Пошта windows live скачати торрент. Робота з поштовим клієнтом «Пошта Windows Live

 1. Пошта windows live скачати торрент. Робота з поштовим клієнтом «Пошта Windows Live опис програми
 2. Завантажити Windows Live Mail для автономного доступу до пошти
 3. З якими сервісами працює Windows Live Mail
 4. Ключові особливості та функції
 5. спеціальні вимоги

Пошта windows live скачати торрент. Робота з поштовим клієнтом «Пошта Windows Live

опис програми

Це безкоштовний поштовий клієнт від Microsoft, який працює в операційних системах Windows Vista, 7 і 8.

Продукт може працювати з декількома поштовими скриньками різних поштових систем. Проводиться закачування кореспонденції на ПК, що дозволяє переглядати листи навіть при відсутньому підключенні до мережі.

Ніщо не завадить і написати відповіді на які прийшли листи, щоб при появі підключення відправити їх адресатам. До того ж є можливість зберігати всю історію листування, що включає всі прийняті і відправлені листи необмежений час. Що дозволяє знайти навіть дуже давню, але важливу інформацію в будь-якому старому листі.

Також присутній широкий функціонал по розділенню листувань на окремі теми. Можливість гнучкого угрупування кореспонденції дозволить легко навести порядок навіть у великій кількості листів. Крім того, пошук необхідної інформації значно спрощується, коли листування на різні теми розділені на групи з відповідним найменуванням.

Родзинкою пакета є просунута технологія роботи з календарями.

Так вбудований календар може відправляти нагадування, як на електронну пошту, так і на мобільний телефон . Крім того нагадування можна відправляти через програму миттєвих повідомлень (Microsoft Messenger).

Передбачена синхронізація з веб-календарями. Причому працювати з ними можна аналогічно роботі з поштою. Тобто заповнити календар подіями можливо і без підключення до всесвітньої мережі. При появі оного відбудеться синхронізація, і всі події будуть дубльовані в онлайн сервісі.

Ще одна, багатьом корисна функція - це загальні календарі. Наприклад, можна створити загальний для своєї сім'ї календар, що дозволить членам сім'ї бути в курсі подій один одного.

В цілому пакет вийшов вдалим. Значно просунувся функціонал і зручність використання, щодо Outlook, або інших поштових систем. Якщо нововведеного функції будуть затребувані, то аналог для даної програми підібрати буде досить непросто, і навряд чи він буде досить зручний і функціональний.

«Пошта Windows Live »- це десктопний поштовий клієнт від творця Windows, компанії Microsoft , Який дублює деякі функції більш масштабного програмного продукту Microsoft Outlook , Що входить до складу офісного пакету Microsoft Office . На відміну від свого платного аналога Програмою « Пошта Windows Live »можна користуватися абсолютно беспла

«Пошта Windows Live» - це десктопний поштовий клієнт від творця Windows, компанії Microsoft, який дублює деякі функції більш масштабного програмного продукту Microsoft Outlook, що входить до складу офісного пакету Microsoft Office. На відміну від свого платного аналога, програмою «Пошта Windows Live» можна користуватися абсолютно безкоштовно. Функціонал «Пошти Windows Live», якщо говорити конкретно про зручність мультіаккаунтной роботи з електронною поштою, по великому рахунку, не особливо то й поступається Microsoft Outlook. Просто Microsoft Outlook - це рішення для потреб корпорацій, а «Пошта Windows Live» розрахована на використання в домашніх умовах. Так, «Пошта Windows Live» облаштована календарем, який синхронізується з додатком «Календар» Metro-інтерфейсу Windows 8, 8.1 (ну а тепер вже і Windows 10), є можливість упорядкувати нагадування, є розділ контактів, є RSS-рідер.

У 2007 році «Пошта Windows Live» змінила штатну службу Windows Mail, в комплекті з якою поставлялася ОС Windows Vista . Але напевно користувачі зі стажем більше пам'ятають прародительку і самої Windows Mail - програму Outlook Express, яка йшла в складі бабусі Windows ХР.

«Пошта Windows Live» не входить спочатку ні до складу Windows 7, ні до складу Windows 8 / 8.1. Програма є частиною серії Windows Live - пакета програмних компонентів, де, крім поштовика, присутні клієнт Microsoft OneDrive, редактор блогів Writer, месенджер Windows Live, а також фото- та відеоредактор з базовим функціоналом для рівня любителів.

