Програма для обліку трафіку в мережі та Інтернет

 1. Програма для обліку трафіку в мережі та Інтернет Простота настройки! Графіки витрати в реальному...
 2. Приклади завдань, що вирішуються програмою
 3. нагороди
 4. Програма для обліку трафіку в мережі та Інтернет
 5. Можливості програми, як збирати дані про трафік
 6. Приклади завдань, що вирішуються програмою
 7. нагороди
 8. Програма для обліку трафіку в мережі та Інтернет
 9. Можливості програми, як збирати дані про трафік
 10. Приклади завдань, що вирішуються програмою
 11. нагороди

Програма для обліку трафіку в мережі та Інтернет
 • Простота настройки!
 • Графіки витрати в реальному часі.
 • Контроль всіх пристроїв з одного ПК.
 • Оповіщення при перевищенні ліміту.
 • Підтримка WMI, SNMPv1 / 2c / 3 і 64-бітових лічильників.
 • Визначте, хто і звідки викачує.
 • Перевірте провайдера!

10-Страйк: Облік Трафіку - це проста програма для контролю витрат трафіку на комп'ютерах, комутаторах, серверах в мережі на підприємстві і навіть вдома (3 сенсора можна моніторити безкоштовно в пробної версії навіть після закінчення 30-денного пробного періоду) "10-Страйк: Облік Трафіку" - це проста програма для контролю витрат трафіку на комп'ютерах, комутаторах, серверах в мережі на підприємстві і навіть вдома (3 сенсора можна моніторити безкоштовно в пробної версії навіть після закінчення 30-денного пробного періоду). Здійснюйте моніторинг обсягів вхідного і вихідного споживаного трафіку на комп'ютерах всієї вашої локальної мережі, в т.ч. при виході в Інтернет.

Програма постійно здійснює збір статистики з хостів мережі по вхідному і вихідного трафіку і відображає в реальному часі динаміку зміни швидкості передачі даних на мережеві інтерфейси у вигляді графіків і таблиць Програма постійно здійснює збір статистики з хостів мережі по вхідному і вихідного трафіку і відображає в реальному часі динаміку зміни швидкості передачі даних на мережеві інтерфейси у вигляді графіків і таблиць.

За допомогою нашої програми обліку ви можете виявити недобросовісних користувачів, які витрачають багато Інтернет-трафіку у вашій організації За допомогою нашої програми обліку ви можете виявити недобросовісних користувачів, які витрачають багато Інтернет-трафіку у вашій організації. Порушення трудової дисципліни співробітниками призводить до зниження продуктивності праці. Найпростіший аналіз споживання трафіку комп'ютерами співробітників дозволить виявити найбільш активних користувачів мережі. При використанні WMI-сенсорів, на комп'ютери мережі навіть нічого не потрібно встановлювати, потрібен лише пароль адміністратора.

На жаль, в нашій країні ще не скрізь Інтернет-трафік для юридичних осіб дешевий На жаль, в нашій країні ще не скрізь Інтернет-трафік для юридичних осіб дешевий. Часто буває, що надмірна Інтернет-активність користувачів (часто не пов'язана з робочим процесом) призводить до перевитрати коштів організації на оплату підключення. Використання нашої програми допоможе попередити отримання несподівано високих рахунків за Інтернет на преприятий. Ви можете налаштувати оповіщення на споживання певного обсягу трафіку комп'ютерами мережі за період часу.

Завантажте безкоштовну 30-денну версію прямо зараз і спробуйте Завантажте безкоштовну 30-денну версію прямо зараз і спробуйте! Протягом тестового періоду обмежень на число сенсорів (що відслідковуються мережевих інтерфейсів) немає. Після 30 днів тесту у вас залишиться 3 сенсора безкоштовно назавжди. можна запросити безкоштовний ключ на 10 сенсорів!

Підтримуються Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012/10/2016.

Програма включена в єдиний реєстр російських програм Мінкомзв'язку Програма включена в єдиний реєстр російських програм Мінкомзв'язку.

Можливості програми, як збирати дані про трафік

Програма реалізована у вигляді служби і може бути встановлена на сервері для обліку трафіку в мережі, накопичення статистики та видачі сповіщень у фоновому режимі цілодобово Програма реалізована у вигляді служби і може бути встановлена на сервері для обліку трафіку в мережі, накопичення статистики та видачі сповіщень у фоновому режимі цілодобово. Пакет повністю функціональний в усіх сучасних версіях Windows, починаючи з Windows 2000, і закінчуючи Windows 7/8 і Server 2008/2012/10/2016.

Облік трафіку може здійснюватися по: 1) SNMP протоколом (для комутаторів і * nix-пристроїв), 2) WMI (для ПК), а також 3) за допомогою віддалених агентів (додатковий компонент програми, що встановлюється на віддалені комп'ютери Windows) Облік трафіку може здійснюватися по: 1) SNMP протоколом (для комутаторів і * nix-пристроїв), 2) WMI (для ПК), а також 3) за допомогою віддалених агентів (додатковий компонент програми, що встановлюється на віддалені комп'ютери Windows). Підтримка SNMP дозволяє опитувати Linux-комп'ютери і сервери, керовані комутатори та інше мережеве обладнання. Агенти для ПК містять вбудований сниффер, який дозволяє отримувати адреси хостів, з якими йде обмін, і накопичувати статистику для виявлення найбільш активних віддалених хостів. Агент включений в дистрибутив програми і може бути встановлений централізовано без обходу комп'ютерів в домені.

Ви можете налаштувати оповіщення і запуск певних дій (від відправки SMS і e-mail повідомлень до завершення роботи комп'ютерів і перезапуску служб) при перевищенні критичних значень швидкості або обсягу трафіку будь-яким хостом Ви можете налаштувати оповіщення і запуск певних дій (від відправки SMS і e-mail повідомлень до завершення роботи комп'ютерів і перезапуску служб) при перевищенні критичних значень швидкості або обсягу трафіку будь-яким хостом. Програма обліку трафіку в мережі володіє широкими можливостями формування звітності і перегляду статистики у вигляді графіків і зведених таблиць.

Ви можете проаналізувати графіки і таблиці витрати трафіку в мережі і виявити комп'ютери службовців, які споживають найбільше трафіку, а також проаналізувати адреси хостів в мережі Інтернет, з якими йде інтенсивний обмін даними (проте для цього на віддалені ПК потрібно буде встановити агент з вбудованим сніффером, а в програмі використовувати сенсор типу Аналіз мережевих пакетів Ви можете проаналізувати графіки і таблиці витрати трафіку в мережі і виявити комп'ютери службовців, які споживають найбільше трафіку, а також проаналізувати адреси хостів в мережі Інтернет, з якими йде інтенсивний обмін даними (проте для цього на віддалені ПК потрібно буде встановити агент з вбудованим сніффером, а в програмі використовувати сенсор типу "Аналіз мережевих пакетів"!), що дозволить зробити висновки про те, чим займаються співробітники підприємства на робочому місці.

Приклади завдань, що вирішуються програмою

* У вас лімітований обсяг трафіку * У вас лімітований обсяг трафіку? Ви впевнені в чесності вашого провайдера? Звірте свідчення обсягу трафіку провайдера з даними лічильників нашої програми обліку.

* Є сумніви з приводу ширини наданого каналу * Є сумніви з приводу ширини наданого каналу? Дізнайтеся середнє і максимальне значення швидкості передачі інформації за будь-який період в нашій програмі.

* Періодично падає швидкість на мережевому інтерфейсі комутатора * Періодично падає швидкість на мережевому інтерфейсі комутатора? А може, порт взагалі перестав функціонувати? Програма зафіксує це і сповістить вас негайно!

* Повільно відкриваються сторінки сайтів * Повільно відкриваються сторінки сайтів? Може бути, хтось в офісі викачує фільми, забиваючи весь канал? Дізнайтеся хто це за допомогою нашої програми обліку трафіку!

* Чи боїтеся переступити ліміт передплаченого трафіку при використанні Інтернету на підприємстві або мобільного доступу в мережах 3G / 4G * Чи боїтеся "переступити" ліміт передплаченого трафіку при використанні Інтернету на підприємстві або мобільного доступу в мережах 3G / 4G? Встановіть сигналізацію на перевищення допустимого обсягу даних за будь-який період.

Скріншоти головного вікна програми:

Скріншоти головного вікна програми:Ви можете спостерігати графіки швидкості вхідного і вихідного трафіку комп'ютерів і мережевих пристроїв на екрані в режимі реального часу. Можна оперативно визначити, хто витрачає більше всіх трафіку і забиває канал.

Програма відстежує витрата трафіку на комп'ютерах мережі постійно зростає і може сповіщати вас при виконанні певних умов, які ви можете задати. Наприклад, якщо обсяг витраченого трафіку будь-яким комп'ютером перевищує задану величину, або середня швидкість передачі інформації за певний період вище / нижче порогового значення. При виконанні заданої умови програма сповістить вас одним із таких способів:

 • видача повідомлення на екран комп'ютера;
 • звуковий сигнал;
 • відправка e-mail повідомлень;
 • запис в лог-файл програми;
 • запис в Event Log системи.

Крім того, програма обліку трафіку може виконати певні дії при виконанні умов: запустити програму, виконати VB- або JS-скрипт, перезапустити службу, перезавантажити комп'ютер і т.п.

У міру роботи програма моніторингу накопичує статистику споживання трафіку комп'ютерами мережі. Ви можете в будь-який момент дізнатися, хто і скільки споживав трафіку в будь-який момент часу, які швидкості передачі даних досягалися. Графіки швидкості скачування / віддачі трафіку, а також таблиці споживання трафіку, можуть бути побудовані для будь-якого періоду часу або дати.

нагороди

У лютому 2015 року англійська версія програми заслужила нагороду - фіналіст конкурсу Network Computing Awards 2015» популярного великобританського журналу Network Computing в номінації Продукт року для оптимізації ІТ (IT Optimisation Product of The Year) У лютому 2015 року англійська версія програми заслужила нагороду - фіналіст конкурсу "Network Computing Awards 2015» популярного великобританського журналу "Network Computing" в номінації "Продукт року для оптимізації ІТ" (IT Optimisation Product of The Year).

При покупці ліцензії ви отримаєте підписку на безкоштовні оновлення програми і тих. підтримку протягом одного року.

Завантажте безкоштовну 30-денну версію прямо зараз і спробуйте! Підтримуються Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012/10/2016.

Програма для обліку трафіку в мережі та Інтернет

 • Простота настройки!
 • Графіки витрати в реальному часі.
 • Контроль всіх пристроїв з одного ПК.
 • Оповіщення при перевищенні ліміту.
 • Підтримка WMI, SNMPv1 / 2c / 3 і 64-бітових лічильників.
 • Визначте, хто і звідки викачує.
 • Перевірте провайдера!

10-Страйк: Облік Трафіку - це проста програма для контролю витрат трафіку на комп'ютерах, комутаторах, серверах в мережі на підприємстві і навіть вдома (3 сенсора можна моніторити безкоштовно в пробної версії навіть після закінчення 30-денного пробного періоду) "10-Страйк: Облік Трафіку" - це проста програма для контролю витрат трафіку на комп'ютерах, комутаторах, серверах в мережі на підприємстві і навіть вдома (3 сенсора можна моніторити безкоштовно в пробної версії навіть після закінчення 30-денного пробного періоду). Здійснюйте моніторинг обсягів вхідного і вихідного споживаного трафіку на комп'ютерах всієї вашої локальної мережі, в т.ч. при виході в Інтернет.

Програма постійно здійснює збір статистики з хостів мережі по вхідному і вихідного трафіку і відображає в реальному часі динаміку зміни швидкості передачі даних на мережеві інтерфейси у вигляді графіків і таблиць Програма постійно здійснює збір статистики з хостів мережі по вхідному і вихідного трафіку і відображає в реальному часі динаміку зміни швидкості передачі даних на мережеві інтерфейси у вигляді графіків і таблиць.

За допомогою нашої програми обліку ви можете виявити недобросовісних користувачів, які витрачають багато Інтернет-трафіку у вашій організації За допомогою нашої програми обліку ви можете виявити недобросовісних користувачів, які витрачають багато Інтернет-трафіку у вашій організації. Порушення трудової дисципліни співробітниками призводить до зниження продуктивності праці. Найпростіший аналіз споживання трафіку комп'ютерами співробітників дозволить виявити найбільш активних користувачів мережі. При використанні WMI-сенсорів, на комп'ютери мережі навіть нічого не потрібно встановлювати, потрібен лише пароль адміністратора.

На жаль, в нашій країні ще не скрізь Інтернет-трафік для юридичних осіб дешевий На жаль, в нашій країні ще не скрізь Інтернет-трафік для юридичних осіб дешевий. Часто буває, що надмірна Інтернет-активність користувачів (часто не пов'язана з робочим процесом) призводить до перевитрати коштів організації на оплату підключення. Використання нашої програми допоможе попередити отримання несподівано високих рахунків за Інтернет на преприятий. Ви можете налаштувати оповіщення на споживання певного обсягу трафіку комп'ютерами мережі за період часу.

Завантажте безкоштовну 30-денну версію прямо зараз і спробуйте Завантажте безкоштовну 30-денну версію прямо зараз і спробуйте! Протягом тестового періоду обмежень на число сенсорів (що відслідковуються мережевих інтерфейсів) немає. Після 30 днів тесту у вас залишиться 3 сенсора безкоштовно назавжди. можна запросити безкоштовний ключ на 10 сенсорів!

Підтримуються Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012/10/2016.

Програма включена в єдиний реєстр російських програм Мінкомзв'язку Програма включена в єдиний реєстр російських програм Мінкомзв'язку.

Можливості програми, як збирати дані про трафік

Програма реалізована у вигляді служби і може бути встановлена на сервері для обліку трафіку в мережі, накопичення статистики та видачі сповіщень у фоновому режимі цілодобово Програма реалізована у вигляді служби і може бути встановлена на сервері для обліку трафіку в мережі, накопичення статистики та видачі сповіщень у фоновому режимі цілодобово. Пакет повністю функціональний в усіх сучасних версіях Windows, починаючи з Windows 2000, і закінчуючи Windows 7/8 і Server 2008/2012/10/2016.

Облік трафіку може здійснюватися по: 1) SNMP протоколом (для комутаторів і * nix-пристроїв), 2) WMI (для ПК), а також 3) за допомогою віддалених агентів (додатковий компонент програми, що встановлюється на віддалені комп'ютери Windows) Облік трафіку може здійснюватися по: 1) SNMP протоколом (для комутаторів і * nix-пристроїв), 2) WMI (для ПК), а також 3) за допомогою віддалених агентів (додатковий компонент програми, що встановлюється на віддалені комп'ютери Windows). Підтримка SNMP дозволяє опитувати Linux-комп'ютери і сервери, керовані комутатори та інше мережеве обладнання. Агенти для ПК містять вбудований сниффер, який дозволяє отримувати адреси хостів, з якими йде обмін, і накопичувати статистику для виявлення найбільш активних віддалених хостів. Агент включений в дистрибутив програми і може бути встановлений централізовано без обходу комп'ютерів в домені.

Ви можете налаштувати оповіщення і запуск певних дій (від відправки SMS і e-mail повідомлень до завершення роботи комп'ютерів і перезапуску служб) при перевищенні критичних значень швидкості або обсягу трафіку будь-яким хостом Ви можете налаштувати оповіщення і запуск певних дій (від відправки SMS і e-mail повідомлень до завершення роботи комп'ютерів і перезапуску служб) при перевищенні критичних значень швидкості або обсягу трафіку будь-яким хостом. Програма обліку трафіку в мережі володіє широкими можливостями формування звітності і перегляду статистики у вигляді графіків і зведених таблиць.

Ви можете проаналізувати графіки і таблиці витрати трафіку в мережі і виявити комп'ютери службовців, які споживають найбільше трафіку, а також проаналізувати адреси хостів в мережі Інтернет, з якими йде інтенсивний обмін даними (проте для цього на віддалені ПК потрібно буде встановити агент з вбудованим сніффером, а в програмі використовувати сенсор типу Аналіз мережевих пакетів Ви можете проаналізувати графіки і таблиці витрати трафіку в мережі і виявити комп'ютери службовців, які споживають найбільше трафіку, а також проаналізувати адреси хостів в мережі Інтернет, з якими йде інтенсивний обмін даними (проте для цього на віддалені ПК потрібно буде встановити агент з вбудованим сніффером, а в програмі використовувати сенсор типу "Аналіз мережевих пакетів"!), що дозволить зробити висновки про те, чим займаються співробітники підприємства на робочому місці.

Приклади завдань, що вирішуються програмою

* У вас лімітований обсяг трафіку * У вас лімітований обсяг трафіку? Ви впевнені в чесності вашого провайдера? Звірте свідчення обсягу трафіку провайдера з даними лічильників нашої програми обліку.

* Є сумніви з приводу ширини наданого каналу * Є сумніви з приводу ширини наданого каналу? Дізнайтеся середнє і максимальне значення швидкості передачі інформації за будь-який період в нашій програмі.

* Періодично падає швидкість на мережевому інтерфейсі комутатора * Періодично падає швидкість на мережевому інтерфейсі комутатора? А може, порт взагалі перестав функціонувати? Програма зафіксує це і сповістить вас негайно!

* Повільно відкриваються сторінки сайтів * Повільно відкриваються сторінки сайтів? Може бути, хтось в офісі викачує фільми, забиваючи весь канал? Дізнайтеся хто це за допомогою нашої програми обліку трафіку!

* Чи боїтеся переступити ліміт передплаченого трафіку при використанні Інтернету на підприємстві або мобільного доступу в мережах 3G / 4G * Чи боїтеся "переступити" ліміт передплаченого трафіку при використанні Інтернету на підприємстві або мобільного доступу в мережах 3G / 4G? Встановіть сигналізацію на перевищення допустимого обсягу даних за будь-який період.

Скріншоти головного вікна програми:

Скріншоти головного вікна програми:Ви можете спостерігати графіки швидкості вхідного і вихідного трафіку комп'ютерів і мережевих пристроїв на екрані в режимі реального часу. Можна оперативно визначити, хто витрачає більше всіх трафіку і забиває канал.

Програма відстежує витрата трафіку на комп'ютерах мережі постійно зростає і може сповіщати вас при виконанні певних умов, які ви можете задати. Наприклад, якщо обсяг витраченого трафіку будь-яким комп'ютером перевищує задану величину, або середня швидкість передачі інформації за певний період вище / нижче порогового значення. При виконанні заданої умови програма сповістить вас одним із таких способів:

 • видача повідомлення на екран комп'ютера;
 • звуковий сигнал;
 • відправка e-mail повідомлень;
 • запис в лог-файл програми;
 • запис в Event Log системи.

Крім того, програма обліку трафіку може виконати певні дії при виконанні умов: запустити програму, виконати VB- або JS-скрипт, перезапустити службу, перезавантажити комп'ютер і т.п.

У міру роботи програма моніторингу накопичує статистику споживання трафіку комп'ютерами мережі. Ви можете в будь-який момент дізнатися, хто і скільки споживав трафіку в будь-який момент часу, які швидкості передачі даних досягалися. Графіки швидкості скачування / віддачі трафіку, а також таблиці споживання трафіку, можуть бути побудовані для будь-якого періоду часу або дати.

нагороди

У лютому 2015 року англійська версія програми заслужила нагороду - фіналіст конкурсу Network Computing Awards 2015» популярного великобританського журналу Network Computing в номінації Продукт року для оптимізації ІТ (IT Optimisation Product of The Year) У лютому 2015 року англійська версія програми заслужила нагороду - фіналіст конкурсу "Network Computing Awards 2015» популярного великобританського журналу "Network Computing" в номінації "Продукт року для оптимізації ІТ" (IT Optimisation Product of The Year).

При покупці ліцензії ви отримаєте підписку на безкоштовні оновлення програми і тих. підтримку протягом одного року.

Завантажте безкоштовну 30-денну версію прямо зараз і спробуйте! Підтримуються Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012/10/2016.

Програма для обліку трафіку в мережі та Інтернет

 • Простота настройки!
 • Графіки витрати в реальному часі.
 • Контроль всіх пристроїв з одного ПК.
 • Оповіщення при перевищенні ліміту.
 • Підтримка WMI, SNMPv1 / 2c / 3 і 64-бітових лічильників.
 • Визначте, хто і звідки викачує.
 • Перевірте провайдера!

10-Страйк: Облік Трафіку - це проста програма для контролю витрат трафіку на комп'ютерах, комутаторах, серверах в мережі на підприємстві і навіть вдома (3 сенсора можна моніторити безкоштовно в пробної версії навіть після закінчення 30-денного пробного періоду) "10-Страйк: Облік Трафіку" - це проста програма для контролю витрат трафіку на комп'ютерах, комутаторах, серверах в мережі на підприємстві і навіть вдома (3 сенсора можна моніторити безкоштовно в пробної версії навіть після закінчення 30-денного пробного періоду). Здійснюйте моніторинг обсягів вхідного і вихідного споживаного трафіку на комп'ютерах всієї вашої локальної мережі, в т.ч. при виході в Інтернет.

Програма постійно здійснює збір статистики з хостів мережі по вхідному і вихідного трафіку і відображає в реальному часі динаміку зміни швидкості передачі даних на мережеві інтерфейси у вигляді графіків і таблиць Програма постійно здійснює збір статистики з хостів мережі по вхідному і вихідного трафіку і відображає в реальному часі динаміку зміни швидкості передачі даних на мережеві інтерфейси у вигляді графіків і таблиць.

За допомогою нашої програми обліку ви можете виявити недобросовісних користувачів, які витрачають багато Інтернет-трафіку у вашій організації За допомогою нашої програми обліку ви можете виявити недобросовісних користувачів, які витрачають багато Інтернет-трафіку у вашій організації. Порушення трудової дисципліни співробітниками призводить до зниження продуктивності праці. Найпростіший аналіз споживання трафіку комп'ютерами співробітників дозволить виявити найбільш активних користувачів мережі. При використанні WMI-сенсорів, на комп'ютери мережі навіть нічого не потрібно встановлювати, потрібен лише пароль адміністратора.

На жаль, в нашій країні ще не скрізь Інтернет-трафік для юридичних осіб дешевий На жаль, в нашій країні ще не скрізь Інтернет-трафік для юридичних осіб дешевий. Часто буває, що надмірна Інтернет-активність користувачів (часто не пов'язана з робочим процесом) призводить до перевитрати коштів організації на оплату підключення. Використання нашої програми допоможе попередити отримання несподівано високих рахунків за Інтернет на преприятий. Ви можете налаштувати оповіщення на споживання певного обсягу трафіку комп'ютерами мережі за період часу.

