Правила дорожнього руху дітям картинки

  1. Картинки правил дорожнього руху дітям - вчимося граючись
  2. Правила дорожнього руху дітям, картинка правильна і неправильна - розбираємося разом
  3. Картинка ПДР дітям - на яке світло переходити дорогу
  4. Картинка з правил дорожнього руху
  5. Картинка з правил дорожнього руху дітям - де треба переходити дорогу
Знання і виконання правила дорожнього руху необхідно прищеплювати дітям з самого раннього віку, щоб підростаючи, хлопці могли усвідомлювати необхідність безпечної поведінки на автомобільній дорозі. Картинки за базовими правилами поведінки на дорозі відмінно допоможуть малятам наочно уявити собі як правильно поводитися на самій дорозі і біля неї.

Правила дорожнього руху дітям картинки - це яскраві зображення, які розкривають для дітей потенційно можливу ситуацію з двох сторін - вірною і невірною. У хлопців буде можливість самим прокоментувати зображення і визначити правильну модель поведінки. Завдання ж дорослих допомогти малюкам зрозуміти суть правил дорожнього руху - розкрити можливі наслідки їх порушення і користь від точного виконання.

В якості додаткового матеріалу ми рекоментуем ще переглянути " Безпека дорожнього руху для дітей в картинках ", А також добірку якісних зображень з техніки пожежної безпеки" Плакати пожежна безпека для дітей ".

Картинки правил дорожнього руху дітям - вчимося граючись

Не секрет, що діти найкраще засвоюють інформацію, яка подана у вигляді гри. Гра - це і є найефективніший механізм навчання, створений природою. Тому вихователям, учителям і батькам варто пам'ятати, що просте перерахування маленьким дітям правил дорожнього руху - це малоефективний механізм з точки зору засвоєння матеріалу. Намагайтеся максимально яскраво підносити інформацію, використовуючи при цьому не тільки картинки, а й вірші, розповіді, макети дороги з машинками, мультфільми тощо.

Практика показує, що коли діти активно беруть участь в обговоренні проблем безпеки на дорозі, коли вони самі роблять висновки і детально вникають в суть причин цих правил, то це і є шлях до виховання відповідальних і акуратних пішоходів і таких же майбутніх водіїв.

Правила дорожнього руху дітям, картинка правильна і неправильна - розбираємося разом

Картинка дітям - як грати і де грати

Всім хлопцям треба знати, як грати і де грати. Ігри прямо біля дороги дуже небезпечні для людей. Ось дурні хлопчаки на тролейбусі ззаду висять, люди в жаху кричать, це ж небезпечно для хлопців. Якщо тролейбус Труснеш злегка, впаде малюк, вдариться напевно. А ще ззаду машини по дорогах котять шини, авто по трасі швидко мчать, можуть наїхати на хлопців. Уважними треба бути, щоб собі не нашкодити, грайте лише у двориках охайних, а на дорозі будьте обережні.

Картинка ПДР дітям - на яке світло переходити дорогу

Як пішоходам червоне світло, всім треба стати на місці струнко. Шлях для машин відкритий, а людям немає, їм почекати треба зелений. Запам'ятай юний пішохід, лише на зелений є нам хід.

Картинка з правил дорожнього руху

Подивіться, що твориться, шум гудків і скрегіт шин! Діти їдуть по дорозі біля великих автомашин. Так не можна! Запам'ятай це, так ніколи не можна грати, можна потрапити в біду велику і руки ноги поламати.

Картинка з правил дорожнього руху дітям - де треба переходити дорогу

Запам'ятайте хлопці - є пішохідний перехід. Він є наземний і надземний, а є через підземний хід. Не можна бігти через дорогу, не можна машинам під колеса лізти, йди підземним переходом, шлях буде безпечним весь.

А якщо ти йдеш по зебрі, завжди уважним ти будь, дивись наліво і направо, щоб безпечним був твій шлях. Іди коли горить зелений, коли стоять машини в ряд, будь акуратним, будь тямущим, і навчи інших хлопців!Або ж дізнатися про всі нові матеріали в Твіттері або RSS-стрічці:


Ознайомтеся зі схожими статтями на нашому сайті, натисніть на тему, що цікавить: