Прогнози: курс новозеландського долара

Вірний прогноз - запорука успіху на будь-якому з ринків: валютному, фондовому або товарному. У разі правильного прогнозування поведінки ціни валютної пари, цінних паперів або вартості сировини чи продовольства прибуток отримують як трейдер, так і інвестор.

Особливе значення прогнозування підтверджує той факт, що прогнози регулярно публікуються в найавторитетніших ділових іноземних ЗМІ , На подобі: The Guardian, The Financial Times, The New York Times, Forbes, вітчизняні ЗМІ Росії і СНД . Також прогнози випускають все без винятку аналітичні агентства, брокерські компанії, ПІФи , Інвестиційні компанії такого роду як Фінам, БКС, Трійка Діалог. На телебаченні і на радіо також виходять прогнози в спеціалізованих випусках. Багато прогнози є безкоштовними як для брокерів Форекс, так і для біржових трейдерів в той час, як прогнози від справжніх гуру, що спеціалізуються на конкретних ринках уже тривалий час, можуть коштувати досить дорого.

Найбільш визнані і успішні аналітики своїми прогнозами впливають на роботу Центробанків всіх держав (Банків Росії, наприклад: Альфа банк, ВТБ банк і Ощадбанк, банків Білорусі , банків України , банків Європи і банків США та інших), тобто прогнози впливають на економіки Нової Зеландії, України, Вірменії , Туреччини , Азербайджану , Грузії , Канади, Мексики, Бразилії , США, Петербурга та Москви, Дагестану РФ, Єгипту , Лівії , Африки, Польщі, Франції , Хорватії , Швейцарії , Латвії , Литви , Естонії , Фінляндії , Південної Осетії , Абхазії , Австралії , Ізраїлю , Індії, Сінгапуру, Ірану , Болгарії , Великобританії , Німеччині , Інгушетії , Чечні РФ, Північній Осетії , Білорусі, Молдови, Казахстану , Киргизстану , Таджикистану , Узбекистану , Хорватії, Чехії , Чорногорії , Тайлайда, Тунісу , Греції , Іспанії та інших.

За допомогою прогнозів трейдери планують продажу і покупки на біржах товарів і сировини, де реалізуються бензин , нафту , Золото і срібло , газ і бавовна , кава і цукор , пшениця і діаманти, а також інші продукти та інші товари.

Для складання прогнозів використовуються кілька видів аналізів, основними серед них вважаються вже тривалий час фундаментальний і технічний види. Останній вид аналізу заснований на математичних закономірностях і багаторічних спостереженнях за поведінкою котирувань валюти на Форекс. В той же час фундаментальний аналіз є квінтесенцією різних економічних і навіть психологічних чинників. Будь-яка інформація дуже чуйно сприймається на валютному ринку, це можуть бути висловлювання відомих аналітиків, керівників великих банків, фінансових міністрів, а також звіти по діяльності ключових фінансово-кредитних установ.

Складаються фахівцями прогнози діляться за часом своєї дії на довгострокові, середньо і короткострокові прогнози. Всі вони визначають руху курсів валют не тільки резервних валют світу, таких як долар США або євро , Але і динаміку котирувань білоруського рубля , Фунта стерлінгів, євро, казахстанського тенге , канадського долара , Китайського юаня, литовського літа , новозеландського долара , російського рубля , сінгапурського долара , Української гривні, швейцарського франка , японської ієни , австралійського долара і багатьох інших.

рис.1. Графік

новозеландського долара до долара США
новозеландського долара до долара США

Прогноз курсу новозеландського долара в кінці 2011 року з огляду на нестабільну фінансову ситуацію в Євросоюзі також виявився несприятливим для валюти Нової Зеландії, так як азіатські ринки дуже залежать від ринків європейських. Внаслідок цього курс новозеландського долара перебував в низхідному русі, з огляду на негативні дані станом національної економіки і незмінному рівні процентної ставки Резервного Банку Нової Зеландії, який залишив її на грудень 2011 року на колишньому рівні 2,5%.

Ослаблення курсу новозеландського долара, проте, сприятливо впливає на національну економіку, так як товари, що експортуються стають дешевшими для зовнішніх ринків, а значить, їх конкурентоспроможність зростає, що в свою чергу позитивно впливає на розвиток відповідних галузей промисловості орієнтованих на експорт. Додаткові прибутки отримує і сфера туризму, так як в країну з більш дешевою валютою з більшою охотою їдуть численні туристи з різних країн світу, в тому числі і представники шоу-бізнесу (Філіпа Кіркорова, Ані Лорак , Аллу Пугачову , Анастасію Волочкову , Крістіну Орбакайте, Ксенію Собчак та інші відомі особистості).

Перебуваючи на території Нової Зеландії, іноземні гості можуть дешевше (в перерахунку на свою валюту або долар США) купувати різні товари, особливо це актуально в разі придбання ексклюзивних речей, таких як діаманти, яхти, виробами з діамантів, елітну нерухомість, дорогі собаки, новинки інтерактивних ігор, останні моделі телефонів і представницькі авто (БМВ, Нісан, Форд , Шевроле , Фольксваген , Мерседес , УАЗ , Опель , Рено , Ауді , Тойота , Мазда , Кіа) і інших. Здійснювати аналогічні вигідні покупки можна також за допомогою інтернет-сервісів, які передбачають обмін валют: LiqPay, РayPal, WebMoney, Qiwi (Ківі) і російська « Яндекс .Гроші »та багато інших. ін.

З огляду на все вищесказане, складно переоцінити значення прогнозів курсів валют. Адже за допомогою правильного використання вірно складених прогнозів можна не тільки заощадити, але і заробити цілий капітал, беручи участь в торгах ан валютній біржі як в якості трейдера, так і інвестора, яка довірила свої кошти в управління надійному брокеру.