Портмоне або гаманець

Головне призначення портмоне і гаманця однакове - зберігання грошей. Але, тим не менше, між ними є істотні відмінності, що дозволяють розділяти схожі за призначенням і зовнішньому вигляду предмети на різні підгрупи.

Але, тим не менше, між ними є істотні відмінності, що дозволяють розділяти схожі за призначенням і зовнішньому вигляду предмети на різні підгрупи

Головна відмінність портмоне від гаманця - це менший розмір. Що стосується призначення, то портмоне, напевно, все ж ближче до гаманця, так як використовується в основному для зберігання маленьких паперів, візиток, чеків, банківських карт і паперових купюр. Функція зберігання металевих монет є винятковою «привілеєм» гаманців, в яких для цих цілей передбачений спеціальний відсік. Історично капшук і призначався для зберігання металевих монет.

Вважається, що портмоне чисто чоловічий предмет, але необхідно зазначити, що існують і портмоне, призначені для дам, вони, як правило, відрізняються витонченістю і більш яскравими квітами. Чоловіче портмоне - це в першу чергу - статус його власника. Напевно, саме тому тут не допускається особливих надмірностей, щоб показати серйозність характеру власника. Колірний діапазон для чоловічих портмоне також не відрізняється різноманітністю. В основному переважають темні (чорний, коричневий) і рідше світлі (сірий, жовтий) відтінки.

Що стосується жіночих портмоне, то тут можуть бути будь-які форми, кольору і прикраси. А як же інакше, адже жінкам можна все.

Необхідно відзначити, що межі між сучасними портмоне, гаманцями і гаманцями вельми умовні. Так як в більшості цих предметів присутні відділення для зберігання паперових грошей і металевих монет, та й без відсіків для дрібних паперів і різних карток і візиток практично не обходиться жоден гаманець і жодне портмоне.

У портмоне, призначених для чоловіків, відділення для металевих монет закривається за допомогою кнопки, в жіночому варіанті зазвичай присутній засувка, через яку як би даний предмет автоматично переходить в розряд гаманців.

Якщо чоловіче портмоне можна назвати «особистим банком», то аналогічний предмет, розрахований для дам, зазвичай грає роль не тільки сховища грошей, а часто і записної книжки або косметички.
З усього вищесказаного випливає, що чіткого розмежування між портмоне і гаманцем не існує.

З усього вищесказаного випливає, що чіткого розмежування між портмоне і гаманцем не існує

Є лише деякі головні прикмети гаманця і портмоне :
- гаманець обов'язково має відділення для монет, портмоне ж може і не мати його;
- в портмоне відсік для дріб'язку закривається на кнопку, а в гаманці зазвичай присутній засувка;
- гаманець в обов'язковому порядку має загальну застібку, що не скажеш про портмоне, де її може і не бути;
- гаманець все ж жіночий предмет, а портмоне може бути як жіночим, так і чоловічим;
- розміри жіночого портмоне і гаманця більше габаритів чоловічого портмоне.

В кінцевому результаті не важливо, як точно називається ваш «власний переносний банк», головне, щоб він був зручним для вас і якісним в експлуатації.

Трохи про портмоне - красивому і зручному «житло» для ваших грошей

Гроші, гроші, гроші ... Ми постійно говоримо про них, ми часто нарікаємо на те, що їх не так багато, як хотілося б. А ось коли вони в наявності, часто звертаємося з ними прямо-таки нешанобливо. Бгають, розпихати по кишенях або сумках ... Так-так, як виявляється на практиці, такий необхідний і зручний предмет, як портмоне, є далеко не у кожної людини. І це досить-таки прикрий недогляд, адже мова йде не тільки про функціональну, але ще і красивою речі. А головне, модною - незалежно від того, який зараз рік і який сезон.

Колись портмоне були одним з обов'язкових атрибутів заможних людей. Сьогодні цим аксесуаром користуються всі, хто цінує комфорт, порядок у всьому і хороший стиль. Дорогі шкіряні портмоне прикрашають колекції іменитих, всесвітньо відомих дизайнерів, а любителі модних речей часто мають в арсеналі по кілька примірників від різних виробників.

Для прихильників розкоші багато значать такі марки, як Philip Laurence, Diesel, Mexx, а також деякі інші. Саме ці виробники радують світ випуском найпрестижніших і стильних портмоне. Банкноти, кредитні карти, особливо важливі візитки, фото коханої людини - все це акуратно розкладено по кишенях і відділенням. А як приємно, розплачуючись, дістати кредитку з шикарного шкіряного портмоне, вид якого говорить сам за себе!

Головне правило при виборі чоловічого шкіряного портмоне - це суворе відповідність його зовнішнього вигляду вашого образу. Вірніше, тим деталям одягу і аксесуарам, які виконані також зі шкіри. Взуття, ділової портфель і навіть ремінь в ідеалі повинні бути в тон маленькому, але такому важливому атрибуту. А як ви думали - виглядати стильно варто сучасній людині деяких зусиль.

З яких матеріалів виготовляються портмоне? Основні - це свиняча, теляча шкіра, шкіра змії. Найдорожчим і шикарним матеріалом вважається шкіра рептилій. Недорогі моделі можуть бути зшиті просто зі шкірозамінника або пресованої шкіри.

Не варто плутати портмоне з класичним гаманцем. У гаманці немає кишеньки для дрібниці і такої кількості різних відділень, як в портмоне. Крім того, портмоне бувають як чоловічими, так і жіночими, в той час як гаманець - спочатку чоловічий аксесуар, хоча сьогодні іноді і дамські гаманці називають гаманцями.

всі статті

При повному або частковому копіюванні текстів проекту Sumochka.com активне посилання,
як на джерело інформації - обов'язкове! http://www.sumochka.com

Сподобалася стаття?

З яких матеріалів виготовляються портмоне?

Дополнительная информация

rss
Карта