Завантажте безкоштовну 30-денну версію прямо зараз і спробуйте Завантажте безкоштовну 30-денну версію прямо зараз і спробуйте! Протягом тестового періоду обмежень на число сенсорів (що відслідковуються мережевих інтерфейсів) немає. Після 30 днів тесту у вас залишиться 3 сенсора безкоштовно назавжди. можна запросити безкоштовний ключ на 10 сенсорів!

Підтримуються Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012/10/2016.

Програма включена в єдиний реєстр російських програм Мінкомзв'язку Програма включена в єдиний реєстр російських програм Мінкомзв'язку.

Можливості програми, як збирати дані про трафік

Програма реалізована у вигляді служби і може бути встановлена на сервері для обліку трафіку в мережі, накопичення статистики та видачі сповіщень у фоновому режимі цілодобово Програма реалізована у вигляді служби і може бути встановлена на сервері для обліку трафіку в мережі, накопичення статистики та видачі сповіщень у фоновому режимі цілодобово. Пакет повністю функціональний в усіх сучасних версіях Windows, починаючи з Windows 2000, і закінчуючи Windows 7/8 і Server 2008/2012/10/2016.

Облік трафіку може здійснюватися по: 1) SNMP протоколом (для комутаторів і * nix-пристроїв), 2) WMI (для ПК), а також 3) за допомогою віддалених агентів (додатковий компонент програми, що встановлюється на віддалені комп'ютери Windows) Облік трафіку може здійснюватися по: 1) SNMP протоколом (для комутаторів і * nix-пристроїв), 2) WMI (для ПК), а також 3) за допомогою віддалених агентів (додатковий компонент програми, що встановлюється на віддалені комп'ютери Windows). Підтримка SNMP дозволяє опитувати Linux-комп'ютери і сервери, керовані комутатори та інше мережеве обладнання. Агенти для ПК містять вбудований сниффер, який дозволяє отримувати адреси хостів, з якими йде обмін, і накопичувати статистику для виявлення найбільш активних віддалених хостів. Агент включений в дистрибутив програми і може бути встановлений централізовано без обходу комп'ютерів в домені.

Ви можете налаштувати оповіщення і запуск певних дій (від відправки SMS і e-mail повідомлень до завершення роботи комп'ютерів і перезапуску служб) при перевищенні критичних значень швидкості або обсягу трафіку будь-яким хостом Ви можете налаштувати оповіщення і запуск певних дій (від відправки SMS і e-mail повідомлень до завершення роботи комп'ютерів і перезапуску служб) при перевищенні критичних значень швидкості або обсягу трафіку будь-яким хостом. Програма обліку трафіку в мережі володіє широкими можливостями формування звітності і перегляду статистики у вигляді графіків і зведених таблиць.

Ви можете проаналізувати графіки і таблиці витрати трафіку в мережі і виявити комп'ютери службовців, які споживають найбільше трафіку, а також проаналізувати адреси хостів в мережі Інтернет, з якими йде інтенсивний обмін даними (проте для цього на віддалені ПК потрібно буде встановити агент з вбудованим сніффером, а в програмі використовувати сенсор типу Аналіз мережевих пакетів Ви можете проаналізувати графіки і таблиці витрати трафіку в мережі і виявити комп'ютери службовців, які споживають найбільше трафіку, а також проаналізувати адреси хостів в мережі Інтернет, з якими йде інтенсивний обмін даними (проте для цього на віддалені ПК потрібно буде встановити агент з вбудованим сніффером, а в програмі використовувати сенсор типу "Аналіз мережевих пакетів"!), що дозволить зробити висновки про те, чим займаються співробітники підприємства на робочому місці.

Приклади завдань, що вирішуються програмою

* У вас лімітований обсяг трафіку * У вас лімітований обсяг трафіку? Ви впевнені в чесності вашого провайдера? Звірте свідчення обсягу трафіку провайдера з даними лічильників нашої програми обліку.

