Платимо за мобільний: нові можливості!

  1. Спосіб перший. готівкою
  2. Спосіб другий. Карта експрес-оплати
  3. Спосіб третій. Електронна карта, SMS-банкінг, «Мобільний банк»
  4. Спосіб четвертий. Інтернет

Напевно, кожен побував в ситуації, коли на мобільному телефоні закінчуються гроші і через це зриваються угоди і зустрічі, порушуються плани Напевно, кожен побував в ситуації, коли на мобільному телефоні закінчуються гроші і через це зриваються угоди і зустрічі, порушуються плани ... velcom пропонує 10 можливостей оплатити рахунки за телефонні розмови. Завдяки великій кількості варіантів, перешкодити заплатити за зв'язок може тільки відсутність грошей.

Спосіб перший. готівкою

Оплату можна робити в фірмових центрах продажу та обслуговування компанії. На сьогоднішній день їх вже 48 і розташовуються вони в найбільших містах Білорусі. У Мінську недавно був відкритий 12-й фірмовий центр продажу та обслуговування.

Також готівкою приймаються платежі у відділеннях пошти та РУП «Белтелеком» - варто тільки підійти до каси, на віконці якої красується логотип velcom.

До послуг абонентів компанії - більше десятка банків, у відділеннях яких можна оплатити послуги стільникового оператора. Це ЗАТ «Абсолютбанк», ЗАТ «Астанаексімбанк», АСБ «Беларусбанк», ВАТ «Бєлгазпромбанку», ВАТ «Белагропромбанк», ВАТ «Білінвестбанк», ВАТ «Белпромстройбанк», ЗАТ «Белсвіссбанк», ВАТ «Бєлвнєшекономбанк», ЗАТ «Золотий талер », ЗАТ« Межторгбанк », ЗАТ« Мінський транзитний банк », ВАТ« Пріорбанк », ЗАТ« Славнефтебанк », ЗАТ« Сомбелбанк », ВАТ« Технобанк », ВАТ« Парітетбанк »(оплата за допомогою пластикових карт), ВАТ« банк Москва Мінськ », ВАТ« Білоруський народний банк ». Крім внесення оплати готівкою, можна скористатися банкоматами перерахованих вище банків.

Також абоненти можуть оплачувати послуги velcom готівкою в платіжно-довідкових терміналах ВАТ «Пріорбанк». Пристрої прийому готівки (платіжно-довідкові термінали) дозволяють не тільки здійснювати оплату готівковим способом, але і здійснювати платежі за допомогою банківської пластикової картки, а також поповнювати картку Приорбанк готівкою в білоруських рублях і доларах США. Поповнити баланс особового рахунку velcom готівковими коштами без картки може будь-який користувач. До оплати приймаються купюри номіналом в: Br1000, Br5000, Br10000, Br20000 і Br50000. Зарахування на особовий рахунок відбувається протягом 30 хвилин.

Спосіб другий. Карта експрес-оплати

Поповнити баланс можна за допомогою карти експрес-оплати. Цією послугою можуть скористатися всі абоненти компанії (крім абонентів PRIVET), перебуваючи при цьому в в будь-якій точці світу. При активації карти відбувається автоматичне поповнення балансу на суму номіналу, зазначеного на картці.

Активувати карту експрес-оплати можна двома способами. Можна відправити SMS зі свого мобільного телефону на номер 411 (включаючи роумінг, де також діє формат набору +375 29 6000411). Вибравши опцію «Повідомлення» в меню, в новому повідомленні необхідно ввести 14-значний код, вказаний на картці і відправити SMS. Незабаром ви повинні отримати повідомлення з повідомленням про результат поповнення рахунку (не гарантується абонентів, які перебувають у роумінгу). Цією послугою не можуть скористатися лише частково або повністю відключені абоненти. При правильній процедурі поповнення рахунку, з абонента не стягується плата за відправлене SMS. У разі якщо 10 раз поспіль процедура поповнення рахунку відбувалася невірно, номер телефону блокується від можливості активації карт строком на 1 день. Кожне наступне SMS на номер 411 тарифікується, але не обробляється.

