Починаємо заробляти на своєму сайті або блозі за допомогою сервісу Блогун

У вас є свій блог? тоді чому б вам не заробити на ньому?

Отже, почнемо по порядку.

Заробити на своєму блозі можна різними способами, деякі з них не особливо хороші, а деякі приносять дуже навіть не погану прибуток.

Що ж це за спосіб такий? Спосіб досить легкий і вам практично ні чого не звичного не треба буде робити.

А саме Вам всього лише необхідно розміщувати коротенькі пости, огляди, а так само платні статті. Заробіток варіюється від 15 до 100 рублів за одну запис в ваш блог.

Заробіток варіюється від 15 до 100 рублів за одну запис в ваш блог

Як же це зробити?

 • Реєструємося на сервісі Блогуна.
  Реєстрація дуже проста, і не вимагає не якихось спеціальних знань.

Натискаємо на посилання і бачимо головну сторінку сайту. Далі проходимо процедуру реєстрації, натискаємо на посилання "Реєстрація блоггера"

Заповнюємо форму реєстрації та натискаємо "створити обліковий запис", в самому низу буде посилання "Додати блог" поки ми її не натискаємо і ні чого не заповнюємо.

 • Додавання блогу, на якому ми будемо заробляти.

Після того як ми побачимо напис як на зображенні нижче, наводимо курсор миші на кнопку "Мої блоги" і натискаємо "Додати блог"

Тепер настає найвідповідальніший момент. Необхідно заповнити форму:

 • Адреса блогу - тут ми вводь адреса додається блогу.
 • Даний блог є спільнотою - якщо ваш блог є спільнотою, то поставте в цьому пункті галочку.
 • Опис блогу - ось тут потрібно якомога точніше, але коротко описати про що ваш блог.
 • Ключові слова - введіть ключові слова, які відповідають тематиці вашого блогу.

Далі натискаємо кнопку " Додати блог "

 • Активація блогу

Все гранично просто, пишіть статтю про Блогуне, вставляєте до статті код невидимого лічильника і в поле вводите посилання на цю статтю. Потрібно, для того щоб адміністрація сервісу переконалася в тому що вам можна довіряти писати платні пости.

Приблизно через добу ваш блог активують, і ви зможете почати писати платні пости.

Подивитися активували ваш блог чи ні можна натиснувши в меню "Мої блоги" - "Список блогів". Тут ви побачите інформацію про вашому блозі і якщо справа з'явилися кнопки як на картинці нижче значить ви можете приступити до заробітку. Якщо кнопок немає, то побачите напис що ваш блог ще на модерації.

Якщо кнопок немає, то побачите напис що ваш блог ще на модерації

 • Налаштовуємо параметри блогу

Заходимо в список ваших блогів і натискаємо праворуч на кнопку "Налаштування"

Найголовніше тут не продешевити і не заламати занадто велику ціну. Для початку, якщо ваш блог не надто популярний і не має ТІЦ і PR вам не варто ставити ціну вище стандартної, мінімальної. def8d8078e152f44d94b910a24fa45a6 Стандартні ціни: Постовий - 15 рублів, Короткий огляд 30 рублів, Докладний огляд сайту або продукту 100 рублів.

Звичайно, вирішувати тільки вам яку ціну встановити, але не варто ставити ціну яка буде неактуальною для вашого блогу, вам просто не будуть надходити заявки.

 • шукаємо рекламодавців

Це найефективніший спосіб швидко отримати заявку на платне розміщення.

Для початку вирішіть, що саме ви будете писати, постові або короткі огляди, а може і докладні огляди. Найлегше для початку, писати постові і короткі огляди, а вже потім пробувати написати докладні огляди.

Отже, шукаємо рекламодавців. У меню натискаємо "Пропозиції" - "Актуальні"

Ви побачите список рекламодавців, які готові платити за написання постів.

Дуже важливо запам'ятати, що за один раз ви можете відправити заявку тільки 10 рекламодавцям, а так само ви можете відправити не більше 100 заявок на добу.

 • Відправляємо заявку рекламодавцеві.

Тепер, коли ви бачите список рекламодавців, ви можете відправити їм заявку на написання поста за гроші.

Вибираєте відповідних для вас рекламодавців, ставлячи галочки навпроти їхніх рекламних компаній і натискаєте "Відправити"

Тепер ви потрапили на сторінку де докладно описано, що необхідно зробити по кожному рекламодавцю, щоб він заплатив за посаду. Праворуч від кожного рекламодавця буде форма як на зображенні нижче. Тут вам необхідно вибрати який вид реклами ви будете розміщувати, а так же ціну за пост.

У впадає списку вибираємо вид поста, який ви збираєтеся розмістити, і натискаєте кнопку "Відправити заявки".

Після того як рекламодавець схвалить вашу заявку, ви можете написати платний пост.

Для того щоб переглянути список схвалених заявок, натисніть в панелі блогера "Завдання" - "Неготові", тут ви побачите список схвалених рекламодавцями завдань.

Натискаєте на завдання і читаєте вимоги його розміщення на своєму блозі. Після виконання завдання ви повинні скопіювати посилання на пост, в якому завдання розміщено і вставити його в поле праворуч і натиснути кнопку "Виконано". Див. Зображення нижче.

Зображення нижче

Після цього чекаємо деякий проміжок часу, поки готовність завдання перевірить рекламодавець. Подивитися неперевірені завдання можна натиснувши в панелі блогера "Завдання" - "В очікуванні".

Як тільки рекламодавець перевірить завдання, на ваш рахунок надійде сума рівна виконаному завданням. Як тільки ваш баланс буде більше 500 рублів, ви зможете вивести гроші на ваш рахунок в WebMoney. У мене ця сума набігає дня за 2, при роботі всього одну годину.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви можете прочитати розділ " Питання - Відповіді "Натиснувши на посилання у правому верхньому кутку.

Так само будь-які питання по роботі з системою ви можете задати в коментарях до цієї статті, я вам обов'язково допоможу.

А зараз починайте процедуру реєстрації, пора монетизувати свій сайт або блог!

Наступного разу я розповім Вам як самому розкручувати блог з системою Блогун

(С) PageRanker.Ru - Розкрутка та Просування сайтів.
Передрук матеріалів дозволяється тільки з зазначенням прямого посилання на цей матеріал

У вас є свій блог?
Що ж це за спосіб такий?
Як же це зробити?