Посол ЄС розповів, хто в Україні заважає реалізації Угоди про асоціацію

Посол підкреслює, що в процесі імплементації необхідно об'єднати зусилля уряду, Верховної Ради і громадянського суспільства. Посол підкреслює, що в процесі імплементації необхідно об'єднати зусилля уряду, Верховної Ради і громадянського суспільства

Мінгареллі відзначив важливість імплементації Угоди про асоціацію / фото УНІАН

Глава Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі заявляє, що в Україні популісти і олігархи заважають імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на засіданні Асамблеї українського Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Як зазначив Мінгареллі, необхідно пояснити українським громадянам важливість імплементації Угоди про асоціацію.

Читайте також «Розвели їх, як кошенят»: хто відповість за підміну тексту в законі про Антикорупційне суді

"Це також важливо, оскільки, як ви знаєте, в Україні є ряд людей, яким не подобається ця угода, і вони намагаються перешкодити імплементації угоди. Ми називаємо їх популістами, ми називаємо їх олігархами. (Це) все ті, хто, по суті мають особисті корисливі інтереси і які не хочуть, щоб політичні і економічні структури в цій країні були модернізовані ", - заявив Мінгареллі.

"І з цієї причини, якщо ми хочемо сприяти більшій ефективності нашої боротьби проти цих сил, важливо краще передавати інформацію та подумати над тим, яким чином пояснити сенс імплементації Угоди про асоціацію", - сказав Мінгареллі.

За його словами, "як ви знаєте, ми стикаємося з сильним опором, і, знову ж таки, це не є сюрпризом, і, якщо ми хочемо подолати цей опір, ми повинні спробувати мобілізувати велику кількість людей в Україні з метою імплементації цієї угоди, і для цього ми повинні пояснити, що означає імплементація цієї угоди для повсякденного життя громадян ".

Як сказав Мінгареллі, це непросте завдання. "Якщо імплементація угоди залишається, по суті, завданням декількох бюрократів ЄС і кількох українських чиновників, ми не досягнемо результату", - зазначив посол .

За словами Мінгареллі, недостатні зусилля декількох міністерств, тому необхідно об'єднати зусилля всього уряду, Верховної Ради і громадянського суспільства для втілення Угоди про асоціацію.

Імплементація угоди стосується не тільки того, щоб задовольнити Євросоюз, в першу чергу це відповідає інтересам українських громадян, - підкреслив він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Дополнительная информация

rss
Карта