Можна також скористатися Ісса (Інтернет-службою сервісу абонента). Необхідно, використовуючи свій пароль, увійти в розділ Ісса на сайті www.internet.velcom.by і, вибравши пункт меню «Оплата картою ЕО» поповнити рахунок, ввівши 14-значний код, вказаний на картці.

Нарешті, є варіант поповнення рахунку за допомогою USSD. Необхідно набрати * 141 * 4 # і клавішу виклику - на екрані з'явиться повідомлення «Введіть 14-значний код». Набравши потрібну комбінацію, ви зробите оплату.

Перевагами карт експрес-оплати є економія часу (скористатися картами можна в будь-який час і в будь-якому місці) і «знеособлення» платежу: використовувати карту експрес-оплати може будь-який абонент: її можна дарувати знайомим або одолжается (природно, з поверненням нової).

Спосіб третій. Електронна карта, SMS-банкінг, «Мобільний банк»

Оплачувати послуги welcom можна за допомогою системи «Берлі Карт» (призначена для оперативного безготівкового розрахунку за електронними картками «Берлі»). Устаткування, що приймає до оплати електронні картки системи «Берлі Карт» встановлено більш ніж на 470 об'єктах торгівлі та сфери послуг в нашій країні (всього - більш ніж на 900 об'єктах). Крім того, власники карток можуть скористатися широкою мережею терміналів системи «Берлі Карт» за межами Білорусі: в Росії, Польщі, Україні, Литві, Латвії, Естонії.

Завдяки новій послузі «SMS-банкінг» та спеціальної SMS-розсилки від системи «Берлі Карт» абоненту доступна інформація про залишок грошових коштів за своїм договором, електронного гаманця або електронній карті, а також про адресу найближчого об'єкта, що приймає до оплати картки «Берлі» . Зарахування грошових коштів на особовий рахунок абонента проводиться на наступний банківський день після дня здійснення платежу незалежно від того, в якій країні був здійснений платіж. Комісія при здійсненні операції не стягується. Щоб почати користуватися системою «Берлі Карт», необхідно укласти договір в одному з центрів видачі електронних карт системи.

«SMS-банкінг» для власників пластикових карт АСБ «Беларусбанк» дозволяє клієнту керувати своїм банківським карт-рахунком за допомогою SMS. Крім оплати послуг мобільного зв'язку (за будь-який номер телефону абонента welcom - фізичної особи), за допомогою SMS-банкінгу можна оплатити, наприклад, комунальні послуги (в Мінську, Бресті, Вітебську, Могильові).

Послуга SMS-банкінг надається всім абонентам мережі welcom, які є держателями пластикових карток АСБ «Беларусбанк». Абонент може підключити послугу SMS-банкінг в будь-якому інфокіосків АСБ «Беларусбанк». Після реєстрації клієнт отримує чек з індивідуальним кодом (паролем) для роботи з послугою і короткою довідковою інформацією.

Далі - все просто. Для здійснення необхідної операції (в нашому випадку - оплата послуг) абонент повинен відправити SMS з командою сервісу на номер 611. У повідомленні вказується через пробіл: тип операції; індивідуальний код, сума платежу, ідентифікатор оплати (VEL - оплата абонентського рахунку за послуги welcom), ідентифікатор даних (номер телефону). Виглядає це так: Oplata yyyy 25000 vel ххххххх, де yyyy - персональний код, 25000 - сума платежу, а ххххххх - номер телефону.

SMS має бути набрано латинським шрифтом. У відповідь клієнт отримує SMS з результатом операції. Мінімальна сума становить Br1500, максимальна - Br199000.

Абонентська плата за користування послугою не стягується. Вартість SMS на номер 611 становить Br110 рублів без урахування ПДВ і податку на послуги.

Для власників банківських пластикових карток емітованих ВАТ «Бєлвнєшекономбанк», ВАТ «Банк Москва-Мінськ», ВАТ «Технобанк», ЗАТ «БелСвіссБанк» і ЗАТ «Межторгбанк» доступна послуга «Мобільний банк». Ця послуга надає абонентам welcom можливість використання свого «мобільника» як інструмент доступу до своїх рахунків в перерахованих вище банках, і виконання широкого спектру безготівкових операцій. Крім платежів за послуги всіх операторів стільникового зв'язку Білорусі, можна оплачувати стаціонарний телефон, отримувати інформацію про курс долара США, оплачувати послуги ЖКГ в ряді міст нашої країни і послуги деяких Інтернет-провайдерів.

