Понад 1 млн білорусів перейшли на тарифи для комфортного спілкування

Все більше білорусів вибирають комплексні тарифи мобільного зв'язку для комфортних дзвінків і інтернету. Так, в мережі velcom число користувачів тарифів лінійок "Комфорт" і "Комфорт +", що пропонують голосової і інтернет-безліміт, перевищило 1 млн.

У продуктовому портфелі velcom тарифи лінійок "Комфорт" - флагманські, до того ж - найбільш популярні. Найактивніше зростання абонентів припав на період з квітня поточного року, коли телеком-оператор запропонував можливість безкоштовного підключення опції "Безлімітний інтернет", а також безлімітний голосовий зв'язок без поділу на 2G і 3G.

Завдяки оптимальній комбінації сервісів і зручності у використанні лінійка тарифів "Комфорт" змогла за короткий термін досягти рекордного числа підключень.

Використовуючи "комфортні" тарифи, багато абонентів змогли оптимізувати свої витрати на зв'язок: деякі користувачі знайшли підходяще співвідношення набору послуг і їх вартості, а деякі істотно збільшили число використовуваних сервісів без збільшення оплати.

В даний час більше половини користувачів "комфортних" тарифів використовують "молодший" "Комфорт", представлений майже два роки тому з урахуванням зростаючих потреб абонентів в інтернет-трафіку. При цьому очевидна тенденція: все більше абонентів переходять на тарифи з великим об'ємом включеного інтернет-трафіку і високою швидкістю мобільного інтернету.

"Інтернет-трафік давно став важливою складовою тарифних пропозицій, при цьому тарифи мобільного зв'язку еволюціонують відповідно до потреб абонентів. Спочатку ми запустили знакову лінійку" Комфорт ", де запропонували безлімітні дзвінки всередині мережі, великі пакети інтернет-трафіку з низькою вартістю додаткових мегабайт і зручною нотифікацією. згодом тарифи були доповнені опцією "Безлімітний інтернет", що викликало істотний сплеск інтернет-активності наших абонентів. При цьому тенденція простежується по всій стор ні: як в столиці, так і в регіонах ", - розповіла начальник управління маркетингу компанії velcom Юлія Дайнеко.

Цікаво, що тренд з переходом на "комфортні" тарифи поширюється як на фізичних осіб, так і на компанії. У лютому 2018 року була запущена лінійка тарифів "Комфорт + для бізнесу", яка за півроку стала особливо популярна серед представників малого та середнього бізнесу. Цікаво, що тренд з переходом на комфортні тарифи поширюється як на фізичних осіб, так і на компанії