетів в залежності від вмісту сторінки (певної сторінки або блогу, категорії, мітки або шаблону). Для чого це потрібно? Створивши свій сайт, ви швидко це зрозумієте, коли закладених в темі двох-трьох бічних колонок стане недостатньо. Якщо серйозно, то, наприклад, можна включити різні рекламні банери на сторінках різних товарів (категорій товарв) в інтернет-магазині - до синіх черевиків Ви зможете запропонувати сині шнурки і синій крем для взуття.

Для використання плагіна необхідно його встановити зі сховищ WordPress і активувати на сайті (див. " Як встановити плагін WordPress "І" Як оновити плагін WordPress "), Після чого буде додано новий елемент меню" Widget Areas "в" Зовнішній вигляд "(Appearance) консолі адміністратора сайту, де ми зможемо додавати нові області віджетів.

Переходимо Зовнішній вигляд (Appearance) -> Widget Areas і натискаємо на кнопку "Add New" вгорі сторінки і створюємо нову бічну колонку.

1. Необхідно вибрати справа в випадаючому меню "Sidebar to replace" область віджетів, яку замінить створювана (рис.1.). Там перераховані всі стандартні (поставляються з темою) області, розташовані в заголовку (якщо такі є), підвалі і бічних колонках і замінити новою можна будь-яку з них.

Там перераховані всі стандартні (поставляються з темою) області, розташовані в заголовку (якщо такі є), підвалі і бічних колонках і замінити новою можна будь-яку з них

Мал. 1. Вибір області віджетів

2. Ввести назву нової області віджетів (1) і коротке пояснення (2) як на рис. 2. Згодом, у міру розвитку проекту, може бути кілька десятків різних областей, тому, з назви має бути відразу зрозуміло, що це за область. Вводячи пояснення, краще теж не економити на обсязі, щоб через рік не треба було згадувати, що там має бути.

Увага! В плагіні є засідка. Ярлик (3 на рис. 2.). Щоб не було проблем в подальшому, треба стерти в області ярлика, що написав плагін і ввести самим щось схоже на назву нашої області віджетів латинськими буквами, замінивши побілити мінусами або підкресленнями.

Щоб не було проблем в подальшому, треба стерти в області ярлика, що написав плагін і ввести самим щось схоже на назву нашої області віджетів латинськими буквами, замінивши побілити мінусами або підкресленнями

Мал. 2. Введення назви і пояснення

3. Тепер залишилося задати умови, коли нова область віджетів буде видно. Насамперед, треба натиснути на вкладку "Advanced" справа (відзначена червоним) і замість однієї вкладки "Pages" з'явиться багато. Конкретний набір вкладок залежить від структури сайту і встановлених плагінів. На всіх сторінках, які задовольняють умовам, зазначеним галочками, область віджетів, обрана для заміщення (п. 1), буде замінена на нову. Галочки можна ставити на декількох вкладках.

Мал. 3. Вибір умов видимості

4. Натиснути справа зверху на синю кнопку "Опублікувати" (Publish) і нова область з'явиться на вкладці "Зовнішній вигляд" (Appearance) -> "Віджети" (Widgets) і в нього можна буде додавати віджети.

Усе. Тепер все віджети, додані в створену область, будуть на сторінках сайту, які задовольняють її умовами видимості.

Щоб змінити якісь умови видимості області віджетів, треба нажати на посилання "Змінити" (Edit) під її назвою, додати або зняти галочки умов видимості і не забути натиснути синю кнопку "Оновити" (Update) справа вгорі.

Описано плагін woosidebars, його можливості, настройка, і використання. Плагін дозволяє створювати різні бічні колонки в залежності від вмісту сторінки. Перша частина статті "Рекомендовані плагіни". Описуються плагіни, які вельми жедательно використовувати на сайті. Друга частина статті " Як показати код на сайті на WordPress "

Для чого це потрібно?

Дополнительная информация

rss
Карта