Поповнення рахунку Київстар з карти Приватбанку

  1. способи поповнення
  2. Поповнюємо рахунок Київстар без комісії
  3. Через Інтернет-термінал
  4. Через термінал самообслуговування
  5. інші способи

Щоб створити комфорт і зручність для своїх клієнтів, Приват банк розробив декілька способів поповнення рахунку мобільного телефону. Завдяки їм, можна дистанційно розрахуватися за послуги Kyivstar, не перериваючи зв'язку з друзями і родичами.

способи поповнення

Одним з найпопулярніших методів поповнення рахунку Київстар є поповнення рахунку в Приват24 . Всім зареєстрованим потрібно тільки пройти авторизацію і потрапити в головне меню. У підрозділі «Поповнити мобільний» заповніть поля, вказавши номер стільникового і суму поповнення.

Виберіть карту, яка буде брати участь у розрахунку за послугу, і продовжите операцію, натиснувши на відповідну кнопку. Пройде кілька секунд, і гроші будуть зараховані на рахунок стільникового оператора.

За зручність і оперативність стягується комісія, вона становить 1-3 гривні.

Поповнюємо рахунок Київстар без комісії

Для поповнення рахунку Київстар без комісії потрібно відвідати офіційний сайт Київстар - kyivstar.ua. На головній сторінці потрібно натиснути на кнопку «Поповнити рахунок», вона розташована в 2-х місцях.

На головній сторінці потрібно натиснути на кнопку «Поповнити рахунок», вона розташована в 2-х місцях

Зовнішній вигляд офіційного сайту Київстар

Далі система запропонує Вам ввести номер телефону, суму поповнення і дані банківської картки з якої буде проводиться оплата.

Поповнюємо рахунок Київстар без комісії з карти Приватбанку

Після введення даних, обов'язково перевірте їх. І сміливо натискайте на кнопку «Оплатити». Далі система попросить підтвердити оплату, як правило на номер власника карти отруюється смс повідомлення із секретним паролем, який потрібно ввести в відповідному вікні. І через 1-2 хвилини Ваш рахунок буде поповнений без комісії з карти Приватбанку.

Зверніть увагу! На карті повинен бути включений ліміт для оплати в інтернеті, інакше можлива помилка.

Через Інтернет-термінал

Поповнення рахунку Київстар на таких платформах не вимагає реєстрації, комісія відсутня.

Слідуючи підказкам, перейдіть в розділ, де можна розрахуватися за послуги мобільного оператора. Введіть суму для зарахування та номер стільникового. Після натисніть на кнопку «Оплатити», у вікні, запишіть № картки, який складається з 16 цифр, термін її дії та секретний код з протилежного боку.

Через деякий час на ваш телефон прийде СМС з кодом. Введіть його в поле, клікніть і почекайте, коли на баланс будуть зараховані гроші.

Через термінал самообслуговування

На головній станиці виберіть послугу - «Мобільний зв'язок», потім оператора - «Київстар». Відкриється вікно, де необхідно вказати номер свого телефону. Після визначитеся зі способом оплати: «Карта» або «Готівкові». Якщо ви віддали перевагу останній спосіб, відправте гроші в купюроприймач, клікніть на кнопку «Оплатити». Майте на увазі, пристрій працює без видачі здачі.

При оплаті карткою, вставте її в термінал, введіть ПІН-код. Після зчитування з пластика інформації вона буде вам повернена. Після переходу на наступну сторінку вкажіть суму і номер телефону. Продовжіть операцію, попередньо перевіривши всі дані.

Баланс поповниться через 10-15 секунд, про це ви будете повідомлені СМС-повідомленням.

інші способи

  1. Не виходячи з дому, можна перевести гроші з картки на рахунок мобільного оператора. Реєстрація в мобільний банкінг відкриває масу можливостей. Поповнити баланс на телефоні можна в кілька кліків, це дуже швидко і зручно.
  2. Виславши СМС на номер 10060 такого змісту PAYххх + ХХХХ, де ххх позначають суму, а ХХХХ - останні цифри карти, з якої будуть зніматися гроші. Більш докладно про смс команди поповнення рахунку писали раніше .

Дополнительная информация

rss
Карта