На всі компоненти Windows Live передбачений один інсталятор, але в процесі установки від всіх інших програм збірки можемо відмовитися, вибравши тільки один поштовик.


На всі компоненти Windows Live передбачений один інсталятор, але в процесі установки від всіх інших програм збірки можемо відмовитися, вибравши тільки один поштовик

У вікні вибору програм для установки знімаємо зайві галочки, залишаємо тільки пошту і тиснемо «Встановити».


У вікні вибору програм для установки знімаємо зайві галочки, залишаємо тільки пошту і тиснемо «Встановити»

Підключення поштової скриньки

При першому запуску «Пошти Windows Live» приймаємо угоду з Microsoft.


Після чого програма запропонує додати обліковий запис електронної пошти. Вводимо адресу пошти, пароль, ставимо галочку, щоб поштовик запам'ятав пароль і не питав його знову, вказуємо ім'я, яке буде фігурувати в вихідних листах. Ви можете натиснути «Далі», щоб перевірити, чи зможе поштовик автоматично підключитися до поштового сервера . Чому перевірити? Уже на етапі налаштування поштової скриньки виявлятися перші недосконалість «Пошти Windows Live» і в порівнянні зі своїм побратимом Microsoft Outlook, і в порівнянні з такими потужними поштовиками, як The Bat! і Mozilla Thunderbird, які раніше розглядалися на сайті Remontcompa.Ru. Так, «Пошта Windows Live» не кожного облікового запису електронної пошти зможе налаштувати автоматично, без допомоги користувача. Наприклад, у випадку з Яндекс.Поштою автоматичне підключення поштової скриньки не відбулося, але цей процес був успішно завершений після ручного введення налаштувань поштового сервера. Щоб вручну виставити параметри поштового сервера, у вікні додавання облікового запису пошти виставляємо відповідну опцію і тиснемо «Далі».


Потрапимо в розділ виставлення параметрів поштового сервера, де необхідно ввести тип протоколу з'єднання з поштовим сервером (IMAP або POP), адреси і порти серверів вхідної та вихідної пошти. Ці дані специфічні для кожного окремого поштового сервера. Максимально коректний пошуковий запит для отримання цих даних - «сервіс пошти параметри сервера», наприклад, «gmail параметри сервера» або «mail.ru параметри сервера». У запит можна відразу включити тип протоколу - IMAP або POP3.


Що це за протоколи, і в чому полягає різниця між ними, ми вже не один раз це розглядали на сайті в оглядах інших поштовиків - Microsoft Outlook 2013, Mozilla Thunderbird, Opera Mail, The Bat! . Повторимося, протокол POP3 призначений для вивантаження листів з поштового сервера на локальний комп'ютер , При цьому на сервері листи, як правило, або відразу, або після деякого періоду видаляються. В цьому випадку пізніше в веб-інтерфейсі потрібний лист вже не знайти. IMAP - це новий, більш досконалий, більш захищений протокол, суть якого - забезпечити доступ з інтерфейсу десктопного поштового клієнта до електронної пошти, за фактом зберігається на поштовому сервері. У десктопний клієнт завантажуються копії листів з поштового сервера, тоді як оригінали надійно зберігаються в веб-інтерфейсі.

Тому, не вагаючись, в нашому випадку для підключення Яндекс.Пошти виберемо тип протоколу - IMAP.


Пошти виберемо тип протоколу - IMAP

Обліковий запис пошти буде додана в поштовик, і всі листи будуть завантажені на комп'ютер. Це займе деякий час в залежності від обсягу листів в поштовій скриньці і швидкості Інтернету. Після обробки першої поштової скриньки «Пошта Windows Live» запропонує приєднати ще один. Для цього у вікні звіту додавання першої поштової скриньки вибираємо «Додати обліковий запис» і проробляємо такі ж дії, як і при додаванні першого поштової скриньки.


Для цього у вікні звіту додавання першої поштової скриньки вибираємо «Додати обліковий запис» і проробляємо такі ж дії, як і при додаванні першого поштової скриньки

якщо спроба автоматичного підключення поштової скриньки в «програмі Windows Live Mail» не увінчалася успіхом, ящик можна відразу видалити за допомогою команди контекстного меню.


