Порошенко звільнив паски з посади губернатора Чернігівської області

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Валерій Паска. Фото: facebook.com/valerii.kulich/

Порошенко звільнив губернатора Чернігівської області https://cdn.segodnya.ua/img/article/11588/27_main_new.1533024810.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11588/27_tn.1533024810.jpg 2018-07 -31T11: 13: 26 + 03: 00 Україна Глава держави підписав відповідний указ на подану чиновником заяву

Президент України Петро Порошенко звільнив Валерія паски з посади голови Чернігівської обласної державної адміністрації, повідомляє сайт глави держави.

Відзначається, що звільнення сталося після поданого чиновником заяви. Президент підписав відповідний указ.

"Звільнити Паска Валерія Петровича з посади голови Чернігівської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою", - йдеться в указі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Нагадаємо, Паска був призначений головою Чернігівської ОДА в кінці березня 2015 року. До того, як стати губернатором Чернігівської області, він був обраний народним депутатом України (фракція "Блок Петра Порошенко") по 205 виборчому округу (Чернігівська обл.), Однак у зв'язку з призначенням склав депутатський мандат.

Ще в 2015 році, після призначення на нову посаду, Паска в інтерв'ю сайту "Сегодня" розповідав про вибори, зарплати чиновників , Куди йдуть бюджетні гроші, які виділяються на освіту і медицину, і що дасть об'єднання громад.

Також глава він розповідав, що в парламенті робота спокійніше . Паска пояснював, чому робота губернатора йому більше була до душі, ніж депутатський мандат.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку