Полювання на гусей: Корисні поради

- Переконатися, що опудало гусака чістое.- Перевозити опудала в окремих пластикових пакетах і не вистачати їх за голову або за шию.- Замазати прогалини, якщо вони є на тілі опудала гуся.- Перед тим, як встановлювати опудало , Мисливець повинен вивчити топографію поля.

- Мисливець повинен знайти найвищу точку на поле і вибрати її або місце біля неї центром. На ньому полювання на гусей концентруватиметься. Гуси, особливо ті, які мігрували на нову територію, зазвичай вибираю найвище місце, де і пересуваються в пошуках їжі.

[Caption id = "attachment_3005" align = "aligncenter" width = "371" caption = "фото: Полювання на гусака - засада"] [Caption id = attachment_3005 align = aligncenter width = 371 caption = фото: Полювання на гусака - засада]   [/ caption] - Маскування опудала гусака може бути проблемою в пізній сезон [/ caption] - Маскування опудала гусака може бути проблемою в пізній сезон.Пока мисливець розбирається, де встановити опудало в ранній сезон, полювання на гусей в пізній період може означати, що знадобитися будувати засідку, замасковану брудом або лістьямі.- Починати подавати сигнали варто тоді, коли мисливець впевнений, що гусак його чує. Потім потрібно дозволити гусям показати, коли потрібно зупинитися. Може бути й таке, що доведеться подавати сигнали, поки гусак не опиниться в зоні вистрела.- Мисливець не повинен виявитися в глухому куті, думаючи, де розташувати засідку. Рухатися треба тоді, коли гусак показує дорогу.Любой мисливець, який пару сезонів провів у засідці, знає, що на початку сезону гуси поводяться по-іншому, не так як в кінці сезону, і тому мисливець повинен використовувати різні техніки відповідно. Гуси все ж прив'язані до своєї зграї, і часто вони літають маленькими зграй харчуються разом. Опудало гусака повинно повинно використовуватися в певній кількості складаючи групку з 5-7 гусей.В початку сезону полювання на гусей може бути більш вдалою, якщо використовувати більше 20 качок, так як у гусей є тенденція об'єднаються в зграї протягом сезона.Іспользовать варто найвищу точку в центрі поля для розташування ваших опудал (пам'ятаєте, що виключення є в будь-якому правилі). Спробувати також можна використовувати J-подібний гачок з довжиною вузькою ручкою і обмотати його навколо місця, але спочатку хай перші зграї зможуть перевірити ці удосконалення потрібно сделать.Необходімо добре продумати маскування за допомогою бруду і листя, наклавши все це на всі боки, і двері. Важливо рухатися по мінімуму.

Дополнительная информация

rss
Карта