Пошукове просування сайту 🚀 в Яндекс самостійно або як просунути сайт в Яндексі безкоштовно

  1. Просування під Yandex за допомогою Seopult або автоматизація невдач
  2. Як просунути сайт в Яндексі - теорія
  3. [ВІДЕО 2017 року] Про просування Landing Page по SEO

Доброго дня любі друзі! Сьогодні мені б хотілося торкнутися одну дуже актуальну SEO-тему, а саме - як просунути сайт в пошуковій машині Яндекс. Саме Яшка здатний принести вашому сайту основний пошуковий трафік, так що думаю, дана тема виявиться для багатьох дійсно цікавою.

Просування сайтів під Яндекс, останнім часом, стало у багатьох викликати питання. З введенням останніх пошукових алгоритмів, просунути сайт в Яндексі стає все важче, Яшка постійно накладає все нові і нові фільтри, по багатьом запитам важко вилізти в ТОП, хоча з тих же самих запитам сайти займають гідні позиції в Гуглі, автоматизовані системи (Seopult і т . Д.) вже не приносять того ефекту, який був раніше ...

Якщо ви всерйоз зайняті просуванням свого ресурсу, то варто докладніше дізнатися про пошукові алгоритми Яндекс і Гугл , Про їх еволюцію і останні розробки. А при виникненні труднощів з цими двома пошуковими системами резонно звернутися в службу технічної підтримки. Як це зробити я докладно розписав тут .

Здавалося б, що Яндекс і справді поступово нівелює зовнішні посилання. Але я вважаю, що все зовсім не так. Яша, як і раніше легко рухається посилальним, просто в сучасних реаліях, до просування в Яндекс варто підходити трохи інакше ...

Просування під Yandex за допомогою Seopult або автоматизація невдач

Давайте спробуємо відстежити той момент, коли просування під Яндекс стало дійсно проблематичним, але для початку, невелика історія з особистого досвіду ...

Трохи менше року тому, мені вперше довелося познайомитися з системою автоматизованого просування сайтів - Seopult. Ніколи раніше не довіряв посилальним агрегаторами, але ж все треба спробувати Трохи менше року тому, мені вперше довелося познайомитися з системою автоматизованого просування сайтів - Seopult Ну так от ... Було у мене кілька клієнтських сайтів, які я і вирішив спробувати в цій системі, попередньо прочитавши безліч захоплених відгуків про саму систему. Сайтів було 2: блискуча внутрішня оптимізація (мої старання), сайти вже мали невелику кількість природних ссилочек і твердо сиділи у видачі по багатьом запитам. Переді мною стояла цілком певна мета - просунути сайти в ТОП 10 основних пошукових машин по СЧ СК запитам.

Seopult дбайливо оцінив складність просування і виставив ціни на кожен запит по 100 рублів, що мене відверто шокувало (орієнтовна вартість ну ніяк не могла бути менше 500 рублів на запит). Чемно вислухавши пропозиції системи, я все-таки встановив свої ціни і запустив проекти. Ви навіть уявити собі не можете, яке ж було моє здивування, коли вже через 2 тижні сайти знаходилися в ТОП 10 по необхідним мені ключам. Така ось історія, але варто зробити застереження, що це було майже рік тому, коли досить було взяти оберемок посилань з сапи і отримати гідне місце в SERP.

Минув час, я просував сайти і вже давно забув про Seopult, але раптом з'явилася необхідність ним скористатися. В активі у мене було 3 проекти: сателіт, який необхідно було вивести з СЧ НК, клієнтський сайт, який просувався по ряду СЧ НК, і великий проект, який я хотів просунути по ряду НЧ. І що ж ви думаєте ... Всі проекти були додані в Seopult, причому з інтеграцією модуля Seopult +. Позиції в Гугл пішли вгору, а в Yandex вниз (!!!), і це по всім трьом проектам. Я терпляче чекав 3 місяці, але результат був колишнім. Після всього цього я відключив кампанії в цьому зібранні і вже через 2-3 тижні все позиції в Яндекс повернулися на свої місця.

Вибачте звичайно, за таке відхилення від основної теми поста, але воно було просто необхідно, щоб наочно дати вам зрозуміти про те, які труднощі виникають при спробах просування сайту в Яндексі. І адже такі проблеми виникали не тільки в мене одного ... Я спілкувався на форумах і постійно бачив вигуки на кшталт: Seopult - інструмент для дібіла, посилання в Яндексі більше не рулять і т.д. Але найбільше мене вбило висловлювання (не пам'ятаю, де його почув) - «Як просувати сайт в Яндексі - створити свій власний Яндекс». LOL

Звичайно, не буває диму без вогню і будь-яке висловлювання має під собою грунт, але я смію не погодитися з цими людьми в тому, що Яндекс погано рухається посиланнями. Рухати сайти під Яшу посиланнями можна, просто просування сайтів під Яндекс, останнім часом, все більше стало відхилятися від класичної SEO схеми, яка вже роками успішно працює для Google.

