Помилки веб-майстрів при запитах на повторну перевірку сайту в Google

 1. Послідовність дій та рекомендації
 2. Кому не потрібна ступінь MBA?
 3. Залежно від виду порушення
 4. 2. неінформативні або скопійований контент
 5. 3. Продаж посилань на вашому сайті
 6. 4. Куплений домен
 7. Як документувати процедури

Від редакції: автор статті, В'ячеслав Вареня - представник спільноти провідних учасників Google.

Послідовність дій та рекомендації

1. Усунути основні причини порушень (вказуються в повідомленні про заходи).

2. Усуньте інші можливі проблеми. Наприклад, ви отримали повідомлення про маніпуляції з мікророзмітки. Якщо ви усунете основну причину, але не наведете порядок із зворотними посиланнями на сайт, рейтинги в розширених сниппета так і не з'являться.

Оформіть запит на повторну перевірку. Google схвалить або відхилить запит.

У запиті обов'язково потрібно:

а. Вказати точний опис проблеми, виявленої на вашому сайті.

b. Детально описати дії, вжиті для усунення проблем (відправили запити адміністрації% сайтів, отримали% відповідей на наші запити, видалили% посилань і так далі).

c. Привести все результати ваших дій, в тому числі докази ваших зусиль щодо усунення порушень.

Кому не потрібна ступінь MBA?

Тим, хто:

 • Чи не хоче бути керівником ні зараз, ні в майбутньому;
 • Чи не хоче вчитися новому і готовий до стагнації на ринку праці, де сьогодні кожен другий ходить на тренінги і підвищує кваліфікацію;
 • До сих пір вірить, що університетської скоринки досить для того, щоб її всюди брали з розпростертими обіймами.

Якщо ти не з таких, потрап на кращу дистанційну програму MBA в Росії і СНД. Ти освоїти весь спектр знань і компетенцій, необхідний для успішного керівника і підприємця. Навіщо? щоб отримати підвищення в зарплаті, посади і знаннях.

Реклама


Залежно від виду порушення

1. Зворотні посилання.

а. Складіть список беклінків. Google рекомендує використовувати дані тільки з Search Console, але цього недостатньо. Ваше завдання зібрати список, використовуючи дані бірж, на яких ви купували посилання, а також з Search Console, Ahrefs, SEMrush і Majestic. Видаліть дублікати за допомогою urltodomain .

Сумнівні (неприродні, неякісні) посилання можна знайти, використовуючи інструмент Ahrefs Site Explorer і орієнтуючись на показник Ahrefs Domain Rating. Він визначає важливість домена, враховуючи кількість і якість його беклінків.

Він визначає важливість домена, враховуючи кількість і якість його беклінків

З нашої практики:

 • Сумнівні домени - інтервал Ahrefs Domain Rating від 0 до 40;
 • Домени середньої якості - інтервал Ahrefs Domain Rating від 40 до 70;
 • Трастові домени - інтервал Ahrefs Domain Rating від 70 до 100.

b. З очищеного від дублікатів списку посилань видаліть сумнівні, неприродні, покупні і неякісні посилання, які передають PR [dofollow-посилання]. Відхилити неприродні посилання, які не можна фізично видалити, використовуючи інструмент Disavow Tool.

2. неінформативні або скопійований контент

Вкажіть, які матеріали ви видалили, а які розмістили замість них.

3. Продаж посилань на вашому сайті

Наведіть приклади сторінок, на яких ви видалили такі посилання або заблокували їх за допомогою атрибута rel = «nofollow». Переконайтеся, що ви виконали це по відношенню до всіх неприпустимих посилань, а не тільки зазначених у повідомленні про заходи.

4. Куплений домен

Якщо ви недавно придбали домен і отримали повідомлення про заходи, вжиті вручну, повідомте в запиті про факт покупки і про те, як ви виправили виявлені на сайті проблеми.

Google рекомендує документувати ці процедури. Вебмастера розуміють це так, що можна документувати, а можна і не документувати. Насправді це означає «Рекомендуємо = Ви повинні».

Запам'ятайте, якщо ви відхиліть зворотні посилання, але не станете їх видаляти, вам не вдасться пройти повторну перевірку для скасування заходів, прийнятих вручну. У запиті на повторну перевірку (в підтверджуючих документах) обов'язково вкажіть приклади віддалених посилань.

Якщо з якихось причин не можна видалити неприродні посилання, потрібно для дотримання формальних вимог процедури видалити дві або три природні посилання і відобразити цей факт в документації.

При видаленні зламаного контенту використовуйте функцію «Переглянути як Googlebot». Багато про це забувають.

Пам'ятайте, що перевірку не пройдуть:

а. Порожні сайти, на яких багато веб-сторінок, але мало або взагалі немає контенту.

b. Сайти, недоступні в зв'язку з помилкою «Не знайдено» (404) або збоями сервера.

Як документувати процедури

Якщо заходи прийняті вручну, за зворотні посилання, створіть в Google Drive таблицю з колонками:

 • Посилається сайт;
 • Контакти;
 • Дата запиту на видалення посилання;
 • Дата повторного запиту на видалення посилання;
 • Статус посилання після відправки запиту [Deleted, Nofollow, Dofollow];
 • У Disavow.

Посилається сайт;  Контакти;  Дата запиту на видалення посилання;  Дата повторного запиту на видалення посилання;  Статус посилання після відправки запиту [Deleted, Nofollow, Dofollow];  У Disavow

Надайте доступ до файлу по посиланню. Саму посилання додайте в текст запиту на повторну перевірку. Надішліть запит на повторну перевірку зі свого аккаунта Search Console. Google надішле підтвердження.

Зверніть увагу, що обробка запиту займе до двох тижнів. Якщо з першої спроби ви не пройшли повторну перевірку, не поспішайте з подачею наступного запиту. Другий раз запит на повторну перевірку бажано подати не раніше ніж через місяць після отримання відмови.

Якщо ви отримали заходи за маскування і приховану переадресацію, в тому числі за вап-клік в мобільній видачі, видаліть з сайту все сумнівні скрипти і відправляйте запит на повторну перевірку не раніше ніж через два місяці від дати отримання повідомлення про заходи.

Джерело фото на тізері: Ecomony

Думка редакції може не збігатися з думкою автора. Якщо у вас є, що доповнити - будемо раді вашим коментарям. Якщо ви хочете написати статтю з вашою точкою зору - прочитайте правила публікації на Cossa.


Кому не потрібна ступінь MBA?
Навіщо?

Дополнительная информация

rss
Карта