якщо спроба  автоматичного підключення  поштової скриньки в «програмі Windows Live Mail» не увінчалася успіхом, ящик можна відразу видалити за допомогою команди контекстного меню

У будь-який момент процес додавання нового поштового ящика можна запустити у вкладці «Облікові записи».


У будь-який момент процес додавання нового поштового ящика можна запустити у вкладці «Облікові записи»

Також нагадаємо про необхідність виставлення дозволу на підключення та роботу з поштовою скринькою в налаштуваннях самого сервера, оскільки рідкісні поштові сервіси спочатку передбачають доступ до скачування пошти.


Також нагадаємо про необхідність виставлення дозволу на підключення та роботу з поштовою скринькою в налаштуваннях самого сервера, оскільки рідкісні поштові сервіси спочатку передбачають доступ до скачування пошти

Інтерфейс і організація

Інтерфейс «Пошти Windows Live» виконаний в стилі Ribbon, де розділи панелі інструментів представлені вкладками, і цей тип інтерфейсу буде добре знайомий користувачам додатків Microsoft Office і інших продуктів софтверного гіганта. А робоча область поштовика розбита на чотири частини - зліва розташована панель облікових записів пошти і їх папок, посередині представлений перелік листів, ближче до правого краю зможемо побачити вміст листів при виборі кожного окремого листа, а у самого правого краю вікна скромно притулився календар для планування особистих справ.


Встановлену компоновку розділів поштовика можна змінити у вкладці «Вид». Наприклад, можна прибрати відображення календаря, виставити згорнутий вигляд панелі поштових скриньок і папок, змінити забарвлення шрифту заголовків поштової скриньки.


Також можемо змінити вид списку листів або винести відображення їх вмісту вниз вікна програми.


Налаштувати можемо навіть розділи таблиці відображення переліку електронних листів.


Зліва внизу вікна «Пошти Windows Live» знаходяться посилання-перемикачі на інші розділи програми.

Розділ «Календар» - більш розширений вид вбудованого справа календаря в розділі пошти. Тут можемо розпланувати свій час в зручному поданні на день, на тиждень або на місяць. Можемо навіть створювати кілька календарів для планування окремих типів завдань.


Можемо навіть створювати кілька календарів для планування окремих типів завдань

Робота з електронною поштою і календарем стикається однією зручною функцією: так, досить вибрати лист, в якому міститься інформація про плановану на майбутнє завдання, натиснути кнопку «Додати в календар», і весь вміст листа разом з темою відкриється в віконці планування нового завдання. Що і залишиться зробити вручну, так це виставити дату завдання.


Що і залишиться зробити вручну, так це виставити дату завдання

Розділ «Контакти» представлено в «програмі Windows Live Mail», як і повинно бути в будь-якому пристойному поштовому клієнті. У числі переваг «Контактів» поштовика варто згадати можливість імпорту даних з експортованих раніше файлів баз даних в різних форматах . Так що користувачам інших поштових клієнтів, різних органайзерів і інших програм, в яких можливий експорт баз даних, до повноцінної роботи з контактами можуть приступити відразу ж після їх імпорту.


Так що користувачам інших поштових клієнтів, різних органайзерів і інших програм, в яких можливий експорт баз даних, до повноцінної роботи з контактами можуть приступити відразу ж після їх імпорту

Крім цього, при підключенні до «програмі Windows Live Mail» облікового записи Microsoft в розділ контактів автоматично додаються синхронізовані до цього дані (контакти Facebook, Skype, Твіттер, інших сервісів), зокрема, до яких користувач надавав доступ, працюючи з додатками Metro-інтерфейсу Windows 8 / 8.1.


1

Сортування листів

Список електронних листів в папках можна вибудовувати за різними параметрами - датою отримання, теми, вкладенням, розміром і т.п. Однією з ключових особливостей «програми Windows Live Mail» вважається функція упорядкування електронних листів по типу бесід. Щоб довго не шукати потрібний лист, відповідь на нього, що відштовхуються від них повідомлення, досить просто включити режим відображення у вигляді бесід. І всі листи, на які вже відправлений відповідь, будуть автоматично розміщуватися в одному списку з отриманими листами.


