Професійна реставрація фотографій в Москві, відреставрувати фото поганої якості за доступними цінами

  1. Де відреставрувати фотографію?

У наших фотоальбомах зберігається маса спогадів У наших фотоальбомах зберігається маса спогадів. Кожна фотографія приховує за собою історію сім'ї, наше минуле і минуле наших предків. Це безцінний скарб, який ні в якому разі не можна втратити!

Кожен кадр повинен зберігатися максимально дбайливо, але не завжди це виходить, і багато що залежить не від нас. Частий перегляд фотокарток і навколишні умови (світло, волога, температура) неминуче призводять до погіршення поверхні зображення: з'являються заломи, тріщини, плями і інші дефекти. А деякі зображення просто вигорають з часом і стає важко розрізняються.

Що ж робити в тому випадку, якщо фотографія пошкоджена, а хочеться повернути їй первісний вигляд?
Відповідь проста: потрібно відреставрувати фото, як реставрують старі картини, наприклад. Але весь процес реставрації, в даному випадку, буде відбуватися в цифровому форматі спеціальними графічними програмами. Тому перед реставрацією фотокартку потрібно перевести в цифровий формат, по-іншому, відсканувати.

Для отримання більш якісної ретуші, сканування потрібно проводити на професійному сканері, який володіє великою оптичною щільністю. Після сканування фахівець за допомогою інструментів спеціальної програми акуратно відновить всі початкові характеристики зображення, і навіть дещо покращить знімок.

Де відреставрувати фотографію?

Компанія Євровідео виробляє відновлення фотографій будь-якої складності, починаючи від найпростішої, де потрібно прибрати пил на тлі, якусь невелику бруд, зробити корекцію і кадрування, до найскладнішої, коли необхідно відновити втрачені деталі зображення або зробити отрисовку зіпсованої фотографії.

Докладні ціни на послугу реставрація старих фотографій в Москві розміщені тут .

Щоб замовити послугу професійної реставрації фото і проконсультувати з усіх питань, зателефонуйте нам +7 (495) 772-55-96 або напишіть на пошту [email protected] .

13.06.2018

Інші записи в блозі

Де відреставрувати фотографію?
Що ж робити в тому випадку, якщо фотографія пошкоджена, а хочеться повернути їй первісний вигляд?
Де відреставрувати фотографію?