Прем'єр-міністр Великобританії: Ми повинні вивчити ризики, пов'язані з біткойнов

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що її адміністрація має намір уважно вивчити феномен криптовалюта, таких як біткойн, через пов'язаних з ними криміногенних ризиків

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що її адміністрація має намір уважно вивчити феномен криптовалюта, таких як біткойн, через пов'язаних з ними криміногенних ризиків.

В рамках Всесвітнього Економічного Форуму в Давосі, Швейцарія, прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей розповіла про можливі обмеження таких сервісів, як Facebook і Google, через недостатнє прояви «соціальної відповідальності».

Її адміністрація раніше працювала з технологічними гігантами на предмет обмеження поширення в мережі дитячої порнографії, закликів до тероризму і використання Інтернету екстремістами, зазначила Мей.

З приводу криптовалюта, Мей, зокрема, сказала наступне, відповідаючи на питання головного редактора Bloomberg:

«У таких областях, як криптовалюта, як біткойн, ми повинні все дуже уважно вивчити, саме тому, що їх можуть використовувати злочинці».

У тому випадку, якщо влада Великобританії дійсно вирішили б ввести обмеження на цифрові валюти, почати їм довелося б з розглядів з Джорджом Осборном, колишнім канцлером казначейства Великобританії. Виступаючи в кінці 2015 року, канцлер підкреслив, що уряд «відхилиться від стандартного шляху», щоб зробити Великобританію глобальним центром фінансових технологій. «Цифрові валюти можуть зіграти велику роль в нашому фінансовому майбутньому», - сказав Осборн в той час.

Діліться вашою думкою про цю новину в коментарях.

підписуйтесь на Bitnovosti в telegram !.

джерело

Related