Поповнення рахунку Білайн з карти ВТБ

 1. Способи поповнення балансу телефону
 2. Інтернет-банкінг ВТБ
 3. Додаток ВТБ на телефоні
 4. Пристрої самообслуговування ВТБ
 5. Сайт оператора Білайн
 6. Поповнення командою з телефону
 7. Автоплатеж
 8. помилковий платіж

Розвиток стільникового зв'язку та електронної комерції змушує операторів розширювати можливості оплати і каналів поповнень. Готівкове поповнення балансу все рідше використовується в зв'язку зі збільшенням можливостей використання банківських карт. Білайн пропонує поповнення балансу банківськими картами практично всіх фінансових організацій, в тому числі і ВТБ.

Способи поповнення балансу телефону

За допомогою карт ВТБ рахунку Білайн можна поповнювати різними способами:

 • віддалене поповнення з використанням програми та сайту ВТБ;
 • використання сайту Білайн і спеціальних команд;
 • використання банкоматів і терміналів ВТБ;
 • сайти інших організацій.

віддалене поповнення з використанням програми та сайту ВТБ;  використання сайту Білайн і спеціальних команд;  використання банкоматів і терміналів ВТБ;  сайти інших організацій

Кожен з цих методів має свої особливості.

Інтернет-банкінг ВТБ

При отриманні картки ВТБ користувач має можливість підключення до послуг дистанційного обслуговування інтернет-банкінг. З його допомогою ви можете зробити безліч операцій, в тому числі і оплатити рахунок оператора Білайн.

Після входу в ВТБ-онлайн необхідно перейти до відповідного розділу, щоб поповнити баланс. Пошук компанії для оплати можна виконати за назвою, що зручно при наявності багатьох постачальників послуг, або вибрати меню «Стільниковий зв'язок» і знайти оператора Білайн. Оплата здійснюється протягом декількох хвилин після введення номера телефону, суми і карти, з якої буде здійснений переклад. Збережіть даний платіж в шаблонах і надалі вам не доведеться вносити всі реквізити, а лише коригувати суму.

В інтернет-банкінгу при оплаті рахунку Білайн з банківської карти - комісія відсутня.

Додаток ВТБ на телефоні

Щоб перевести гроші на телефон з використанням мобільного додатка ВТБ, встановіть його на свій смартфон, використовуючи офіційні посилання з сайту банку.

Функціональність мобільної програми не відрізняється від звичайного інтернет-банкінгу, але зручна тим, що користуватися послугами банку можна віддалено в будь-якому місці. Якщо ви досвідчений користувач інтернет-банкінгу, вам немає необхідності ставити питання про те, як поповнити номер Білайн з використанням банківської карти.

Платежі, оплата і заповнення реквізитів відбувається за тим же принципом:

 • заходимо в оплату стільникового зв'язку;
 • вводимо номер Білайн і суму;
 • вибираємо необхідну карту ВТБ і підтверджуємо операцію.

заходимо в оплату стільникового зв'язку;  вводимо номер Білайн і суму;  вибираємо необхідну карту ВТБ і підтверджуємо операцію

При виборі віддаленого поповнення з використанням мобільного додатка, в тому числі і інтернет-банкінгу, банк встановлює ліміти на вчинення даних операцій. Тому при зарахуванні коштів на рахунок Білайн, попередньо уточніть в офісі ВТБ або в особистому кабінеті онлайн-банкінгу, про суму ліміту - для можливості повноцінного використання функціоналу.

Пристрої самообслуговування ВТБ

Банкомати і термінали ВТБ розташовані по всій території Росії. При відсутності доступу до інтернету є можливість поповнити рахунок Білайн в даних пристроях з використанням картки банку.

Механізм поповнення балансу Білайн досить простий:

 • вставляємо картку в банкомат;
 • вводимо ПІН-код;
 • переходимо в оплату послуг;
 • вибираємо Білайн;
 • вводимо суму і підтверджуємо оплату.

Комісія банком за вчинення даної операції не стягується.

Сайт оператора Білайн

На сайті оператора описані детальні умови, як перевести гроші з карти ВТБ на телефон, а також інших фінансових організацій. Основний момент при здійсненні операцій поповнення рахунку - прив'язана чи карта до особистого кабінету чи ні.

Якщо карта не прив'язана, ви можете скористатися послугою разового поповнення рахунку, перейшовши в меню «Оплата і фінанси» - «Поповнити рахунок».

Якщо карта не прив'язана, ви можете скористатися послугою разового поповнення рахунку, перейшовши в меню «Оплата і фінанси» - «Поповнити рахунок»

Тут вводимо номер і суму, яка можлива в межах від 100 до 15000 рублів. Далі сторінка перейде на введення реквізитів картки:

 • 16 цифр карти;
 • термін дії;
 • CVV2 / CVC2 - три цифри на зворотному боці пластика;
 • символи з картинки.

