Подарунки на 23 лютого: що не треба дарувати

  1. Чому так складно вибрати подарунок чоловікові?
  2. Подарунки на 23 лютого і поради «від противного»
  3. 2 місце: бізнес-аксесуари
  4. 3 місце: «приколи»
  5. 4 місце: засоби для догляду
  6. 5 місце: інтимні радості життя
  7. 6 місце: «набір справжнього чоловіка»

Після довгої низки свят наша фантазія вже відмовляється працювати на тему подарунків. А адже ще належить вибрати презенти для наших улюблених захисників Вітчизни.

Статистика - наука точна і напевно знає, що саме дарує жіноча частина населення чоловічому.

Щоб не бути передбачуваною, читай поради жіночого сайту sympaty.net від противного: чого не треба дарувати?

net від противного: чого не треба дарувати

Чому так складно вибрати подарунок чоловікові?

  • По перше, чоловіки вельми аскетичні в побуті. Не так багато речей вони використовують в повсякденному житті, а ті, що використовують кожен день, їм і так вже досить сильно набили оскому.
  • По-друге, навіть якщо у чоловіка є хобі або захоплення, ви в них абсолютно нічого не розумієте, а значить, купіть зовсім не те, що потрібно.
  • І по-третє, чоловіки - потайливі натури і, на відміну від нас, вони не будуть ходити навколо і канючити «мила, а подаруй мені перфоратор Makita» або виставляти свою заздрість напоказ, коли брат по розуму прикупив собі черговий девайс.

Ось так і виходить, що подарунки на 23 лютого - найскладніша головоломка для жінок.

Як її вирішити? Давайте подивимося, що нам говорить статистика.

Подарунки на 23 лютого і поради «від противного»

1 місце: спиртне

Найтиповішим подарунком на 23 лютого в Росії є дорогий коньяк (або віскі). Вважається, що це безпрограшний варіант: якщо сам не вип'є, то хоч друзів пригостить високоякісним напоєм.

Мимоволі напрошується питання: ви що, хочете зіпсувати чоловікові печінку? І чи в змозі ви відрізнити якість віскі Glenfiddich від Jim Beam? Якщо ваш чоловік цінитель, він відрізнить. І, може бути, вибере зовсім інше.

Альтернатива: ви бажаєте чоловікові добра? Краще подаруйте йому здоров'я. Це може бути абонемент в тренажерний зал або басейн, курс лікувального масажу або похід в сауну на двох. А може бути, він буде радий, якщо навпроти телевізора ви поставите зручне масажне крісло брутальних форм.

2 місце: бізнес-аксесуари

Друге місце ділять вельми типові подарунки на 23 лютого - краватка і запонки.

З одного боку, ці речі корисні. Але хіба вам хочеться на 8 березня отримати замість красивого букета і кільця автоматичну ручку або шкіряну папку для паперів? Краватка і запонки - такий же бізнес-атрибут, як ділова ручка. Це не для душі. Це для роботи.

Альтернатива. Хоч чоловіки не надто сентиментальні, їм все одно дуже важлива жіноча турбота. Якщо ви хочете купити щось з одягу, то нехай це буде річ, не пов'язана з роботою. Купіть, а краще за все, зв'яжіть йому шарф або светр. Подаруйте хороші шкіряні рукавички або сертифікат в спортивний магазин, де він зможе вибрати собі спортивний костюм або новий рюкзак.

3 місце: «приколи»

Тупі подарунки-розіграші, якими так рясніють інтернет-магазини - на третьому місці. Презерватив за склом, яке треба розбити «в разі потреби» або інші зразки дешевого гумору викличуть у вашого чоловіка лише ввічливу, але прикру посмішку.

Завантаження ...

Альтернатива. Якщо ваш чоловік має хороше почуття гумору, то ми не проти подарунка-жарти. Але вже потрудіться придумати щось дійсно оригінальне. Подаруйте квитки в цирк, радіокерований іграшковий автомобіль «їздити на роботу» або забавний девайс в машину, що зображає настрій водія у вигляді смайликів.

Веселою пригодою для нього стане політ в аеротрубе.

4 місце: засоби для догляду

Почесне четверте місце в нашому рейтингу займають гелі для гоління, шампуні від лупи та інші мочалки.

Речі, безсумнівно, корисні. Але хіба ви не купуєте цю дурницю, коли разом заходите в супермаркет? Чому ці банальні засоби гігієни раптом стали подарунками?

Альтернатива. Допомогти вашому чоловікові підтримувати чистоту і приємний аромат зможуть подарунки іншої властивості: електрична зубна щітка або бритва, набір для сауни, теплий банний халат і ароматна туалетна вода. Навряд чи чоловік буде сам купувати собі такі речі, але йому буде дуже приємно отримати їх в подарунок.

5 місце: інтимні радості життя

П'яте місце в списку подарунків на 23 лютого - секс. Чи станемо ми заперечувати проти такого подарунка? Ні. Чи стане заперечувати чоловік? Ні. А тому, такому подарунку бути, і частіше! 🙂

Альтернатива: Щоб внести приємну різноманітність, додайте подарунку пікантну родзинку - виконаєте для нього стриптиз, танець живота або зробіть чуттєвий масаж. Нехай чоловік відчує себе королем положення, адже це його свято!

6 місце: «набір справжнього чоловіка»

І замикає наш список типових подарунків на 23 лютого «набір справжнього чоловіка». Щітки для взуття + крем, ручка + брелок, чарки + відкривачка і інші варіації. Насправді у кожного чоловіка свій набір справжнього чоловіка! 🙂

Альтернатива. Тут вже вам треба самостійно вирішити, який набір справжнього чоловіка ви подаруєте. Хороший ніж з гравіюванням, набір японських ножів для кухні або набір для барбекю - ось лише кілька ідей.

Не здивуюся, якщо ви купите миша, клавіатуру і веб-камеру - для кого-то це і є набір справжнього чоловіка! 🙂

Одним словом, подарунки на 23 лютого - невичерпне простір для фантазії. Щоб догодити коханому чоловікові з подарунком, цікавтеся його життям і його захопленнями, а якщо потрібна допомога - зверніться до його родичам і друзям за допомогою!

Бажаємо Вам порадувати вдалими подарунками всіх чоловіків, які вас захищають і люблять! Адже вони цього варті! 😉

-
Автор - Юлія Цезар , Сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл,
проте активна, не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВИЙ!
Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права.
Для публікації статті в оффлайн-виданнях зверніться до адміністрації сайту.

Чому так складно вибрати подарунок чоловікові?
Net від противного: чого не треба дарувати?
Чому так складно вибрати подарунок чоловікові?
Як її вирішити?
Мимоволі напрошується питання: ви що, хочете зіпсувати чоловікові печінку?
І чи в змозі ви відрізнити якість віскі Glenfiddich від Jim Beam?
Альтернатива: ви бажаєте чоловікові добра?
Але хіба вам хочеться на 8 березня отримати замість красивого букета і кільця автоматичну ручку або шкіряну папку для паперів?
Але хіба ви не купуєте цю дурницю, коли разом заходите в супермаркет?
Чому ці банальні засоби гігієни раптом стали подарунками?