Поставити апостиль на диплом і на інші документи про освіту

В даний час послуга не надається!

Сьогодні все більше школярів і студентів, які проживають на території Росії, вважають за краще здобувати освіту в зарубіжних ВНЗ. Ні для кого не секрет, що в Європі, країнах Близького Сходу, Австралії і США рівень викладання вищий, ніж в РФ. У свою чергу отримання спеціальності і кваліфікації за кордоном відкриває практично необмежені можливості в професійному та кар'єрному зростанні. Сьогодні все більше школярів і студентів, які проживають на території Росії, вважають за краще здобувати освіту в зарубіжних ВНЗ

Перше, що необхідно зробити при подачі заявки на навчання закордоном -апостілізацію документів, що підтверджують Ваш освітній статус. До таких належать атестати, дипломи, сертифікати про присвоєння звання.

Де ставлять апостиль на диплом? У Міністерстві освіти. При подачі легалізованих документів в більшість європейських шкіл і вищих навчальних закладів адміністрація може запросити проведення переказу того ж диплома з подальшим нотаріальним посвідченням. Причому отримати апостиль на нотаріальну копію диплома про вищу освіту, як показує практика, набагато швидше, дешевше і зручніше в бюро юридичних перекладів , Таких як "Лінгво Сервіс".

Отже, як зробити апостиль на нотаріальну копію диплома, скільки для цього потрібно грошей і скільки часу займає процедура? Відразу необхідно зазначити, що апостиль на документи про освіту не потрібен в тих випадках, коли учень планує подавати заяву до ВНЗ або школи країн, що входять до складу СНД. Між цими державами діє угода, згідно з яким на юридичному рівні документи про освіту легітимні на території всієї співдружності, незалежно від того, яким міністерством вони були видані. Нотаріальне посвідчення таких сертифікатів, атестатів і дипломів не є обов'язковою умовою для отримання закордонної освіти.

Скільки коштує поставити апостиль на диплом? В середньому - 4 тисячі рублів. Деякі бюро, зокрема "Лінгво Сервіс", беруться за легалізацію в стислі терміни за індивідуальними замовленнями. Звичайно, в цьому випадку послуга обійдеться дорожче. Сума обговорюється безпосередньо з замовником з урахуванням всіх обставин. Апостиль на нотаріальну копію диплома можна проставити терміново, приблизно, протягом 2-3 днів.

Чи потрібен апостиль на диплом, отриманий за кордоном для визнання його юридичної сили на території Російської Федерації? Тільки в тих випадках, коли це обумовлено міжнародними законодавчими нормами. Так само йдуть справи з атестатами, отриманими за кордоном. Для того щоб їх визнали в Росії, необхідно знову-таки пройти через процедуру легалізації. Ставить апостиль департамент освіти тієї країни, в якій студент проходив навчання.

У свою чергу, апостиль на дипломі дає право громадянину Росії, який отримав вищу освіту за кордоном, знайти спеціалізацію не тільки на території РФ, а й в країнах, які входять до співдружності, а також в Євразійський Союз, СНД. Тобто документ буде визнаний в тому числі в Казахстані, Україні, Білорусі, Молдові, Румунії та ін. В Москві функціонує безліч компаній, де поставити апостиль на копію диплома не складе труднощів. Але фаворитом серед них є бюро Lingvo Service. Його головна перевага - робота з документами, отриманими в будь-якій країні, а також висока швидкість виконання замовлень, гнучка цінова політика.

Апостиль нотаріальної копії диплома в Москві в агенстві перекладів "Лінгво Сервіс" виконується протягом 5 робочих днів, вартість послуги становить всього 4 тисячі рублів (необхідність перекладу обговорюється окремо).

документи:

  • атестати, видані російськими навчальними закладами;
  • дипломи, видані російськими навчальними закладами;
  • свідоцтва про присвоєння вчених ступенів.

У вартість включена:

  • подача документа на проставлення апостиля на оригінал документа.

терміни

  • Стандартний термін проставляння апостиля - 3 тижні.

В даний час послуга не надається!

Апостиль на освітні документи

Подача документа 1000

додаткова інформація

  • На даний момент ми можемо допомогти Вам тільки подати документи на проставлення апостиля та зробити нотаріальну копію диплома . Забирати документ і оплачувати держмито Вам треба особисто.
  • Якщо Ви не подаєте документи особисто, на що подає документи на апостиль потрібно нотаріально завірена довіреність.
  • Апостиль потрібно в країнах, приєдналися до Гаазької конвенції 1961 року.
Більш детальну інформацію про ціну дивіться на сторінці офісу

Де ставлять апостиль на диплом?
Отже, як зробити апостиль на нотаріальну копію диплома, скільки для цього потрібно грошей і скільки часу займає процедура?
Скільки коштує поставити апостиль на диплом?
Чи потрібен апостиль на диплом, отриманий за кордоном для визнання його юридичної сили на території Російської Федерації?

Дополнительная информация

rss
Карта