16 цифр карти;  термін дії;  CVV2 / CVC2 - три цифри на зворотному боці пластика;  символи з картинки

Після, вказуємо куди направити чек про оплату - на електронну поштову скриньку або в SMS, заповнюємо ці дані, погоджуємося з умовами платежу, натискаємо «Поповнити рахунок», чекаємо підтверджує повідомлення на ваш телефон з банку і завершуємо платіж.

Якщо карта прив'язана в особистому кабінеті оператора, то поповнення здійснювати простіше і доступні інші функції:

 • немає необхідності вводити дані по картці;
 • управління поповненням через команди в телефоні;
 • автоматичні списання з картки на ваш баланс.

Зареєструвати картку можна декількома способами:

 • сайт Білайн;
 • дзвінком на номер 0533;
 • в мобільному додатку Veon;
 • в офісі оператора.

На один телефонний номер можливо зареєструвати не більше однієї банківської картки в рік. При бажанні підключити більше однієї - необхідно пройти реєстрацію в офісі компанії.

Після реєстрації картки вам в SMS прийде секретний код, який ви будете використовувати при здійсненні платежів. Даний код необхідний для безпеки ваших платежів, але ви також можете його відключити.

Поповнюючи рахунок через сайт оператора - комісія не стягується

Поповнення командою з телефону

Прив'язка картки ВТБ до мобільного номеру відкриває перевагу у вигляді поповнення балансу з використанням спеціальних команд:

Поповнення Команда Свого телефону з використанням секретного коду * 114 * <сума> # і кнопка виклику Чужого телефону з використанням секретного коду * 114 * <секретний код> * <сума> * <10-значний номер абонента> # і кнопка виклику Свого телефону без секретного коду * 114 * <сума> # і кнопка виклику Чужого телефону без секретного коду * 114 * <сума> * <10-значний номер абонента> # і кнопка виклику

Таким чином, набираючи не хитра комбінацію, ви поповнюєте баланс і економите час на свої особисті потреби.

Автоплатеж

Власникам прив'язаних картоек доступна послуга «Автоплатеж»

Основна перевага даної послуги - ваш баланс буде поповнено в автоматичному режимі, без вашої участі і списання відбудеться з картки ВТБ. Зарахування відбувається на задану суму при досягненні певного залишку на балансі.

Підключення відбувається на сайті Білайн, в офісах оператора або набором комбінації з телефону * 114 # і кнопка виклику.

Основні обмеження:

Вид обмеження Підключення через офіс Підключення через інші канали Сума в день, рублів 10000 2500 Сума в місяць, рублів 15000 3000 Max кількість зареєстрованих карток в рік, штук 10 5 Max кількість активних карток, 3 штуки 3 Мінімальна сума платежу, рублів 100 Максимальна сума платежів в день 100 Максимальна сума платежів в місяць 150

помилковий платіж

Бувають випадки, коли ви помилково перерахували кошти не на той номер або ж більше ніж хотіли. В такому випадку, оператор Білайн пропонує кілька варіантів вирішення проблеми.

Помилковий платіж може бути переведений автоматично на ваш баланс при дотриманні ряду умов:

 • поповнення балансу не перевищує 3000 рублів;
 • помилка в номері становить не більше 2 цифр;
 • термін помилкового платежу не перевищує 14 днів;
 • номера телефонів повинні належати мережі Білайн.

поповнення балансу не перевищує 3000 рублів;  помилка в номері становить не більше 2 цифр;  термін помилкового платежу не перевищує 14 днів;  номера телефонів повинні належати мережі Білайн

Якщо всі умови дотримані, вам необхідно направити запит для автоматичного зарахування на правильний номер через:

 • офіційний сайт оператора;
 • спеціальний номер 07222;
 • використовуючи команду * 278 #.

Якщо ж платіж не відповідає умовам, необхідно підготувати заяву на повернення на платіжну карту ВТБ, або перерахування на переклад по правильному номеру, квитанцію про оплату, паспортні дані та надіслати на адресу [email protected] або відвідати офіс компанії.

Заява буде розглянута протягом 3 днів. Повернення або перерахування коштів буде проведений тільки в разі наявності коштів на помилковому рахунку.

В цілому, обидві структури, Білайн і ВТБ, пропонують різноманітні варіанти поповнення балансу оператора мобільної мережі і всі вони абсолютно безкоштовні. Існують, звичайно ж, сайти сторонніх організацій, але в основному, там доведеться сплатити комісію. Тому при оплаті послуг оператора, оптимальний спосіб поповнення рахунків - безпосередньо виконувати дані операції, використовуючи сервіси постачальників послуг.

Дополнительная информация

rss
Карта