* Є сумніви з приводу ширини наданого каналу * Є сумніви з приводу ширини наданого каналу? Дізнайтеся середнє і максимальне значення швидкості передачі інформації за будь-який період в нашій програмі.

* Періодично падає швидкість на мережевому інтерфейсі комутатора * Періодично падає швидкість на мережевому інтерфейсі комутатора? А може, порт взагалі перестав функціонувати? Програма зафіксує це і сповістить вас негайно!

* Повільно відкриваються сторінки сайтів * Повільно відкриваються сторінки сайтів? Може бути, хтось в офісі викачує фільми, забиваючи весь канал? Дізнайтеся хто це за допомогою нашої програми обліку трафіку!

* Чи боїтеся переступити ліміт передплаченого трафіку при використанні Інтернету на підприємстві або мобільного доступу в мережах 3G / 4G * Чи боїтеся "переступити" ліміт передплаченого трафіку при використанні Інтернету на підприємстві або мобільного доступу в мережах 3G / 4G? Встановіть сигналізацію на перевищення допустимого обсягу даних за будь-який період.

Скріншоти головного вікна програми:

Скріншоти головного вікна програми:Ви можете спостерігати графіки швидкості вхідного і вихідного трафіку комп'ютерів і мережевих пристроїв на екрані в режимі реального часу. Можна оперативно визначити, хто витрачає більше всіх трафіку і забиває канал.

Програма відстежує витрата трафіку на комп'ютерах мережі постійно зростає і може сповіщати вас при виконанні певних умов, які ви можете задати. Наприклад, якщо обсяг витраченого трафіку будь-яким комп'ютером перевищує задану величину, або середня швидкість передачі інформації за певний період вище / нижче порогового значення. При виконанні заданої умови програма сповістить вас одним із таких способів:

 • видача повідомлення на екран комп'ютера;
 • звуковий сигнал;
 • відправка e-mail повідомлень;
 • запис в лог-файл програми;
 • запис в Event Log системи.

Крім того, програма обліку трафіку може виконати певні дії при виконанні умов: запустити програму, виконати VB- або JS-скрипт, перезапустити службу, перезавантажити комп'ютер і т.п.

У міру роботи програма моніторингу накопичує статистику споживання трафіку комп'ютерами мережі. Ви можете в будь-який момент дізнатися, хто і скільки споживав трафіку в будь-який момент часу, які швидкості передачі даних досягалися. Графіки швидкості скачування / віддачі трафіку, а також таблиці споживання трафіку, можуть бути побудовані для будь-якого періоду часу або дати.

нагороди

У лютому 2015 року англійська версія програми заслужила нагороду - фіналіст конкурсу Network Computing Awards 2015» популярного великобританського журналу Network Computing в номінації Продукт року для оптимізації ІТ (IT Optimisation Product of The Year) У лютому 2015 року англійська версія програми заслужила нагороду - фіналіст конкурсу "Network Computing Awards 2015» популярного великобританського журналу "Network Computing" в номінації "Продукт року для оптимізації ІТ" (IT Optimisation Product of The Year).

При покупці ліцензії ви отримаєте підписку на безкоштовні оновлення програми і тих. підтримку протягом одного року.

Завантажте безкоштовну 30-денну версію прямо зараз і спробуйте! Підтримуються Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012/10/2016.

Ви впевнені в чесності вашого провайдера?
Є сумніви з приводу ширини наданого каналу?
Періодично падає швидкість на мережевому інтерфейсі комутатора?
А може, порт взагалі перестав функціонувати?
Повільно відкриваються сторінки сайтів?
Може бути, хтось в офісі викачує фільми, забиваючи весь канал?
Чи боїтеся "переступити" ліміт передплаченого трафіку при використанні Інтернету на підприємстві або мобільного доступу в мережах 3G / 4G?
Ви впевнені в чесності вашого провайдера?
Є сумніви з приводу ширини наданого каналу?
Періодично падає швидкість на мережевому інтерфейсі комутатора?

Дополнительная информация

rss
Карта