Відправка листів

Кнопка створення електронного листа розташована першою у вкладці «Головна» і дублюється в панелі швидкого запуску. У «програмі Windows Live Mail» не побачимо вбудованих функцій додатків пакета Microsoft Office, як це реалізовано в Microsoft Outlook 2013, проте форма відправки по функціональності нічим не поступається багатьом просунутим поштових клієнтів. Тут можна і відформатувати текст, і вставити малюнок або посилання, і додати дані контактної книги, і перевірка правопису здійснюється. Можна навіть вибрати опцію перевірки доставки листа, якщо це підтримується поштовим сервісом одержувача.


Можна навіть вибрати опцію перевірки доставки листа, якщо це підтримується поштовим сервісом одержувача

Щоб створити єдину підпис для всіх поштових скриньок або окремо обраних, вирушаємо в налаштування поштовика - «Файл - Параметри - Пошта - вкладка« Підписи ».


Щоб створити єдину підпис для всіх поштових скриньок або окремо обраних, вирушаємо в налаштування поштовика - «Файл - Параметри - Пошта - вкладка« Підписи »

Відправка фото за допомогою Microsoft OneDrive

«Пошта Windows Live» облаштована зручною можливістю відправки фото без перевантаження папки вхідних листів одержувача. У головному меню програми вибираємо вкладку «Фото повідомлення», за допомогою кнопки огляду додаємо для відправки зображення - одне або кілька, вибираємо дизайн їх розміщення в листі. Потім відправляємо як звичайне електронного листа . Всі фото автоматично завантажуються на хостинг Microsoft OneDrive, а одержувач зможе переглянути їх, перейшовши за посиланням в отриманому листі. Природно, для цього в поштовику необхідно буде авторизуватися за допомогою облікового запису Microsoft.


Підбиваючи підсумки…

Як бачимо, в огляді «Пошти Windows Live» не згадувався вбудований RSS-рідер. У поштовику присутній одна з найгірших реалізацій RSS-рідерів. У симпатичному, юзабельном і зручному інтерфейсі поштовика виявимо імпотентний RSS-рідер, який здатний виконувати лише примітивні функції додавання, відображення та оновлення RSS-стрічок. Немає можливості угруповання RSS-підписок за тематичними папок, немає функціоналу експорту та імпорту настроювальних файлів раніше зібраних новинних стрічок. Радує хоч, що є можливість біля сподобався RSS-записи поставити червоний прапорець. Так, заради приколу.


Так, заради приколу

Що можна в цілому сказати про «програмі Windows Live Mail»? Це непоганий поштовик для любителів простого, інтуїтивно-зрозумілого інтерфейсу, можливо, користувачів продуктів Microsoft, які звикли до організації оформлення інтерфейсу програм в стилі Ribbon. Це поштовик для особистих потреб використання електронної пошти, який не перевантажений зайвою просунутим функціоналом, і який, отже, не буде вводити в ступор новачків. «Пошта Windows Live» - ідеальний варіант десктопной роботи з поштою, календарем і контактною книгою для власників і комп'ютерів, і планшетів на базі Windows 8, 8.1, 10. Такі користувачі зможуть мати доступ до своїх даних як в інтерфейсі поштовика, так і в додатках Metro-інтерфейсу «Пошта», «Календар», «Люди».

Завантажити Windows Live Mail для Windows 10 потрібно всім, хто хоче мати доступ до старої поштою, навіть без доступу до мережі Інтернет. Проблема браузерних версій в тому, що ви не можете прочитати старий лист, якщо у вас немає доступу до мережі. А якщо у вас є доступ до Windows Live Mail і ви колись уже відкривали лист, то потім воно буде доступно в тому числі і оффлайн.

Завантажити Windows Live Mail для автономного доступу до пошти

Багато користувачів плутаються, коли їм кажеш про автономний доступ до пошти. Сенс клієнта Windows Live Mail в тому, що він дозволяє без доступу до мережі відкривати і читати старі листи. А ось відправляти нові, або приймати листи, ви не можете, поки ваш пристрій не підключений до мережі. Ви можете написати лист, і поставити його в чергу. Воно обов'язково відправиться, як тільки ваш девайс підключиться до мережі.

З якими сервісами працює Windows Live Mail

Так ка Windows Live Mail це іноземна розробка, то про повноцінну підтримку таких російських сервісів, як Яндекс або Mail Ru, мови не йде. Так, ви можете пов'язати клієнт і ваш аккаунт у вітчизняній поштою, але це буде не настільки тісна інтеграція, як з такими сервісами: Перші два поштових сервісу, користуються популярністю в тому числі і в Росії, так що додаток Windows Live Mail можна використовувати і в Росії. Приємно, що утиліта переведена на російську мову, і поширюється безкоштовно. За своїм функціоналом вона нагадує популярний

Windows Live Mail - безкоштовний поштовий клієнт від Microsoft прийшов на зміну Windows Mail, який поширювався з Windows Vista. Він вміє отримувати пошту з сервера, розподіляти листи по папках, створювати у вбудованому редакторі нові листи і відправляти їх адресатам.

Відразу після запуску відкриється майстер налаштування облікових записів, підтримуються протоколи POP3 і IMAP для вхідної пошти і SMTP для вихідної, також є можливість читати новинні групи через протокол NNTP і RSS розсилки. після настройки облікового запису програма готова завантажувати пошту з вашого email і зберігати на диску. Отримані листи можна розподіляти по папках, в Live Mail вони називаються «Вибірки», в цьому плані все стандартно: вхідні, вихідні, чернетки та інші, також повідомлення можна групувати за темами і створювати власні групи. Інтерфейс виконаний в стилі офісних утиліт Майкрософт, вікно роботи з листами схоже на Outlook, а редактор листів на MS Word.

Програма підтримує фільтрацію спаму за допомогою утиліти Microsoft SmartScreen, а для захисту від шкідливих програм можна підключити зовнішні модулі антивіруса. Так само можлива захист даних облікового запису і є вбудований фільтр фішингу.

Крім основного функціоналу в додатку є досить потужний планувальник-календар, в якому можна призначати майбутні події, зустрічі, заходи та інші події на будь-які дні або місяці, після чого в лівій частині вікна будуть відображатися актуальні і майбутні події.

Цей поштовий клієнт входить в пакет Windows Essentials , Для установки скачайте веб-інсталятор і після запуску виберіть або повну установку , В ході якої будуть встановлені Messenger, Фотоальбом, Кіностудія, Windows Live Mail, Writer, Microsoft OneDrive і Outlook Connector. Якщо ж вам потрібна тільки поштова програма , То виберіть пункту «Вибрати програми для установки» і відзначте тільки Пошту Віндовс.

Ключові особливості та функції

 • додайте кілька облікових записів електронної пошти з Mail: додаток Windows Live Mail дозволяє переглядати всю вашу електронну пошту в одному місці. Просто введіть адресу електронної пошти і пароль і в кілька кліків ви будете готові до роботи зі своєю поштою;
 • додайте події в календар з поштової скриньки: в додатку Windows Live Mail можна додавати важливі події в Календар з поштової скриньки за допомогою спеціальної панелі. Введіть назву події - і воно відобразиться безпосередньо в Календарі;
 • організація бесід: оновлене додаток Mail дозволяє організовувати всі минулі бесіди за темами і легко шукати серед них потрібні;
 • великі вкладення в повідомлення електронної пошти: тепер ви можете відправляти багато фотографій з високою роздільною здатністю в повідомленнях електронної пошти без ризику переповнити Поштова скринька адресата. Для цього відправте альбом з фотографіями в Мережеве сховище Windows Live SkyDrive.

спеціальні вимоги

 • процесор: 1,6 гГц або вище;
 • пам'ять: 1 Гб оперативної пам'яті або вище;
 • дозвіл: мінімальне - 1024 × 576;
 • інтернет-з'єднання: широкосмуговий високошвидкісний доступ в мережу;
 • графічна карта: для роботи Windows Live Movie Maker потрібно відеокарта з підтримкою DirectX 9 або вище і Shader Model 2 або вище.

Починаючи з Windows 95, до складу операційної системи входив поштовий клієнт Outlook Express. У Windows Vista він був злегка видозмінений і перейменований в програму Windows, а в Windows 7 зовсім виключений зі складу операційної системи. У Windows 8 також не входить поштовий клієнт, тому його доведеться завантажувати самостійно.

В принципі, ви можете використовувати будь-яку вподобану вам поштову програму. Але Microsoft рекомендує програму Пошта Windows Live, скачати яку можна за адресою: windows.microsoft.com/ru-RU/windows-live/essentials-other-programs.

Для роботи установника знадобиться з'єднання з Інтернетом, тому, перш ніж почати установку, встановіть таке з'єднання.

Примітка
Деяких користувачів подібний підхід дратує, проте це найправильніше рішення. Навіщо "тягнути" з Інтернету величезний дистрибутив, якщо можна скачати маленький інсталятор, який завантажить потім тільки необхідні вам файли?

Отже, запустіть Internet Explorer і перейдіть за вказаною адресою, потім натисніть кнопку Завантажити, далі в нижній частині вікна IE з'явиться кнопка Виконати, натисніть її для запуску програми.


При запуску програми ви побачите вікно попередження UAC, натисніть кнопку Так.


Відкриється вікно інсталятора програми. Ви можете встановити або всі програми зі складу Windows Live Essentials 2012, или же вибрати потрібні компоненти, натиснувши кнопку Вибрати програми для установки. І справді, якщо вам потрібен тільки поштовий клієнт, навіщо встановлювати фотоальбом, Messenger і інші програми?


  Проте основні компоненти Windows Live Essentials 2012 ми розглянемо:
 • Messenger - клієнт для миттєвого обміну повідомленнями;
 • Фотоальбом - дозволяє переглядати, редагувати та організовувати фотографії. Встановлювати цю програму чи ні - вирішувати тільки вам;
 • Кіностудія - простий і зручний відеоредактор, дозволяє з легкістю створити і відредагувати відеоролик;
 • Пошта - поштовий клієнт, виберіть цей компонент обов'язково, заради нього ми і затіяли установку програми;
 • Редактор блогів - засіб для створення власного блогу (мережевого щоденника);
 • Microsoft SkyDrive є файл-хостинг - базується на хмарної організації інтернет-сервіс зберігання файлів з функціями файлообміну;
 • Outlook Connector - служить для роботи з сервісами Hotmail і Messenger з інтерфейсу Outlook;

Під час установки далеко не відходьте від комп'ютера - інсталятор запитає вашого дозволу на включення або установку платформи.NET Framework 3.5.Трохи пізніше знадобиться ще одне ваше втручання - вам потрібно буде прийняти Угоду про обслуговування Майкрософт, інакше інсталяція буде перервана.


Трохи пізніше знадобиться ще одне ваше втручання - вам потрібно буде прийняти Угоду про обслуговування Майкрософт, інакше інсталяція буде перервана

Після завантаження та установки файлів ви побачите значки для запуску всіх встановлених програм на стартовому екрані Metro.

Після завантаження та установки файлів ви побачите значки для запуску всіх  встановлених програм  на  стартовому екрані  Metro

запустіть поштовий клієнт Windows Live Mail. Насамперед поштова програма приступить до створення облікового запису пошти. Введіть ваш електронна адреса , Пароль і коротке ім'я.


Введіть ваш  електронна адреса  , Пароль і коротке ім'я

Програма досить інтелектуальна, і якщо ваш поштовий ящик зареєстрований на одному з найбільших поштових сервісів типу Gmail, Hotmail або mail.ru, то знадобиться ввести тільки адресу електронної пошти та пароль до нього, всі інші параметри програма вже знає. Якщо ж ви підключаєтеся до маловідомого поштового сервісу або до локального поштового сервера (до корпоративного сервера або до почтовик провайдера), тоді встановіть прапорець Налаштувати параметри сервера вручну, після чого введіть адреси серверів вхідної (POP / IMAP) та вихідної (SMTP) пошти.

Мій поштовий ящик знаходиться на сервісі mail.ru, тому програма відразу ж повідомила, що поштову скриньку доданий, а після натискання кнопки Готово без зволікання приступила до завантаження прийшли в ящик повідомлень.


Нагадую - щоб все працювало, як описано, необхідно активне з'єднання з Інтернетом.

Ну, і врешті-решт ви побачите головне вікно програми з завантаженими повідомленнями.


Ну, і врешті-решт ви побачите головне вікно програми з завантаженими повідомленнями

Чому перевірити?
Що можна в цілому сказати про «програмі Windows Live Mail»?
Навіщо "тягнути" з Інтернету величезний дистрибутив, якщо можна скачати маленький інсталятор, який завантажить потім тільки необхідні вам файли?
І справді, якщо вам потрібен тільки поштовий клієнт, навіщо встановлювати фотоальбом, Messenger і інші програми?