Приклади сайтів, інтернет-магазинів і блогів, створених в конструкторі uCoz (Юкоз)

  1. Приклад 1: Сайт російської виробничої компанії «ОЗОН-МОНТАЖ»
  2. Приклад 2: Інтернет-магазин ляльок «Monster High»
  3. Приклад 3: Інтернет-магазин настільних ігор «IGRA35.RU»
  4. Приклад 4: Сайт спільноти взаємодопомоги вчителів «Pedsovet»
  5. Приклад 5: Блог про створення сайтів «uGuide»
  6. Приклад 6: Блог любителів реслинга «PWNEWS»
  7. Приклад 7: Інтернет-магазин масажних столів Master-Tisch
  8. Приклад 8: Магазин кондитерських виробів "КОНФЕТКА"
  9. висновки

Конструктор сайтів uCoz - один з найкращих сервісів для створення сайтів, інтернет-магазинів, форумів і будь-яких інших типів сайтів. Головне завдання конструктора полягає в зручній подачі функціоналу та uCoz прекрасно з нею справляється. Це одна з основних причин його високу популярність. Багато з нас приходять в світ розробки сайтів саме через uCoz. Він потужний, універсальний, з повним доступом до HTML коду шаблонів, а головне безкоштовний.

Ми покажемо приклади хороших сайтів, створених в uCoz. Ви наочно переконаєтеся, що з його допомогою можна створювати відмінні сайти при належному рівні вміння.

Приклад 1: Сайт російської виробничої компанії «ОЗОН-МОНТАЖ»

Ozon-voda.ru - сайт компанії, що займається виробництвом обладнання для очищення води озонуванням. Всі головні візуальні фішки тут реалізовані на головній сторінці: наближення тексту, поява елементів, зміна цифр. Може бути все це дрібниці, які не заслуговують на особливу увагу, але наявність таких ефектів теж в якійсь мірі підкреслює професійний підхід до створення сайту, особливо якщо вони виконані на хорошому рівні.

Хочу такий же! Створити сайт в uCoz

У сайту досить складна структура з великою кількістю сторінок, але з навігацією проблем виникнути не повинно. Нагорі завжди відображається головне меню з посиланнями на основні розділи. Для зв'язку з менеджером є кнопка замовлення зворотного дзвінка. У ній необхідно написати тільки ім'я, телефон та зручний час для спілкування.

Сайт відмінно адаптований під екрани мобільних пристроїв. Єдиний недолік - підбір кольорів в деяких блоках. Сірий текст на білому тлі дуже погано читається. Відгуки взагалі розібрати дуже важко - не вистачає контрастності. Але це дрібниця, яку можна виправити в два кліка.

Приклад 2: Інтернет-магазин ляльок «Monster High»

MonsterDolls.ru - інтернет-магазин, який ідеально демонструє можливості uCoz в роботі з дизайном і оформленням сайту. Говорити після побаченого про будь-яких рамках здається дурним - змінений може бути буквально кожен об'єкт.

Хочу такий же! Створити сайт в uCoz

У сайті хотів би відзначити відмінне виконання каталогу ляльок - це дійсно вражає!

Приклад 3: Інтернет-магазин настільних ігор «IGRA35.RU»

Igra35.ru - звичайно, ця робота не зрівняється з попередніми. Вона не настільки ефектна в питаннях дизайну, але все ж відрізняється максимальною простотою і чистотою.

Хочу такий же! Створити сайт в uCoz

Тут немає ніяких зайвих елементів, а каталог магазину виконаний в гранично зрозумілою формі.

Приклад 4: Сайт спільноти взаємодопомоги вчителів «Pedsovet»

Pedsovet.su - сайт спільноти вчителів. Головним завданням цього проекту є обмін новими прийомами і методиками викладання. Адже далеко не часто вчителі можуть ділитися досвідом зі своїми колегами з інших регіонів при особистих зустрічах.

Хочу такий же! Створити сайт в uCoz

Цей майданчик, можливо, ідеальне місце не тільки для обміну педагогічними знаннями, але і для генерації нових ідей. Більш тісне спілкування проходить на Форумі - модулі, що входить до складу конструктора uCoz, і має відмінну реалізацію на цьому сайті.

Приклад 5: Блог про створення сайтів «uGuide»

Uguide.ru - цей блог, створений на uCoz, присвячений створенню сайтів і всьому, що з цим пов'язано. Навіть необізнаний новачок, який вирішив створити свій сайт, але не знає, на який конструктор сайтів варто звернути увагу, тут отримає вичерпні відповіді.

Хочу такий же! Створити сайт в uCoz

Варто підкреслити, що цей сайт використовує один з преміум-шаблонів uCoz, що вигідно відрізняє його на тлі подібних uCoz-блогів.

Приклад 6: Блог любителів реслинга «PWNEWS»

Pwnews.net - великий блог для шанувальників реслинга. №1 в Росії. Тут можна подивитися трансляції з російською озвучкою, почитати спортивні новини, початиться на форумі.

Хочу такий же! Створити сайт в uCoz

Дизайн хороший. У шокувала не валить, але виглядає доречним під тематику. Навігація зручна, контенту дуже багато. Напевно, багато фанатів знаходять тут віддушину - реслінг у нас не дуже розкручений і збирати інформацію по крихтах виглядає виснажливим. Тут вам дадуть все і відразу. Робота розробниками виконана величезна, що винагороджено аналогічного розміру трафіком. Причепитися особливо не до чого, та й порівнювати теж - гідних конкурентів в цій ніші сайт не має.

Приклад 7: Інтернет-магазин масажних столів Master-Tisch

Master-tisch.ru - інтернет-магазин, в якому продаються масажні столи від виробника. Відмінний приклад того, як на uCoz працюють інструменти, пов'язані з продажами. На головній сторінці сайту розміщується блок з інформацією про поточну акції. Нижче нього - популярні товари з кнопками покупки в один клік і додавання в корзину. У картці можна подивитися фотографії і технічні характеристики, вибрати колір і перевірити наявність. Є можливість додати кілька позицій на сторінку порівняння.

Хочу такий же! Створити сайт в uCoz

На сайті реалізована онлайн-оплата через захищену систему. В умовах доставки є окрема форма для розрахунку вартості, виходячи з регіону і компанії, послугами якої скористається покупець. Для спілкування з менеджером є онлайн-чат, створений за допомогою віджета «ВКонтакте», і форма замовлення зворотного дзвінка.

Сайт коректно відображається на всіх пристроях, що дуже важливо: подивитися асортимент і зробити замовлення можна хоч з телефону, це так само зручно, як вивчати товари на робочому столі.

Приклад 8: Магазин кондитерських виробів "КОНФЕТКА"

Konfetka44.ru - інтернет-магазин кондитерських виробів. На сайті реалізована можливість реєстрації, але купувати товари можна і без попереднього створення особистого кабінету. Для онлайн-оплати замовлення підключений сервіс «Яндекс.Деньги».

Хочу такий же! Створити сайт в uCoz

У картці кожного товару можна подивитися опис і специфікацію. Трохи не вистачає великих фотографій: мініатюра збільшується, але хочеться більше подробиць і ракурсів, особливо при вивченні подарункових наборів. Для залучення покупців використовується блок «Переглянуті товари», через який можна швидко повернутися до попередніх варіантів.

На сайті є розділ з новинами, що демонструє можливості відповідного модуля uCoz. У кожного поста - окрема картка з заголовком і описом. Можна подивитися архів новин, перейшовши до конкретної дати по календарю. Можливо, для інтернет-магазину це не найважливіша частина роботи, але добре подана інформація про акції - це завжди добре.

висновки

Зробити хороший сайт на uCoz - легко. У всякому разі, не складніше, ніж за допомогою будь-яких інших сервісів для створення сайтів, будь це повноцінні CMS-системи і вже тим більше інші конструктори сайтів. Все, що для цього потрібно - розібратися в наданому конструктором функціонал і навчитися ним користуватися. Удачі вам в сайтобудування!

Дополнительная информация

rss
Карта