ПОМИЛКА: "Сервер авторизації не повернув вірну відповідь"

Бувають ситуації, при яких під час запуску програми або при роботі з будь-яким її функціоналом може з'явитися повідомлення про помилку такого змісту: Бувають ситуації, при яких під час запуску програми або при роботі з будь-яким її функціоналом може з'явитися повідомлення про помилку такого змісту:   В цьому випадку краще відразу припинити роботу з програмою до відновлення коректної взаємодії з сервером авторизації, тому що  само по собі це повідомлення про помилку не зникне

В цьому випадку краще відразу припинити роботу з програмою до відновлення коректної взаємодії з сервером авторизації, тому що само по собі це повідомлення про помилку не зникне.

Дане повідомлення може вказувати на наступне:

1. Ви намагалися одночасно використовувати програму на кількох робочих місцях, що заборонено.

2. В ході авторизації на сервері аутентифікації у вас виникли проблеми з Інтернет-з'єднанням (див. Також П4).

3. Будь-яка програма / служба на локальному ПК перешкодила видалення / збереженню файлу ліцензії, в результаті чого файл ліцензії не був коректно оновлений в папці з програмою.

ВАЖЛИВО! Перешкоджати роботі SocialKit можуть антивіруси і / або брандмауери. Так, наприклад, якийсь антивірусне ПЗ включає параноїдальну захист, при якій будь-яке інше Інтернет-орієнтоване ПО, відсутнє в їх "білих" базах, позбавляється працездатності. Яскравий тому приклад, непродумана робота антивіруса ESET Nod32. Якщо ви відключаєте всі засоби захисту і при цьому SocialKit працює, то це явно вказує на необхідність настройки винятків у всіх модулях антивіруса і / або брандмауера, який ви використовуєте.

Це найпопулярніші зовнішні проблеми, які можуть тимчасово вивести програму з ладу. У таких випадках ви можете відновити роботу програми без нашої участі, виконавши кілька простих кроків:

а. Вийдіть з програми (переконайтеся, що процес SocialKit.exe відсутня в диспетчері завдань Windows). Можна також спробувати відновити ліцензію, не виконуючи даний пункт, тобто завершувати роботу з програмою. Це особливо актуально, якщо повідомлення про помилку з'явилося ні до запуску програми, а в ході роботи з нею, і за умови, що ви відреагували на повідомлення, що з'явилося про помилку відразу ж.

б. Зайдіть в особистий кабінет і заново збережіть ліцензію в папку з програмою. Переконайтеся, що файл ліцензії "license.dat" перезаписан, а не збережено під іншим ім'ям.

в. Переконайтеся, що ніякі служби та засоби індивідуального безпеки не перешкоджають записи даних в папку, куди встановлена ​​програма. Наприклад, цим грішать хмарні синхронізатори даних Google Drive, Яндекс.Діск і інші.

м Після цього повторно запустіть SocialKit. Програма повинна запуститися без повідомлення про помилку.

4. Ви є жителем Казахстану або прилеглих держав і зіткнулися з проблемою взаємодії провайдерів. В цьому випадку вам краще залишити запит на переклад своєї ліцензії на виділений сервер в Казахстані. Більш докладна вся процедура описана в цієї статті .

5. Ви змінили адресу електронної пошти в особистому кабінеті. Якщо це вимушений захід, то потрібно звернутися через тікет-систему форуму до розробників з проханням переприв'язати ліцензію до новою адресою електронної пошти, попередньо завершивши роботу з SocialKit. Якщо ви змінили адресу електронної пошти в особистому кабінеті випадково, то завершите роботу з програмою, встановіть колишній адресу електронної пошти, після чого запустіть SocialKit знову - програма повинна запуститися без шуканого повідомлення про помилку.

6. Невірні налаштування сервера авторизації. Це може статися, наприклад, при перевстановлення програми зі старого дистрибутива або з якоїсь іншої причини, що нами не була передбачена. Перевіряються настройки сервера авторизації наступним чином:

а. Вийти з програми і зайти в особистий кабінет під тим логіном, що відповідає "проблемної" ліцензії.

б. Запустити "skconfigtool.exe" від імені Адміністратора (знаходиться в папці з програмою).
в. Вибрати в випадаючому списку той сервер, який відповідає запису в особистому кабінеті і натиснути "Застосувати".
м перезберегти ліцензію з ЛК в папку з програмою з заміною існуючого файлу.

7. Обмежувальні заходи на стороні вашого Інтернет-провайдера, який використовується VDS-провайдера або на боці дата-центрів, де розташовані наші сервера.

а. Наприклад, сервер авторизації з невідомої причини може бути (теоретично) заблокований вашим Інтернет-провайдером або VDS-провайдером. Для перевірки відсутності цих обмежувальних заходів просто перепідключитися до іншого постачальника Інтернет-послуг і спробуйте запустити програму знову. Якщо ви не можете почати роботу на VDS, то спробуйте перенести програму на свій локальний ПК. Нагадуємо, що переносити програму і ліцензію потрібно по цього посібника - встановлювати заново програму для цього не потрібно.

б. Також (теоретично) можлива ситуація, коли ваш IP (не зустрічалося) або IP-адреса VDS-сервера (були поодинокі випадки) заблоковані дата-центрами, де розташовані наші сервера. Це можливо тільки з однієї причини - з цього IP-адреси здійснювалися DDoS-атаки на наші сервера або будь-яка інша шкідлива активність. В такому випадку, потрібно звернутися до постачальника послуг VDS з проханням змінити IP-адресу вашого VDS-сервера, раз VDS-провайдер дозволяє своїм клієнтам займатися подібними речами, очорнити тим самим свої IP-адреси.

8. Ліцензія пошкоджена. Якщо жоден з перерахованих вище способів не призводить до запуску програми без повідомлення про помилку, то вам потрібно звернутися через тікет-систему форуму до розробників з проханням перевірити ліцензію на предмет наявності пошкоджень. Якщо ліцензія пошкоджена, то ми завжди зможемо легко відновити її.

Для тих у кого ліцензія на основному сервері

ВАЖЛИВО! Якщо вищевикладене керівництво допомагає, але через деякий час проблема знову виникає, то створіть, будь ласка, тікет з проханням перенести ліцензію на виділений сервер через частого виникнення помилки взаємодії з основним сервером авторизації.