Поради щодо використання інструментів Google для веб-майстрів

Як тільки ви встановили на своєму сайті код, отриманий від Google і компанія переконалася в ваших правах власності, з цього моменту можна починати користуватися всіма інструментами для веб-майстрів від Google. Як тільки ви ввійдете в систему зі свого аккаунта, перше що ви побачите, буде панель інструментів.

Як тільки ви ввійдете в систему зі свого аккаунта, перше що ви побачите, буде панель інструментів

Звідси можна отримати доступ до всіх основних розділах - пошуковим запитам, посиланнях на ваш сайт, помилок при скануванні, ключовими словами і Sitemap. При натисканні на будь-який з них переміщено до.

Пошукові запити

Розділ «Пошукові запити» показує ключові слова, які привели користувачів на ваш сайт. Цей довгий список показує, які ключові слова за допомогою внутрішніх пошуку, щоб на нього потрапити. Звичайно, найкраще, якщо список ключових слів, який використовується для оптимізації сайту, збігається з пошуковими запитами, але найчастіше це не так. Але ви можете отримати великий список нових ключових слів, за якими можете оптимізувати його в подальшому.

У розділі пошукових запитів можна побачити кількість показів і кількість кліків, яке дає вам уявлення про КЕП того чи іншого ключового слова. Чим вище буде цей показник, тим більше це ключове слово доречно, і, значить, ви можете інвестувати свої зусилля по оптимізації саме за цим ключовим словом. Однак якщо ви помітите, що в результаті ваших дій кликабельность падає, краще залишити все як є і не чіпати його більше.

посилання

Другий дуже корисний розділ Google Webmaster Tools показує посилання на розділи сайту. Тут ви можете побачити, звідки взялися ваші посилання (внутрішні та зовнішні), а також сторінки, на які вони ведуть. Цей список корисно перевіряти час від часу і стежити, звідки йдуть посилання, і чи немає посилань з сайтів, які можуть погіршити становище вашого сайту в пошуковій видачі.

помилки сканування

Як би відповідально ви не підходили до процесу створення сайту , Повністю помилок вам уникнути не вдасться. Розділ з помилками сканування показує ті з них, які виникли на вашому ресурсі при його обробці ботом Google. Це помилки, які вказують на недоступні або відсутні сторінки, помилки сервера і інші всілякі проблеми, які завадили Google правильно просканувати ваш сайт. Також, в цьому розділі можна отримати і іншу статистику сканування (наприклад, кількість сторінок які були оброблені в день), які корисно знати.

Ключові слова

Точно так же, як в розділі пошукових запитів є список з ключовими словами, за якими користувачі приходять на ваш сайт, розділ «Ключові слова» показує список ключових слів, але тих які Google знайшов на вашому сайті. Якщо ці два списки дуже різні, це означає, що ви не оптимізуєте те, що шукають користувачі. Ключові слова в цьому розділі також дозволяють побачити тему вашого сайту.

Sitemap

Останній розділ, в який можна зайти з панелі управління - Sitemap. Тут можна побачити карту вашого сайту яку обробив Google і кількість адрес в ньому. Якщо карта сайту, самостійно знайдена Google, вас не влаштовує, можна надати свій варіант через відповідний інструмент в панелі вебмастера.

Robots.txt і інші матеріали

Описані вище розділи інструментів Google є основними для вебмайстрів. Крім того, існує багато доповнень в кожному з них, однак ми не будемо більш докладно зупинятися на них. Наприклад, ви можете використовувати панель, для того щоб представити файл robot.txt, або вибрати найбільш зручну синтаксис домену (з або без WWW), який буде відображатися в результатах пошуку. Інструменти Google для веб також дозволяють дізнатися, чи заражений ваш сайт шкідливими програмами. В цьому випадку вам потрібно терміново очистити його від стороннього коду, а потім повторно відправити на перевірку.

Інструменти для веб-майстра від Google - це дійсно цінний інструмент для SEO. Вони відразу дають вам уявлення про всі важливі аспекти SEO для вашого сайту, таких як ключові слова, посилання, помилки сканування і т.д. Якщо ви ще не використовуєте ці інструменти, обов'язково познайомтеся з ними - вони точно допоможуть вам поліпшити ранжування вашого сайту.

Дополнительная информация

rss
Карта