Прапор України - замість кнопки Пуск в Windows

30 квітня в Києві компанія OrdinarySoft представила спеціальну українську версію програми Start Menu X

30 квітня в Києві компанія OrdinarySoft представила спеціальну українську версію програми Start Menu X. За допомогою цієї версії користувачі можуть видозмінити кнопку Пуск на піктограму-прапор України. Українська версія Start Menu X поширюється безкоштовно, але включає в себе всі функції професійної версії, яка стоїть 19,99 доларів.

Програма Start Menu X замінює меню в Windows 7 / ХР або додає меню пуск в Windows 8 / 8.1. Вона дозволяє набагато швидше і зручніше запускати програми, а також отримувати додаткові функції - запуск в один клік, віртуальні групи, таймери включення живлення і ін.

Фахівці розробили програму Start Menu X для професійних користувачів, які змушені справлятися з великою кількістю програм в системах Windows 8.1, де меню відсутня, а також в більш ранніх версіях Windows, де меню досить незграбне.

Секрет швидкого запуску полягає в використанні великих форм. На відміну від старих системних меню, Start Menu X більшого розміру, який можна регулювати за бажанням. Щоб швидко знайти програму, скролінг більше не потрібен.

Щоб швидко знайти програму, скролінг більше не потрібен

В українській версії є функція «Запуск в один клік». Це перетворює набір програм в список завдань швидкого запуску. Для доступу до довідки, додатковим файлів чи знищивши потрібно потримати курсор частку секунди над папкою, і відкриється підменю.

Революційна розробка Start Menu X - «Віртуальні групи». Користувач може об'єднувати програми в групи за призначенням. Наприклад, графічні програми помістити в групу «Графіка», офісні програми - в «Офіс» і т.д. Це також зручно тим, що віртуальні групи зберігаються лише в базі меню «Пуск» (програми можна встановлювати і видаляти в звичайному режимі).

Start Menu X вже більше семи років використовують мільйони професіоналів всього світу. В українській версії програми містяться різні варіанти прапора України, на відміну від платної версії, де є можливість вибирати інші зображення для кнопки Пуск.

Для завантаження програми потрібно зайти на сторінку http://www.startmenux.com/uk/

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter