Планшет не вдалося підключитися до Wi-Fi

 1. Як налаштувати Wi-Fi на планшеті: Відео Перевірка типу шифрування
 2. Як легко дізнатися IP адресу роутера: Відео
 3. Перевірка MAC-фільтра
 4. Як налаштувати MAC фільтр в роутері: Відео
 5. Режим бездротового з'єднання
 6. Як налаштувати маршрутизатор: Відео

Як налаштувати Wi-Fi на планшеті: Відео

Перевірка типу шифрування

Якщо планшет не підключається до мережі WiFi і пише «Збережено», то це говорить про невідповідність типів шифрування. В першу чергу слід знати, що сучасні WiFi пристрої підтримують тип шифрування WPA-PSKWPA2-PSK2 mixed. Якщо на роутері вибрати інший режим, то планшет просто не зможе пройти аутентифікацію і, відповідно, підключитися. Іншими словами, планшет бачить бездротову мережу WiFi але не підключається до неї.

Отже, нам потрібно увійти в налаштування роутера. Для цього підключаємося до нього за допомогою ноутбука (по WiFi або через кабель). Далі, відкриваємо будь-який браузер і в адресному рядку пишемо IP маршрутизатора. Потрібні дані є на самому пристрої або в інструкції. Якщо у вас немає керівництва, на корпусі маршрутизатора немає ніяких даних, то відкрийте командний рядок. Для цього одночасно натисніть клавіші Windows + R, у вікні напишіть CMD і натисніть «Enter».

У меню, напишіть команду IPCONFIG і натисніть «Enter». Тепер потрібно знайти рядок «Основний шлюз». Це і є потрібні нам дані.

Як правило, це 192.168.0.1, але в залежності від моделі роутера ці значення можуть відрізнятися. Отже, прописуємо отримані дані в браузері, після чого система запросить ввести логін і пароль. Пишемо admin, admin відповідно.

Як легко дізнатися IP адресу роутера: Відео

Ось ми і потрапили в меню налаштувань роутера. Варто зазначити, що в залежності від моделі пристрою інтерфейс може відрізнятися. Також відмінності можуть бути в назвах деяких розділів. Розглянемо подальші дії на прикладі маршрутизатора D-LinkDir-615.

В параметрах роутера внизу екрану натисніть кнопку «Розширені настройки». Знаходимо розділ під назвою WiFi. Тут натискаємо «Налаштування безпеки». Тут перший рядок «Мережева аутентифікація» - це і є тип шифрування. Виберіть із запропонованих варіантів WPA-PSKWPA2-PSK2 mixed і застосуйте зміни. Після цього перезавантажте роутер.

Після цього перезавантажте роутер

Часто подібна помилка виникає і при правильно встановленому типі аутентифікації. В такому випадку вам допоможе перезавантаження маршрутизатора. Як вже говорилося вище, бюджетні моделі не відрізняються стабільністю в роботі.

Перевірка MAC-фільтра

Відповіддю на запитання, чому не вдалося підключитися WiFi мережу на планшеті лежить в настройках фільтрації МАК-адрес. Справа в тому, що для підвищення захисту включається спеціальна функція, яка визначає фізичну адресу комп'ютера, відкриваючи або закриваючи йому доступ. Щоб перевірити це слід повернутися в параметри маршрутизатора. У розділі WiFi виберіть пункт «MAC-фільтр».

Для того щоб у вас не виникало проблем в подальшому, слід вимкнути фільтрацію.

Але якщо ви не хочете цього робити, то робимо наступне. В початку дивимося, який саме режим обраний:

 • Вирішувати - роутер дозволяє доступ тільки зазначеним пристроїв.
 • Забороняти - маршрутизатор блокує доступ до мережі зазначеним планшетів.

Тепер залишається тільки дізнатися фізичну адресу вашого планшета і перевірити, чи є він у списку і при необхідності додати або видалити його.

Як налаштувати MAC фільтр в роутері: Відео

Перевірка каналів

Якщо ви відключили фільтрацію, а планшет все одно бачить WiFi мережу, але не підключається до неї, то слід перейти до наступного етапу. Така проблема часто виникає через невідповідність каналів. Тому давайте повернемося в налаштування роутера і спробуємо поміняти їх.

Для цього поверніться на головну сторінку параметрів точки доступу і в розділі WiFi виберіть «Основні настройки». Тут нам потрібно знайти рядок «Канал». Спробуйте поміняти його на який-небудь інший. Слід зазначити, що рекомендується встановлювати режим «Авто». Завдяки цьому роутер автоматично буде використовувати найбільш підходящий канал.

Завдяки цьому роутер автоматично буде використовувати найбільш підходящий канал

Що робити, якщо ви перепробували всі вищевказані дії, але все одно не можете підключити планшет до мережі WiFi? Спробуйте перезавантажити не тільки точку доступу, а й сам планшет. Досить часто зустрічаються різні збої і в мобільному пристрої. Після перезавантаження спробуйте підключитися знову.

Режим бездротового з'єднання

Не варто забувати і про версії бездротового зв'язку. Дуже часто, звітом на питання, чому планшет не підключається до мережі WiFi, є той факт, що він просто не підтримує версію бездротового зв'язку, яка встановлена ​​на роутері. Справа в тому, що на сьогоднішній день існує кілька версій вай-фай зв'язку:

 • 802.11n.
 • 802.11g.
 • 802.11b.

При цьому, як правило, роутер підтримує всі ці стандарти, чого не можна сказати про планшет. Тому давайте повернемося в меню налаштувань маршрутизатора і перевіримо, який режим встановлено. Відкрийте додаткові параметри. Далі, в розділі WiFi виберіть «Основні настройки». У рядку «Бездротовий режим» виберіть пункт 802.11 b / g / n mixed.

Це змішаний варіант. В цьому режимі роутер роздає мережу для всіх типів пристроїв. Після внесення змін застосуєте їх і перезавантажте маршрутизатор.

Як налаштувати маршрутизатор: Відео

Маю досвід роботи в ІТ сфері більше 10 років. Займаюся проектуванням і налаштуванням пуско-налагоджувальних робіт. Так само є великий досвід в побудові мереж, системному адмініструванні та роботі з системами СКУД і відеоспостереження.
Працюю фахівцем в компанії «Техно-Майстер».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Що робити, якщо ви перепробували всі вищевказані дії, але все одно не можете підключити планшет до мережі WiFi?