Пошук IP-адреси за допомогою командного рядка

  1. Визначте свій IP-адресу за допомогою командного рядка
  2. Зовнішній IP-адреса або внутрішній IP-адреса
  3. Визначити свій внутрішній IP-адреса
  4. Командний рядок в Windows 95/98
  5. Команда для Linux
  6. Визначити свій зовнішній IP-адреса
  7. Деякі сайти відображають інший IP-адреса

Ця стаття розповість, як захистити Ваш IP-адреса Windows, використовуючи командний рядок. Ця рада актуальна для користувачів Windows 2000, Windows XP і Windows Vista, а також Windows 95 і Windows 98. Також пропонуємо рада користувачам Linux.
Крім знайомства з командним рядком, ми також пояснимо, чому певні сайти можуть показувати інші IP-адреси, ніж ті, які відображає Ваша командний рядок, і запропонувати Вам кілька можливих шляхів відходу від цієї проблеми.
Ця стаття розповість, як захистити Ваш IP-адреса Windows, використовуючи командний рядок

Визначте свій IP-адресу за допомогою командного рядка

Ваш IP-адресу (або адреса Інтернет-протоколу) - це числовий ідентифікаційний номер, який визначає Ваш комп'ютер в певній мережі. Він використовується для зв'язку між вузлами в мережі системи.

Зовнішній IP-адреса або внутрішній IP-адреса

Коли Ви підключаєтеся до Інтернету через ADSL-модем, у Вашого комп'ютера з'являються два мережевих інтерфейсу.
Внутрішній інтерфейс використовується для мережевих комп'ютерів, підключених до роутера (маршрутизатора). Комп'ютери в даній мережі, як правило, мають IP-адреса в діапазоні 192.168.0. * Або 192.168.1. * Роутер підключається до шлюзу з IP-адресою в діапазоні 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Відправлення команди через комп'ютер дозволить Вам визначити внутрішній IP-адреса, який був присвоєний Вашому роутера.
Ви також можете просто увійти на спеціалізований сайт, щоб отримати доступ до цієї інформації.

Визначити свій внутрішній IP-адреса

Командний рядок в Windows 2000 / XP / Vista

Відкрийте меню Пуск і натисніть Виконати. Потім введіть cmd / k ipconfig / all.
Ваш IP-адреса з'явиться у відкритому вікні через кілька секунд.

Командний рядок в Windows 95/98

Якщо Ви користуєтеся Windows 95 або Windows 98, відкрийте Меню Пуск і натисніть Виконати. Потім введіть winipcfg.

Команда для Linux

Користувачі Linux можуть визначити свій IP-адресу, ввівши в корені команду ifconfig. Також Ви можете ввести / sbin / ifconfig в консолі як користувач.

Визначити свій зовнішній IP-адреса

Найпростіший спосіб визначити свій публічний IP-адреса - перейти на whatismyip . Просто натисніть на посилання, щоб подивитися адресу.

Деякі сайти відображають інший IP-адреса

Ваш ipconfig часто може показувати інший IP-адреса, ніж той, який відображається на таких сайтах, як whatismyip. Якщо це Ваш випадок, цьому є два можливих пояснення.
По-перше, Ви могли спочатку вибрати не той інтерфейс. У вас може бути кілька IP-адрес, що відповідають декільком модемів або Wi-Fi-з'єднанням. Використовуйте ipconfig / all, щоб побачити всі інтерфейси.
По-друге, Ви можете перебувати за роутером, шлюзу чи проксі-сервером. Роутер здійснює переклад адреси між Інтернетом і Вашої локальною мережею (NAT). Якщо справа в цьому, то, будь ласка, зверніться до наших порад по визначенню свого зовнішнього IP-адреси і для отримання свого зовнішнього IP-адреси .
Зверніть увагу, що whatismyip бачить тільки Інтернет-адреси Вашого роутера, в той час як ipconfig бачить тільки адреси Вашого комп'ютера.
Фото: © Vector - Shutterstock.com

Контент нашого сайту створюється у співпраці з експертами в області IT і під керівництвом засновника CCM.net і технічного директора Figaro Group Жана-Франсуа Піллей. CCM - провідний міжнародний сайт про технології, доступний на 11 мовах.

Детальніше про команду CCM

Дополнительная информация

rss
Карта