Позбудься непотребу і зароби: сайти, на яких можна продати непотрібні речі

Твоє життя / Lifestyle

1 листопада 2018

1 листопада 2018

Коваленко Андрій

Фото: Кадри з серіалу

Твоє життя / Lifestyle   1 листопада 2018   1 листопада 2018   Коваленко Андрій   Фото: Кадри з серіалу   Настав листопад, а з ним прийшли дощі, холод і тверде бажання ні за яку ціну не виходити на вулицю

Настав листопад, а з ним прийшли дощі, холод і тверде бажання ні за яку ціну не виходити на вулицю. Однак коли все улюблені фільми і серіали переглянуті, а улюблені книги і журнали перечитати, виникає питання: чим себе зайняти будинку, коли за вікном похмуро і мокро? Час розібрати гардероб і заробити!

Що ти зазвичай робиш з речами, які довгі місяці (а може і роки!) Припадають пилом в твоїй шафі? Є чудова ідея: ти можеш їх продати.

1. Спочатку проведи ревізію в шафі і збери стопку речей які тобі малі, великі, не подобаються або чекають підходящого приводу - тобі вони не потрібні.

2. Тепер пошукай будинку відповідний фон і місце, де можна зловити хороше освітлення (це дуже важливо!) І почни робити фотографії кожного елемента гардероба, з яким ти готова розлучитися. Абсолютно всі люди "люблять очима", так що постарайся, щоб речі на твоїх фотографіях вийшли чітко і красиво. Можеш зробити фото одягу на собі, щоб було видно, як вона сидить на фігурі.

3. Якщо потрібно, трохи обробив фото, додавши яскравості або освітливши його (в рамках розумного, звичайно).

Ну що, тепер прийшов час вибрати платформу, де ти могла б виставити свої речі на продаж!

Moddo. Мабуть, найвідоміший онлайн секонд-хенд в Україні. Крім маси оголошень про продаж одягу, взуття та аксесуарів на сайті є міні-блог про шопінг і стилі. Ти можеш абсолютно безкоштовно виставити свої речі на продаж або довірити це співробітникам Moddo, які візьмуть весь процес (починаючи від публікації фото твого одягу і закінчуючи продажем) на себе. В такому випадку Moddo, як посередник, забирає собі 40% від вартості товару. Якщо одяг не відповідає певним стандартам чи не продалась протягом якогось часу, на сайті пропонується передати її в фонд.

Bestil . Досить популярний комісійний магазин одягу та взуття, де ти можеш виставити на продаж речі або, знову таки, вислати їх безпосередньо в офіс, де всі формальності будуть зроблені за тебе. У разі 50% виручені з продажу дістаються тобі. Також як і на Moddo, тут частину своїх речей ти можеш пожертвувати благодійним організаціям.

Shafa. Платформа, де можна не тільки продавати і купувати одяг, сумки та аксесуари, але також предмети домашнього текстилю: пледи, килимки, подушки для стільців та рушники. Все, що тобі нунжо - це виставити фото і опис своїх товарів і чекати, коли зацікавлені покупці зв'яжуться з тобою.

Golden Vintage. Якщо ти є щасливою володаркою брендових речей, то, безсумнівно, тобі варто зайти на цей сайт. Golden Vintage, власницею якого є Санта Дімопулос, позиціонує себе як шоурум, але працює по системі комісійного магазину - гроші можна отримати тільки після продажу. У розділі блог ти знайдеш новини про заходи, які проводяться в комісійних, а також прочитаєш цікаві тексти про історію світових брендів. На відміну від попередніх комісіонок, тут ти не можеш опублікувати свій товар: потрібно особисто віднести річ в магазин, співробітники її оцінять і тільки після цього самі зроблять фото, опис і опублікують на своєму сайті.

Instagram. Якщо у тебе багато передплатників, то чому б не використати це? Просто викладай фото своїх речей на свою сторінку і в історії і, можливо, потенційні клієнти не змусять себе довго чекати.

Текст: Анастасія Доброєр

Однак коли все улюблені фільми і серіали переглянуті, а улюблені книги і журнали перечитати, виникає питання: чим себе зайняти будинку, коли за вікном похмуро і мокро?
Що ти зазвичай робиш з речами, які довгі місяці (а може і роки!) Припадають пилом в твоїй шафі?
Якщо у тебе багато передплатників, то чому б не використати це?

Дополнительная информация

rss
Карта