Помер Владислав Галкін

У Москві помер Владислав Галкін . Йому було 38 років. як пише Life.ru , Галкін помер сьогодні о 14 годині в своїй московській квартирі, куди викликав міліцію друг актора, який не отримав відповіді на свої дзвінки в двері. (За іншою версією, о 2 годині дня було виявлено тіло, в той час як час смерті ще тільки належить з'ясувати). Попередньою причиною смерті називають гостру серцеву недостатність. Додамо, що Галкіна тільки недавно виписали з лікарні, куди він потрапив після Нового Року з загостренням панкреатиту

Владислав Галкін, син актора і режисера Бориса Галкіна, народився в Ленінграді 25 грудня 1971 року. У кіно дебютував в дев'ятирічному віці: зіграв Гекльберрі Фінна в картині Станіслава Говорухіна «Пригоди Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна» - і з тих пір знімався вже не перестаючи.

Подорослішавши, він чи то закінчив, то чи немає Щукінське училище (нібито, ім'я актора не значиться в списку випускників).

Зате напевно відомо, що Галкін зіграв в сорока з гаком кіно-, телефільмах і серіалах, серед яких самими відомими були «В серпні 44-го», «Спецназ», «Далекобійники», «Диверсант», «72 метри» і «Каменська ».

У понеділок на «Росії» почнуть показувати «Котовського» - до прем'єри своєї останньої роботи Галкін, який зіграв у серіалі головну роль, не дожив всього два дні.

Далі по темі

Залишайтеся з нами на зв'язку і отримуйте свіжі рецензії, добірки і новини про кіно першими!
У Москві помер   Владислав Галкін Яндекс Дзен | Instagram | Telegram | Твіттер

Дополнительная информация

rss
Карта