Популярні соціальні мережі. Що може замінити ВК і Однокласники?

Соціальні мережі вже давно стали невід'ємною частиною багатьох користувачів. У цій статті розгляну актуальні альтернативи до популярних соц.сетях ВК і Однокласники. Про Твіттер і Фейсбук говорити не буду, так як вони і без цього дуже популярні і багато користувачів вже давно мають там акаунти. Наведу список українських соціальних мереж і не тільки, які можуть стати для Вас корисними для віртуального спілкування з іншими користувачами.

Наведу список українських соціальних мереж і не тільки, які можуть стати для Вас корисними для віртуального спілкування з іншими користувачами

Сервіс для спілкування і не тільки від всесвітньовідомої компанії Google з однойменною назвою Google+ існує з 2011 року. Google+ можна назвати своєрідним клубом за інтересами, який має досить простий інтерфейс і яскраву колірну гамму. На даний момент ресурс не дуже популярний серед української аудиторії. Серед його основних переваг варто виділити просту навігацію. Новини розташовуються по тематиці і всі необхідні додатки Гугл завжди під рукою. Основний недолік - немає можливості слухати музику. Для перегляду відео необхідно переходити на YouTube.

Ця соц.сетях підійде тим користувачам, які вже мають поштову скриньку gmail.com. В основному даний ресурс використовують для перегляду новин.

Ще один якісний ресурс, який популярний серед американських користувачів це MySpase. Навряд Ви знайдете тут багато своїх знайомих, але спробувати варто :) Інтерфейс на перший погляд здається незручним, є спливаючі вікна з відео і іншими фішками цієї соц.сети.

Зареєструватися можна через акаунти на Facebook або Twitter, можна створити свій особистий блог. До речі, більшість світових зірок використовують MySpase і мають там особисті акаунти. Соціальна мережа відмінно підійде тим, хто володіє англійською і проявляє інтерес до мистецтва та музики. Ви зможете створити свій продукт і поділитися ним з іншими користувачами.

Ви зможете створити свій продукт і поділитися ним з іншими користувачами

Instagram - американська Мережа створена для тих, хто любить ділитися фотографіями. Instagram дуже простий у використанні і не вимагає реєстрації з нуля. Ви зможете прив'язати сторінку до вже існуючих акаунтів в інших соц.сетях.

Звичайно ж, переваги це простота і багато цікавих фото. Недоліки: тонна хештег. Немає можливості слухати музику. Ви любите ділитися фото і відеофайлами? Тоді дана соц.сетях для Вас.

Ukrface має багато в чому схожий дизайн зі старою версією ВК. Проста і зрозуміла соціальна мережа, яка доступна для освоєння кожному. Але через малу кількість користувачів, вона порожня. Може бути поки що. Якщо Ви сумуєте за старим ВК, то варто переходити на Ukrface.

Дизайн UkrOpen досить унікальний, тому був зроблений з нуля. Але кнопки і функції у сайту схожі з Facebook і ВК. Все просто і зрозуміло, але, на жаль, порожньо. Немає музики і відео, база даних дуже "сира".


Ц.укр - українська мережа, яка спробувала скопіювати "ВКонтакте" і додати туди трохи Facebook. За допомогою одного кліка можна перенести всі дані з ВК. Це зручно. Але все-таки ця соціальна мережа тільки на етапі розвитку, тому ще порожня Мінуси програми: музику необхідно завантажувати самостійно на сайт. Ц.укр підійде для користувачів, які ностальгують за ВК і цінують простоту і зручність у використанні.

Hurtom.com - український інтернет-портал. Мета: для обміну вітчизняними файлами і даними без реклами. Портал займається розповсюдженням кінофільмів українською мовою. Користувачі можуть обговорювати фільми і серіали безпосередньо на сайті. Своєрідна спеціалізована соціальна мережа для збереження української культури.

Огляд актуальних безкоштовних фотохостингів тут .

Альтернативи музиці ВК. Багатьох користувачів ресурс ВКонтакте залучав саме тим, що можна можна було без проблем прослуховувати свою улюблену музику, шукати новинки і створювати свої плей-листи. Чим можна замінити цей сервіс?

Ринок пропонує нам безліч варіантів, але розгляну тільки безкоштовні варіант Ринок пропонує нам безліч варіантів, але розгляну тільки безкоштовні варіант   и, які могли б стати гідною заміною музики ВК и, які могли б стати гідною заміною музики ВК.

Більш 25 млн композицій пропонує популярний сервіс Deezer, який доступний як на десктопах і смартфонах. Безкоштовна версія включає достатню кількість реклами і прихильність до Мережі. Сервіс дозволяє створювати власні плей-листи, формувати списки. Без проблем працює на території України. Але цілком може стати хорошою альтернативою ВК, так як має хорошу базу музики.

Несподівано, але в Deezer є українські виконавці, навіть не тільки розкручені на весь світ, а й досить маловідомі.

Сервіс Soundcloud безкоштовний і популярний, має велику кількість музики і, відповідно, постійних слухачів. Виконавці публікують свої твори, щоб отримати фідбек і поділитися новинками зі своєю аудиторією. Сервіс повністю легальний. Багато українських користувачів публікують тут свої пісні.

Soundcloud працює на ПК і на мобільному. Має якісне офіційний додаток з приємним інтерфейсом. Дозволяє розробляти власні плейлисти і лайкать пісні, які сподобалися. А ще ділитися з друзями, коментувати і розважатися. Це повноцінна музична соціальна мережа.

Напевно, варто згадати і про платні музичних сервісах: Google Play Music і Apple Music.

Хоча за них і потрібно буде платити, але це якісні сервіси для прослуховування і пошуку музики, які мають велику кількість користувачів. Для Android-смартфонів це Google Play Music, для iPhone - Apple Music. На якість музики Вам скаржитися не доведеться. Що стосується цін, то Google Play Music обійдеться трохи більше 2 $ в місяць (безкоштовний пробний період на 30 днів), Apple Music - $ 4,99 (з американським Apple ID - $ 9,99).

Сервіси для прослуховування музики. Чим замінити Яндекс.Музика ?

Сподіваюся, Ви знайдете в цій збірці, то що Вам потрібно. Можливо, Ви використовуєте соціальну мережу, якій немає в моєму списку? Поділіться в коментарях!

7924 раз (а) 3 Сьогодні переглянуто раз (а)

Ви любите ділитися фото і відеофайлами?
Чим можна замінити цей сервіс?
Можливо, Ви використовуєте соціальну мережу, якій немає в моєму списку?

Дополнительная информация

rss
Карта