Помилка в WinRAR: невідомий метод стиснення

  1. Причини виникнення помилки «невідомий метод стиснення»
  2. Причина 1
  3. Причина 2
  4. Як вирішити проблему

Ви завантажили архів з важливими файлами, але WinRAR ніяк не хоче відкривати його, видаючи помилку «невідомий метод стиснення, немає файлів для витягання», що ж робити

Ви завантажили архів з важливими файлами, але WinRAR ніяк не хоче відкривати його, видаючи помилку «невідомий метод стиснення, немає файлів для витягання», що ж робити? Не хвилюйтеся, вирішити проблему просто, давайте розберемо причини появи такої помилки.

Причини виникнення помилки «невідомий метод стиснення»

Така помилка може виникнути не тільки в WinRAR, але і в інших архіваторах. Вся справа в тому, що архіватор під час відкриття стиснутого файлу виявляє, яким методом він був заархівований, ця інформація йому потрібна для правильної розпакування файлів, щоб файли не зіпсувалися під час цього процесу. Він повинен знати алгоритм, за допомогою якого була проведена архівація. Якщо цей алгоритм (або метод стиснення) не відомий архіватор, то він не розуміє, яким чином розпакувати архів. Але чому такий просунутий архіватор як WinRAR (або будь-який інший) може не знати про метод стиснення конкретного архіву?

Причина 1

Якщо архів створювався в пізнішій версії архіватора, ніж встановлена ​​на вашому комп'ютері, в ньому могли бути присутніми вдосконалені алгоритми компресії файлів, яких не було в попередніх версіях програми.

Причина 2

Під час скачування архіву (або його збереження на жорсткий диск) стався збій, і він записався в пам'ять вашого комп'ютера з помилкою.

Як вирішити проблему

Видаліть поточну версію архіватора з комп'ютера і скачайте останню версію WinRAR (або його аналог ). Після цього спробуйте відкрити архів. Вийшло?

Якщо не допомогло, спробуйте заново завантажити проблемний архів (або скопіювати його з попереднього місця розташування) і зберегти на свій комп'ютер. Бажано вибрати інший жорсткий диск для його збереження (якщо у вас їх декілька) або зовнішній носій, наприклад, флешку.

Після цього помилка повинна зникнути, перевірте, тепер архів відкривається?

Також його відкриття може заважати антивірус, встановлений на вашому комп'ютері. Він може позначати файли всередині архіву як підозрілі і не давати його відкрити. Ви можете не бачити, що це робить саме антивірус і будете думати, що справа в архіваторі. Таке іноді буває під час установки ігор на комп'ютер, викачаних з торрента. Якщо ви впевнені в файлах, які хочете отримати, тимчасово вимкніть антивірус і спробуйте відкрити архів знову.

Але чому такий просунутий архіватор як WinRAR (або будь-який інший) може не знати про метод стиснення конкретного архіву?
Вийшло?