PointBlank.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з PointBlank.exe
  2. Інформація про фото PointBlank.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з PointBlank
  5. PointBlank сканер

PointBlank.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є PointBlank.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з PointBlank.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Point Blank. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи PointBlank.exe.

Інформація про фото PointBlank.exe

процес Point Blank (Версія 37,1612,15,5) належить програмі Point Blank або Garena - PointBlank ID від Zepetto .

Опис: PointBlank.exe не є необхідним для Windows. Файл PointBlank.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 12,506,568 байт (28% всіх випадків), 13,179,660 байт, 289,344 байт, 9,752,008 байт або 1,562,390 байт. Опис: PointBlank
Це не системний файл Windows. Сертифіковане надійною компанією. Процес використовує порт, щоб приєднається до мережі або інтернету. PointBlank.exe здатний записувати введення даних і моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 21% небезпеки.
Розробник Zepetto надає сайт підтримки для допомоги , І деинсталлятор (Панель управління ⇒ Установка і видалення програм Point Blank або PointBlank).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з PointBlank.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як PointBlank.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл PointBlank.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Поки немає коментарів користувачів. Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?

Кращі практики для виправлення проблем з PointBlank

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з PointBlank. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу PointBlank.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

PointBlank сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?