Як просунути сайт в Яндексі - теорія

Перед тим, як почати виклад своїх міркувань щодо просування сайтів в пошуковій машині Yandex повинен дати деякі пояснення щодо всього подальшого оповідання:

Все, що ви прочитаєте нижче є плодами моїх спостережень щодо поведінки даної пошукової машини, плодами мого досвіду в просуванні сайтів, але не більше. Я не зможу дати вам 100% гарантії того, що якщо ви будете діяти аналогічно, то побачите ті ж результати, які отримую я, тому зайва критика в даному випадку не доречна ...

Отже, які ж кроки необхідно зробити для потрапляння в ТОП в ПС Яндекс? Перш за все, варто зробити зауваження щодо того, що сучасний Яндекс демонструє досить незвичайна поведінка при посилальному впливі на видачу. Не можу сказати, чим конкретно викликано така поведінка, але факт очевидний. Давайте розглянемо декілька прикладів і зробимо висновки:

1. Є сайт, який просувається по певному запиту. Запит среднечастотний і практично не має конкуренції. Сайт вже має 19-ю позицію і стійко її тримає. Для просування на сайт були куплені ссилочку в SAPE, до речі, можете прочитати мій минулий пост про правильну покупку посилань на біржі SAPE . І що ми бачимо? Втечении декількох днів спостерігається активне зростання в ПС Гугл, зате Яндекс викидає сайт за 80-ю позицію. Йдуть АП'и, позиції скачуть, але не в кращу користь (80,36,123,12,54). Для експерименту, я знімаю куплені посилання і сайт цілком успішно повертає свою 19-ту позицію. Для більшої наочності варто сказати, що посилання закуповувалися з майданчиків ТИЦ 100-500, PR1-4, ВС-1, ЯК, DMOZ. Але в даній ситуації варто відзначити один дуже цікавий факт - якщо продовжувати тримати посилання, то з часом (1-1,5 місяці) позиції починають стабілізуватися і видно цілком закономірне зростання, що і сталося з іншим проектом при аналогічному запиті (було 12 місце, стало 4).

висновок:

Яндекс дуже підозріло ставиться до нових посиланнях, тим більше, якщо це орендовані посилання. Вже не раз обговорювалося, що він з точністю 98% може визначити seo-посилання і цілком ймовірно, що така поведінка направлено саме на боротьбу з оптимізаторами, тобто купив посилання - позиції в мінус, зняв - на тобі фільтр Яндекс дуже підозріло ставиться до нових посиланнях, тим більше, якщо це орендовані посилання (ну це звичайно перебільшено). А ще кажуть, що не можна втопити зовнішніми факторами (Садовський). Тому якщо ви все-таки купили посилань і позиції просіли - не поспішайте їх знімати, почекайте деякий час, хоча дане твердження ставить в тупик багатьох оптимізаторів при спілкуванні з клієнтами і про це далі ...

2. Багато, в тому числі довідкові агрегатори обіцяють отримання ТОП'а в Яндексі втечении одного місяця. Було у мене кілька нульових проектів (домен без історії і віку). І мені треба було їх двігануть по СК запитом. Так ось - що б я не робив, як би не старався, за один місяць це просто неможливо, а причиною тому служить все той же пункт №1. Але з даного випадку можуть бути винятки, про які ми поговоримо далі.

висновок:

Молодий домен неможливо вивести в ТОП по СК стандартними способами посилального просування, хоча є один підхід. Читаємо далі ...

Про те, як купити кращу посилання написано в цій статті .

3. Для Яндекса вік, а значить і авторитетність домену грають все більшу і більшу роль. Хоча я б сказав по-іншому. Не настільки важливий вік, як статика (статичну вагу сторінок сайту). Без статики, новий сайт дуже складно просунути, ну якщо тільки використовувати величезний бюджет, хоча, в цьому випадку, виросте і статика (замкнуте коло). Для збільшення статичного ваги необхідні жирні, трастові посилання і не обов'язково з просуваються анкором. І допоможе вам у цьому просування статтями в Miralinks .

висновок:

Якщо вам все-таки необхідно просунути по СК новий домен, то без нарощування статичної ваги вам просто не обійтися. Яндекс - хитра машина, але він всього лише машина і змагатися з людським розумом йому не під силу і ніколи під силу не буде.

А ще для Яндекс дуже важливі тексти, саме сео тексти є основою просування! Про те, як підготувати кращий сео текст написано в цьому матеріалі . (Актуальність матеріалу - 2017 рік).

Хотілося б розповісти вам про ще одну дуже цікаву особливість поведінки Яндекса, але даний пост і так виявився досить об'ємним, тому наступного разу я обов'язково розповім про те, як я просував проект, який був в ТОП 1 Гугла, але ніяк не хотів потрапляти навіть в ТОП 10 Яндекса,
хоча бюджети були просто величезні. Наперед скажу, що це мені вдалося і в одній з наступних нотаток я розповім, як.

[ВІДЕО 2017 року] Про просування Landing Page по SEO

Важливо!

У початку 2014 року Яндекс оголосив про скасування посилального ! Ефективна, а головне сучасна стратегія просування сайтів описана в цій статті . На додаток - просування по трафіку в Яндекс.

Також пропоную вам ознайомитися з моїми послугами по пошуковому просуванню .

Отже, які ж кроки необхідно зробити для потрапляння в ТОП в ПС Яндекс?
І що ми бачимо?

Дополнительная информация

rss
Карта