Для того щоб користуватися послугою, абонентам welcom, які є клієнтами перерахованих вище банків, необхідно, використовуючи картку банку, виконати операцію «Відкрити доступ» через меню «Мобільний банк» в одному з банкоматів або інфокіосків ВАТ «Бєлвнєшекономбанк», ВАТ «Банк Москва-Мінськ », ВАТ« Технобанк », ЗАТ« БелСвіссБанк », ЗАТ« Межторгбанк ». При виконанні цієї операції банк реєструє номер мобільного телефону, з якого клієнт буде користуватися послугою «Мобільний банк», а абонент отримує чек, що містить пароль доступу до послуги.

welcom забезпечує тільки доступ абонентів до послуги Мобільний банк через WAP-сервіс. З демонстраційною версією «Мобільного банку» будь-який абонент welcom може познайомитися через WAP-сайт welcom.

Спосіб четвертий. Інтернет

Послуги оператора стільникового зв'язку welcom можна оплачувати за допомогою інтернет-платежів, скориставшись платіжними системами, що використовують електронні гроші і системами інтернет-платежів окремих банків.

EasyPay - білоруська система інтернет-платежів, що використовує електронні гроші. Система EasyPay призначена для здійснення швидких платежів через інтернет і за допомогою мобільного телефону. Управління електронними грошима здійснюється як на операційній сторінці сайту системи www.easypay.by , Так і за допомогою SMS. Сервіс доступний цілодобово і щодня, а зарахування платежів відбувається протягом декількох хвилин. Комісія за платежі за послуги зв'язку welcom в системі EasyPay не стягується. Оплачувати послуги мобільного оператора через дану платіжну систему можуть тільки абоненти - фізичні особи. Для того щоб внести гроші, необхідно оформити електронний рахунок на сайті EasyPay, а потім оплатити сформований рахунок зі свого електронного гаманця. Можна також скористатися SMS-банкінгом EasyPay. Щоб активувати сервіс, необхідно зареєструватися на операційній сторінці системи EasyPay: вибрати пункт меню «Управління» і в розділі «SMS послуги: Активувати / Деактивувати» зареєструвати номер телефону, з якого будуть здійснюватися SMS-платежі. Платіжний SMS-сервіс доступний за спеціальним сервісним номером 1221. Для оплати необхідно відправити SMS, що включає в себе код оператора мобільного зв'язку в системі EasyPay (код welcom - 1006), суму в рублях, номер телефону і контрольний код.

Абонентська плата за користування платіжною системою EasyPay не стягується. Вартість відправки одного SMS на номер +1221 - згідно з тарифним планом абонента. Мінімальна сума платежу - Br100, мінімальна - 30 базових величин.

Для оплати послуг зв'язку welcom за допомогою платіжної системи WebMoney, необхідно бути зареєстрованим користувачем цієї системи. Вносити гроші - легше легкого: на сайті www.wmtransfer.by в розділі «Розрахуватися WMB» вибрати «Послуги зв'язку»: «VELCOM», заповнити рахунок на оплату послуг welcom (необхідно вказати ПІБ абонента, номер телефону і суму платежу) і натиснути кнопку «Заплатити». Максимальна сума платежу - Br500000.

Також можна скористатися системами інтернет-платежів окремих банків: «Мій Банк» (для клієнтів Мінського транзитного банку), «Інтернет-банкінг» (для клієнтів ВАТ «Белагропромбанк»), «Інтернет-банк» (для клієнтів ЗАТ «Белсвіссбанк», ВАТ «Бєлвнєшекономбанк», ЗАТ «Межторгбанк», ВАТ «Технобанк», ВАТ «банк Москва-Мінськ») і «Персональний банк» (для клієнтів ВАТ «БПС-банк»).

Дополнительная информация

rss
Карта