Послуга Мегафон «Соціальні мережі +» або безлімітний доступ до Instagram

  1. Що дає абоненту Мегафона опція «Соціальні мережі +»
  2. Детальні умови послуги Мегафон «Соціальні мережі +»
  3. Як підключити опцію Мегафон «Соціальні мережі +»
  4. Як відключити «Соціальні мережі +» на Мегафон

Ні для кого не секрет, що інтернет сьогодні користується у абонентів стільникового зв'язку помітно більшим попитом, ніж голосові виклики або текстові повідомлення. Причому подібна тенденція спостерігається вже далеко не перший рік.

Причому подібна тенденція спостерігається вже далеко не перший рік

А якщо говорити про ресурсах мережі інтернет, то серед сучасної аудиторії найбільш поширені саме соціальні мережі. Саме тут можна і з друзями поспілкуватися, і фільми подивитися, і насолодитися великою медіатекою музики на будь-який смак, і навіть знайти нові знайомства.

І сьогодні ми розглянемо в нашій статті опцію від МегФона, що отримала назву «Соціальні мережі +». Адже для багатьох користувачів ця пропозиція може стати вельми корисним.

Що дає абоненту Мегафона опція «Соціальні мережі +»

У даного оператора вже є подібний тариф-послуга "Соціальні мережі" , Дія якого поширюється на такі ресурси, як Фейсбук, Однокласники і Вконтакте, проте перелік соціальних мереж зовсім не обмежується цими трьома найменуваннями.

Однією зі списку найпопулярніших на сьогоднішній день соціальних мереж можна назвати Інстаграм. І в рамках «Соціальні мережі +» Мегафон пропонує використовувати її безкоштовно.

Як відомо, Інстаграм є соціальною мережею з медіаконтентом, оскільки її користувачі мають можливість публікувати лише фотографії і відеозаписи. А такий контент, особливо якщо говорити про відеоролики, має досить значні обсяги. Та й якісні фотографії з привабливими фільтрами, зізнатися, від них не сильно відстають. Сам же Інстаграм часто використовується користувачами через офіційні додатки для смартфонів, а значить - нерідко трафік витрачається з використовуваного тарифного плану, швидко закінчуючись. У свою чергу, підключивши розглянуту послугу від Мегафон, споживаний інтернет в соціальній мережі Інстаграм можна буде заощадити.

Детальні умови послуги Мегафон «Соціальні мережі +»

Якщо ж говорити про більш докладних фінансових і технічних умовах розглянутого пропозиції, то вони мають такий вигляд:

При підключенні до тарифу «Спілкуйся» з 25 грудня 2017 по 28 лютого 2018 року опція «Соціальні мережі +» буде доступна абонентам Мегафона [highlight] безкоштовно і назавжди [/ highlight], а це 60 рублів на місяць економії.

  • Платіж при підключенні: відсутня;
  • Абонентська плата: 2 рубля, списується в щоденному режимі;
  • Термін дії: не має обмежень, опція працює аж до моменту її деактивації відповідними способами;
  • Територія дії: залежить від території дії використовуваного тарифного плану (якщо тариф має квоту інтернету, доступну для використання по всій країні, опція буде активна навіть у поїздках по Росії, якщо ж ТП діє тільки в регіоні підключення, в національному роумінгу послуга працювати не буде;
  • Доступні пристрої: смартфони і планшетні девайси. Опція недоступна для використання на модемах і в роутерах, навіть якщо інтернет з них лунає на планшет або смартфон.

Крім уже розглянутих умов пропозиції, слід також відзначити, що інтернет трафік не враховується у абонентів, які активували опцію, як при використанні Інстаграм в веб-браузері, так і через офіційний додаток. Однак в тому випадку, якщо ви користуєтеся Інстаграмом через проксі-сервери або VPN, трафік буде вираховуватися з квоти тарифного плану.

Як підключити опцію Мегафон «Соціальні мережі +»

Якщо вас цілком влаштовують умови даної послуги, а ви самі є активним користувачем соціальної мережі Інстаграм, активувати її можна кількома актуальними способами:

Як відключити «Соціальні мережі +» на Мегафон

Деактивацію послуги, якщо така необхідність виникне, також можна виконати декількома способами: