Проблема з роутером D-Link? Мережа без доступу до інтернет? Після перезавантаження пропав Wi-Fi?

Купила я роутер D-Link DIR-651, налаштувала все за інструкцією і зіткнулася з проблемою, що при відключенні комп'ютера і харчування, роутер скидає налаштування DNS-сервера.

Передмова ... Рішення проблеми з роутером (маршрутизатором) дивіться нижче ↓

Починалося все з того, що підключила я спочатку роутер через LAN до стаціонарного комп'ютера. Все, що треба прописала, маршрутизатор включився і заробив, інтернет з'явився, ну і я зраділа. Потім подумала, що треба б перевірити Wi-Fi.

Включила ноутбук, він сам знайшов бездротове підключення до роутера, підключив все, інтернет заробив, і сайти стали відкриватися. Ну і ще вирішила перевірити бездротове підключення Wi-Fi з телефону і планшета. І там все виявилося добре, підключення пройшло успішно, і інтернет з'явився.

На наступний день, включаю роутер, потім ноутбук, а на ноутбуці не працює Wi-Fi ! Вірніше, пише, що мережа без доступу до інтернету. Саме бездротове підключення є, Wi-Fi працює і мережа підключена, а в куточку біля годинника, значок намальований, що «мережа без доступу до інтернету».

Спочатку я подумала, що проблеми з провайдером. Думаю як копірайтер - логічно, треба включити стаціонарний комп'ютер, і подивитися чи є інтернет там! Включила комп'ютер, який підключений через LAN до локальної мережі - інтернет працює.

Вирішила, що проблема з роутером D-Link! Зайшла в адмінку роутера, покопалася, підправила настройки DNS, заново все ввела, підключила, дивлюся - Wi-Fi запрацював. Спеціально все вимкнула і потім включила заново. Дивлюся, все працює, інтернет нікуди не пропав, вай-фай на ноутбуці є. Ну, я зраділа, все вимкнула і поїхала у своїх справах. Увечері приїжджаю, включаю роутер - вмикаю комп'ютер і ноутбук, а вай-фай мережу знову пропадає. І знову така ж нісенітниця, немає підключення до інтернету.

Ось тоді я засмутилася і почала шукати інформацію, може у когось були подібні проблеми з роутером. Але ніде не знайшла конкретне рішення своєї проблеми. Ось деякі варіанти рішень, які я знайшла на форумах:

Поради користувачів:

1) Спробуйте налаштувати фіксовані IP в залежності від MAC. І перевірте DHCP на роутері, настройки lease time.

2) Іноді маршрутизатори перестають бачити wi-fi, або не можуть підключитися. Просто перезавантажте роутер.

3) Може проблема через фільтрацію по MAC, який був вбитий у провайдера на комп'ютері, а не на роутері.

4) Потрібно оновити прошивку роутера.

5) Можливо, потрібно відключити в налаштуваннях роутера режим 802.11n і включити не змішаний режим (b / g / n), а режим «тільки g».

6) Встановіть в роутері режим WPA / WPA2 або включите фільтрацію по MAC-адресу.

7) Можливо, проблеми з неправильно працює мережевий картою ноутбука.

На жаль, мені поради не допомогли, а провайдеру дзвонити не хотіла. Тому, вирішила шукати спосіб вирішення проблеми з роутером, як завжди методом проб і помилок. І знайшла 🙂 Виявилося все просто!

Після недовгих побудов логічних ланцюжків між роутером і двома комп'ютерами, я прийшла до висновку, що причина криється в ноутбуці.

Перш за все, треба сказати, що я нічого не змінювала в настройках бездротової мережі, а режим WPA / WPA2 вже стояв заздалегідь.

Вирішила проблему з роутером просто! Зайшла в мережу ноутбука і виявила, що налаштування стоять автоматичні на отримання IP-адреси і DNS-сервера.

Але так як я на роутері підправляла тільки DNS, то я вирішила вписати туди свою адресу DNS-сервера і альтернативний DNS, які можна подивитися в настройках мережі на стаціонарному комп'ютері, ну або запитати у провайдера. Отримала ось таку картину:

Моє здивування було безмірним, коли побачила, що все запрацювало. Потім я спеціально все вимкнула, а на наступний день з диким сумнівом включила роутер і ноутбук, чекаючи, що будуть знову проблеми з Wi-Fi інтернетом. Але немає, все запрацювало дуже швидко і добре, і сайт « Думай як копірайтер »Відкрився без проблем.

Зверніть увагу, на те, як виявити проблеми з Wi-Fi, якщо у вас пише, що інтернет підключений і все працює. На першому малюнку (несправний вай-фай) передача інформації в байтах набагато менше, ніж на другому (справний вай-фай):

Ось така історія, яка доводить, що вирішення проблеми буває не завжди складним.

PS: цікавий факт, який мені до сих пір не ясний. На планшеті і на телефоні, налаштування я ніякі не прописала для бездротового підключення до вай-фай, вони там як стояли автоматичні, так і стоять досі, але що цікаво, що Wi-Fi інтернет на телефоні і на планшеті працював як тоді, так і зараз. Парадокс ...

на вашому сайті.

Дополнительная информация

rss
Карта